Starity

Megszûnik a Danubius és a Sláger Rádió!

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. október 29. 18:01 #21
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12494
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet(hanita @ 2009. October 29. - 16:07)
Nem akarok senkit megsérteni, de nekem nem fog hiányozni, én egyáltalán nem hallgatok rádiót. Én is azon a véleményen vagyok, hogy éljen a CD.


egyetértek, én sem hallgatok rádiót, csak nagyon ritkán, muternál szól a konyhában vagy faternál a mûhelyben...


Idézet(norbbika @ 2009. October 29. - 16:23)
De a rádiózás szerintem nemcsak a zenérõl szól. smileeee.gif


evvel is egyetértek, bár legtöbbször ha hallgattam õket, mindig a saját eröltetett poénjaikon és hülyeségükön röhögtek, ha humorosat vagy vicceset akarok hallgatni akkor kabarét hallgatok. kocsiban ülve meg a zene szóljon nekem, ne a szöveg:D
2009. október 29. 18:09 #22
fuge7
fuge7
Dódika
 
StátuszA lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.23.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 1927
Azonosító: 74746
Offline offline
friss index.hu címlap:

Majtényi lemondott
Az ORTT elnöke így tiltakozik a rádiós pályázat végeredménye és a pártpolitika nyomulása ellen.

Új rádiók: kevesebb zene a Neón, kultúra és örökzöldek a Klasszon
A Sláger és a Danubius helyére kerülõ adók több magyar zenét adnak, beszélgetés is több lesz.

lesz itt még kavarodás ezügyben...
én ugyan szökõévente szoktam csak rádiót hallgatni, de kifejezetten különösnek és érthetetlennek találom ezt az eljárást, amit lefolytattak a 2 legnagyobb kereskedelmi rádióadó ellen. de látom nem csak én vagyok így ezzel.
2009. október 29. 21:47 #23
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Felháborító a dolog, elmehet a fenébe mindenki, akinek ehhez köze volt... reklamalo.gif mad.gif
Ez pedig csak tovább ingerelt, mikor elolvastam/meghallgattam:
Idézet(Bumeráng @ ~)
Vogci kezd kimászni a gödörbõl, mert jobbnál jobb ötletek születnek a Bumeráng csapat környékén... Õ egyébként is maga alatt volt, mert az új iskolaigazgató választás elé állította: vagy a Sláger Rádió, vagy a tanítás.

15 évig nem volt probléma, az új igazgató viszont kényszerpályára tette, így 30 év tanítás után elváltak útjaik. Egy héttel késõbb pedig újra kitépték a szívét...


A Slágerben zenét nagyon ritkán hallgattam, a Bumeráng szólt általában, de a hajnali beszélgetõs mûsor és persze a Lali Király is tetszett. A Danubiust még ritkábban választottam, tehát ha csak a zenérõl lenne szó, egyáltalán nem érdekelne a dolog. De itt Bocsiék és a többiek mûsora, valamint a döntés mikéntje a lényeg, ezért elkeserítõ a dolog. Meg ugye a fentihez hasonló történetek...

Idézet(fuge7 @ 2009. October 29. - 18:09)
Új rádiók: kevesebb zene a Neón, kultúra és örökzöldek a Klasszon
A Sláger és a Danubius helyére kerülõ adók több magyar zenét adnak, beszélgetés is több lesz.

Mikor korábban volt arról szó, hogy esetleg mindenhol sokkal több magyar zenét kell adni, kötelezõen, már az sem tetszett. Egyrészt annyira nem csípem a hazai kínálatot, másrészt hogy jön ahhoz bárki, hogy megszabja, milyen zenét adjon egy rádió, az csak az õ döntésük kellene, hogy legyen. Ezért is az MR2 a kedvenc országos zenés adóm, mert ott sokféle, igényes zene megy.
2009. október 29. 22:16 #24
- törölt felhasználó -    
Én kb. március óta Pirítós hallgató vagyok, de elõtte én is a Bumerángot hallgattam.(Bár nem olyan gyakran.) Nem tudom, hogy indulna be nélküle a napom. sad.gif
Akinek van 1 perce, szavazzon már légyszi. Lehet semmit nem jelent, de hátha mégis... smileeee.gif

http://www.petitiononline.com/222963ab/petition.html
http://www.petitiononline.com/qed13586/petition.html
http://www.hallgatokaradioert.com/tiltakozok.php

Köszi smileeee.gif
2009. október 29. 22:22 #25
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. October 29. - 22:47)
... Ezért is az MR2 a kedvenc országos zenés adóm, mert ott sokféle, igényes zene megy.


