Starity

Michael Jackson - BRAVO/Román, 2009.09.15

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. szeptember 29. 16:21 #1
Szilvia_91
Szilvia_91
♥Michael Jackson Fan♥
 
StátuszBlood On The Dance Floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.14.
Hozzászólás: 2773
Csatolások: 15865
Azonosító: 63660
Offline offline
w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif beer.gif beer.gif blush.gif blush.gif wink.gif wink.gif rolleyes.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
2009. szeptember 29. 19:18 #2
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
mit is mondhatnék... wub2.gif wub2.gif wub2.gif wub2.gif wub2.gif wub2.gif wub2.gif wub2.gif wub2.gif wub2.gif
2009. szeptember 29. 19:26 #3
agnes
agnes
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 662
Csatolások: 481
Azonosító: 58638
Offline offline
Dijja, Eowyn, Szilvi tudtok ti romanul????

Mellesleg megjegyzem, h ha valamelyikotoket erdekli a dolog en lefordithatom nektek.....persze ha csak igeny is lenne ra.. blink.gif

De lehet sok ujdonsag nincs benne...

Na?
2009. szeptember 29. 21:00 #4
Szilvia_91
Szilvia_91
♥Michael Jackson Fan♥
 
StátuszBlood On The Dance Floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.14.
Hozzászólás: 2773
Csatolások: 15865
Azonosító: 63660
Offline offline
Idézet(agnes @ 2009. September 29. - 18:26)
Dijja, Eowyn, Szilvi  tudtok ti romanul????

Mellesleg megjegyzem, h ha valamelyikotoket erdekli a dolog en lefordithatom nektek.....persze ha csak igeny is lenne ra.. blink.gif 

De lehet sok ujdonsag nincs benne...

Na?


Szerintem egyikünk sem ,de én biztos nem.
ÉN megköszönném, ha lefordítanád biggrin.gif blush.gif
2009. szeptember 29. 21:12 #5
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
Szerintem is jó lenne wink.gif ...bár nem tudom hogy mi újat tudhatnánk még meg laugh.gif
2009. szeptember 29. 23:50 #6
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
VÁÓ!

Hát igen. Nálunk meg semmi nincs - a híradó (!) is csak bulvármocskot közöl... mad.gif sad.gif

Nem tudok románul én sem.
Csak sejtem, mirõl van szó, az olasz és a latin miatt. smileeee.gif
2009. szeptember 30. 13:25 #7
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
Latin?
hát én meg csak angolul tudok és egy picit oroszul is...nagyon picit blush.gif biggrin.gif meg most kezdtem el a németet blink.gif
2009. szeptember 30. 19:05 #8
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline

Aha, aki olasz szakos, az tanul latint is - egyértelmû.
A román is újlatin nyelv, szóval vannak hasonlóságok természetesen. smileeee.gif



2009. szeptember 30. 20:21 #9
agnes
agnes
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 662
Csatolások: 481
Azonosító: 58638
Offline offline
Haat persze, a latin gyokereibol fejlodtek ki az ujlatin nyelvek pl az olasz meg a roman is, tobbek kozott, de azert meg vannak, na szoval akkor hozom kozelebbrol !
2009. szeptember 30. 21:27 #10
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
110.gif jólvan...jól kioktattatok blink.gif rohog.gif
deh azér szeretlek titeket rohog.gif tongue.gif tongue.gif
2009. szeptember 30. 22:03 #11
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline

Na azé' tongue.gif happy.gif heart.gif

2009. szeptember 30. 22:46 #12
agnes
agnes
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 662
Csatolások: 481
Azonosító: 58638
Offline offline
Na, megérkezett, mindenkinek kellemes olvasgatást kívánok: (remélem ezzel hasznos tagjává váltam közösségtöknek blink.gif )

Címlap: Millió rajongó õt ünnepli...

Michael Jackson-t vegül is eltemették

Több mint 2 hónappal a halála után, a megasztár testét keresztény módon eltemették, így Michael Jackson teste vegül már békében nyugodhat!
Még a halála után sem hagyta nyugodni õt a média és kitalaciókat állitottak róla, de most már biztosak lehetünk, hogy mind a teste, úgy a lelke is pontosan ott van, ahol annak lennie kell!

Az egyszer tiszta mindenki számára, hogy Michael halála lavinát indított az egész világon, a sajtó figyelme mindinkább és megállithatatlanul az eletének a titkaira iranyult, amit egyik családtagja sem kezelt jól. Amiután megjelent egy találgatás-sorozat, azzal kapcsolatban, hogy ki az igazi apja gyermekeinek, leggyakoribb bombahír a Macaulay Culkin elmélet lett, aki a mûvesz nagyon jó barátja volt, okot adva ezzel arra, hogy spermát adományozott Michael-nek, hogy õ is apa lehessen. Még senki sem támasztotta alá vagy tagadta meg a pletykát, de az emberek még válaszra várnak. Kié valójában Michael gyerekei? A családjanák viszont nem volt ideje erre a témára koncentrálni, hiszen mind el voltak foglalva azzal, hogy meltó ceremóniát biztosíthassanak a megasztár temetésáre, ami vegül meg is történt.

Michael Jackson-ból egy isten vált!

A sajtó nem tartotta tiszteletben a család intimitását!