Ennyi. cool.gif
1 felhasználónak tetszik: ventura
2009. október 30. 20:30 #26
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Én is ritkán hallgatok rádiót, de ez a hír nagyon szíven ütött! Itt is bebizonyosodik, hogy bármit megtehetnek a politikusok! Az ORTT-t meg hagyjuk, mert nem akarok csúnyán beszélni! Durva húzásai voltak folyamatosan! De ez mindene túltesz!
Egyébként a Danubiust meg rengeteg helyen lehet hallani. Nálunk a boltban is mindig az megy, vagy nyáron a strandon, kocsiban, stb...
Ha politikai blablablát kéne hallgatnom, inkább kitépném az összes hajam!

reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
2009. október 30. 20:48 #27
- törölt felhasználó -    
Én sem vagyok nagy rádióhallgató, de amikor hallottam, hogy mi történt/történik/fog történni, hát én is ledöbbentem. Ilyet egy szabad országban, ahol elméletileg demokrácia van, nem lehetne csinálni. És mégis, kedves emberkék elintézték. Katasztrófa... Eddig is sejthetõ volt, hogy az ország még egy ideig egyensúlyozik, aztán egyre lejjebb süllyed, nade azt nem hittem volna, hogy ilyen gyorsan elkezdõdik. Mert valljuk be, ez után mi lesz a következõ? Beszüntetnek egy-két tévéadót, mondván fölösleges a film, nézzen a jónép politikát? Szerintem a két új rádió ellen azzal lehetne tüntetni a legjobban, hogy megbuktatjuk. Jó, rajtam nem múlik, mivel egyáltalán nem hallgatok rádiót, nade aki kocsiban/munkahelyen teszi, az remélem nem fogja eme két új adót hallgatni.
Naigen, és kíváncsian várom a következõket, hogy mit szabályoznak/tiltanak/szüntetnek be.... unsure.gif
2009. október 30. 20:59 #28
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(Cynthia @ 2009. October 30. - 20:48)
Én sem vagyok nagy rádióhallgató, de amikor hallottam, hogy mi történt/történik/fog történni, hát én is ledöbbentem. Ilyet egy szabad országban, ahol elméletileg demokrácia van, nem lehetne csinálni. És mégis, kedves emberkék elintézték. Katasztrófa... Eddig is sejthetõ volt, hogy az ország még egy ideig egyensúlyozik, aztán egyre lejjebb süllyed, nade azt nem hittem volna, hogy ilyen gyorsan elkezdõdik. Mert valljuk be, ez után mi lesz a következõ? Beszüntetnek egy-két tévéadót, mondván fölösleges a film, nézzen a jónép politikát? Szerintem a két új rádió ellen azzal lehetne tüntetni a legjobban, hogy megbuktatjuk. Jó, rajtam nem múlik, mivel egyáltalán nem hallgatok rádiót, nade aki kocsiban/munkahelyen teszi, az remélem nem fogja eme két új adót hallgatni.
Naigen, és kíváncsian várom a következõket, hogy mit szabályoznak/tiltanak/szüntetnek be.... unsure.gif

Mit szabályoznak? Minden nyáron szabályozzák azt RTL Klub adását! Pedig semmivel sem durvábbak a filmek, vagy a show mûsorok (Mónika show), mint a TV2-é, de a másik csatornával sosem teszik ezt! Az meg hogy délbe betesznek olyan filmet(tv2), amiben egy szex jelenet van, és 12 karikásra van besorolva, az nem számít reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
2009. október 30. 21:05 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet(Bessie @ 2009. October 30. - 20:59)
Mit szabályoznak? Minden nyáron szabályozzák azt RTL Klub adását! Pedig semmivel sem durvábbak a filmek, vagy a show mûsorok (Mónika show), mint a TV2-é, de a másik csatornával sosem teszik ezt! Az meg hogy délbe betesznek olyan filmet(tv2), amiben egy szex jelenet van, és 12 karikásra van besorolva, az nem számít  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif

Nem ilyen szabályozásra gondoltam. Hanem h pl xy fajta mûsort nem lehet sugározni, stb. De szerintem ez, hogy beszüntetik a két nagy rádiót, csak a kezdés volt, és nem áll meg ennyiben a dolog, legalábbis az én meglátásom szerint. De remélem hogy nem így lesz smileeee.gif
2009. október 30. 21:09 #30
fuge7
fuge7
Dódika
 
StátuszA lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.23.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 1927
Azonosító: 74746
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2009. October 30. - 20:59)
Minden nyáron szabályozzák azt RTL Klub adását! Pedig semmivel sem durvábbak a filmek, vagy a show mûsorok (Mónika show), mint a TV2-é, de a másik csatornával sosem teszik ezt! Az meg hogy délbe betesznek olyan filmet(tv2), amiben egy szex jelenet van, és 12 karikásra van besorolva, az nem számít  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif


jajj szegény kis RTL klub _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif

de azért ennyire nem kéne már rinyálni, hogy így a politika, úgy a politika, anno a Sláger meg a Danubius is a háttérben zajló politikai korrupcióknak köszönhette azt, hogy monopolhelyzetbe került, most visszanyalt a fagyi. vagy azt hitték, azok sávok örökre az õvék lesznek? hát nem, kiírták a tendert, szavaztak a delegáltak (Fidesz és MSZP egyaránt), megnyerte az, aki megnyerte, és kész.
2009. október 30. 21:24 #31
linus04
linus04
OTH & Glee ♥
 
StátuszLea, Dianna, Naya- Lovesong ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.18.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 1294
Azonosító: 74401
Offline offline
Ti is hallotátok hogy piros illetve kék szallagót kell kötni a kocsi antenájára.......
Rádióba hallotam hogy ez is egy tiltakoás az eltörlés ellen smileeee.gif
2009. október 30. 21:53 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet(linus04 @ 2009. October 30. - 21:24)
Ti is hallotátok hogy piros illetve kék szallagót kell kötni a kocsi antenájára.......
Rádióba hallotam hogy ez is egy tiltakoás az eltörlés ellen smileeee.gif

Persze. smileeee.gif
Igazából már egy eléggé szervezett program van kidolgozva a 2 rádió "megmentésére".
Idézet
Sziasztok!

A következõ pár hétre a következõ programot tervezi a Danubius és a Sláger Hallgatósága, akik okt. 28. óta nem csak hallgatnak! Gyere el Te is, és állj ki az Ország két legnagyobb rádiója mellett!

Nov. 2. reggel 8 órakor aki autóban ül, tenyereljen a dudára, hadd zengjen az egész ország a két rádióért!

Nov. 7. reggel 9 órától Budapesten a Nyugati-pályaudvarnál gyûjtjük az aláírásokat a petícióhoz! A kék és piros szalagokról könnyen felismerhetitek a szervezõket!

Nov. 7. délelõtt 10 órakor gyalogosan gyülekezik a két Rádió Hallgatósága Budapesten a Hõsök terén egy közös pirítós evéshez. Hozz magaddal pirítóst - akár papírból is - és bumerángot!

Nov. 8. délután 3 órától Budapesten a Mûjégpályán rendezi a Sláger Rádió nagyszabású koncertjét neves fellépõkkel: Bikini, Bon-Bon, Charlie, Hoolingans, Balázs Fecó és a Korál, Auth Csilla, KFT, Irigy Hónaljmirigy, Karthago, Republic, Rúzsa Magdi! Gyertek minél többen, s lobogtassuk a kék és piros szalagokat, zászlókat!

Nov. 18. reggel 7-8 között indul az autós felvonulás a Danubius székházától! Ne felejts el hozni piros és kék szalagot, esetleg Danubius és Sláger matricát!

Minél többen vagyunk, annál nagyobb az esély, hogy észrevegyék, milyen döntést hoztak a politikusok (mindössze hatan!), s mire van szüksége az embereknek (több százezer, több millió embernek!)!

Hívd meg minél több ismerõsödet, barátodat is!!!

danubius.hu
2009. október 31. 16:28 #33
redsas
redsas
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.02.28.
Hozzászólás: 247
Csatolások: 99
Azonosító: 4123
Offline offline
En orulok, hogy megszunik ez a ket radio!!
Utana kell nezni, hogy anno ez a ket radio milyen korulmenyek kozott kapott mukodesi engedelyt......!!!
Na amugy most mi a baj, az hogy sebestyen b. es lali kiraly , bocskor es a majoros celeb... uj munkahely utan nezhet!!!
1 felhasználónak tetszik: tamás15
2009. október 31. 16:51 #34
- törölt felhasználó -    
Idézet(redsas @ 2009. October 31. - 16:28)
En orulok, hogy megszunik ez a ket radio!!

Jó, ez is egy vélemény.


Idézet(redsas @ 2009. October 31. - 16:28)
Na amugy most mi a baj, az hogy sebestyen b. es lali kiraly , bocskor es a majoros celeb... uj munkahely utan nezhet!!!

Ki az a Majoros celeb? mellow.gif
2009. október 31. 16:51 #35
- törölt felhasználó -    
Hát a Majka _nevet.gif
2009. október 31. 16:54 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet(inspiredboy @ 2009. October 31. - 16:51)
Hát a Majka  _nevet.gif

biggrin.gif
Jó, de õ már rég nincs ott, szóval nem tudom mi alapján került a listába. biggrin.gif
2009. november 07. 15:00 #37
ventura
ventura
 
Státuszoffline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.12.
Hozzászólás: 2363
Csatolások: 587
Azonosító: 7500
Offline offline
http://www.origo.hu/teve/20091106-sebestye...l-bucsuzni.html?
2009. november 07. 15:23 #38
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
Idézet(linus04 @ 2009. October 30. - 21:24)
Ti is hallotátok hogy piros illetve kék szallagót kell kötni a kocsi antenájára.......
Rádióba hallotam hogy ez is egy tiltakoás az eltörlés ellen smileeee.gif


Nyelvtanilag ... izé ... inkább hagyjuk. dry.gif
Pár napja figyelem az autókat, kb. 6-7 autón láttam szalagot, abból kettõ esküvõi (fehér szalag) kocsi volt. cool.gif
2009. november 07. 17:17 #39
linus04