Több mint 70 nappal halála után, úgy tûnik, hogy a megasztár teste is meltó helyére került: a Forest Lawn-i temetõ szomszédságába, Los Angelesben, ahol csakis a nezetközi híres, showbiznisz-es emberek pihennek. A temetési ceremónia 200 közeli barát jelenlétében zajlott, akik között ott volt Lisa Marie Presley (volt felesége), Macaulay Culkin és Michael legjobb barátja és õszinte társa: Elizabeth Taylor, aki súlyos betegségekkel küzd. Paris, Prince és Blanket a ceremónia folyamán egy kiralyi koronát helyeztek apjuk koporsójára. Annak ellenére, hogy a Jackson család megkérte, hogy hagyja õket békén a sajtó és ne avatkozzon bele az intim ceremóniaba,a kérésuk nem látszott teljesülve. A búcsúztató alatt a sajtó által megbízott helikopterek õrizték a Forest Lawn-i temetõ kerületét és mindent lefilmeztek, ami szörnyen idegesítõ volt: "Tudjuk, hogy mennyire szerette õt a világ és, hogy mennyire nagy volt körülötte az érdeklõdés. Éppen ezért szervetünk elsõ alkalommal egy publikus búcsúztatót is. Most viszont kifejeztuk akaratunkat a sajtó fele, hogy ne avatkozzanak bele, ennek ellenére nem látszott, hogy ez be lett volna tartva felõlük. Abban reménykedtünk, hogy legalább ennyi jóérzes van bennük." Mindezzel együtt a média megjelentetett egy pleykát, miszerint a család megvásárolná egy televizió jogát az igazi temetés közvetítésére, ami azt jelentené, hogy nem volt annyi intimitásuk a testvéreinek, mint amennyi felhajtás és pénzcsinélési lehetõség lett volna ebbõl az egeszbõl.

Jermaine módjában áll annak, hogy tiszteletkoncertet rendezzen Bécsben, viszont a család nem ért ezzel egyet.

A testverük megemlékezõ tiszteltkoncertje fölött vitatkoznak!


Jermaine Jackson nagyon megingathatatlan arra nézve, hogy a testvére tiszteletére megrendezze az elsõ koncertet Bécsben, ahol olyan elõadók is fellépnének, mint Chris Brown, Mary J. Blige, US5, Madonna, U2, Robbie Williams vagy Whitney Houston. Eddig csak az elsõ 3 név volt megpecsételve, a többiek csak az elkövetkezendõ pár napban adnak válasz. Minden igyekezetével szemben, Jermaine ahelyett, hogy elfogadottságot nyerne, mindinkább kritizálva van a Jackson család részérõl, mivel õk nincsenek beleegyezve a koncertbe: "A család nem támogatja. Elsõsorban azért mert Jermaine nem akar mást, minthogy pénzhez jusson ennek a reklámozásaval, másodsorban pedig nem értjuk mi köze van Ausztriának Michael-höz. Miért kell pont ott lennie az elõadásnak?" Hát igen, itt igazat kell hogy adjunk nekük. Addig is, amíg gyakorlatba lép az ellentmondásos esemány, Janet már elsõként tisztelgett bátyja elõtt az MTV VMA díjkiosztó-ünnepség keretében, New York-ban, szeptember 13.-án.
2009. szeptember 30. 22:49 #13
agnes
agnes
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 662
Csatolások: 481
Azonosító: 58638
Offline offline
Na, Éowyn, miután már gondolom elolvastad te is, megkérdezném, hogy te így értelmezted-e kb a szöveget ennek elõtte?
Egyáltlán ért valamit, míg szenvedtem, hogy kedvetekbe járjak?
2009. szeptember 30. 23:00 #14
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Idézet(agnes @ 2009. September 30. - 21:49)
Na, Éowyn, miután már gondolom elolvastad te is, megkérdezném, hogy te így értelmezted-e kb a szöveget ennek elõtte?
Egyáltlán ért valamit, míg szenvedtem, hogy kedvetekbe járjak?


ÓÓÓÓóó, nagyon-nagyon köszönjük, hogy ilyen gyorsan hoztad a fordítást! Szuper!

thumbsup.gif meghajolo.gif meghajolo.gif

heart.gif heart.gif heart.gif

2009. október 01. 13:15 #15
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
Idézet
remélem ezzel hasznos tagjává váltam közösségtöknek blink.gif


ahhoz erre nem volt szükség smileeee.gif happy.gif
és nagyon köszi thumbsup.gif
2009. október 01. 15:49 #16
Szilvia_91
Szilvia_91
♥Michael Jackson Fan♥
 
StátuszBlood On The Dance Floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.14.
Hozzászólás: 2773
Csatolások: 15865
Azonosító: 63660
Offline offline
Idézet(agnes @ 2009. September 30. - 21:49)
Na, Éowyn, miután már gondolom elolvastad te is, megkérdezném, hogy te így értelmezted-e kb a szöveget ennek elõtte?
Egyáltlán ért valamit, míg szenvedtem, hogy kedvetekbe járjak?


Nagyon köszi, hogy lefordítottad smileeee.gif beer.gif
2009. október 01. 16:33 #17
virag90
virag90
visszatérő vendég
 
StátuszRohadt megfázás!! :((
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.04.
Hozzászólás: 196
Csatolások: 166
Azonosító: 106981
Offline offline
Köszi hogy le horditottad!!!!!!!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok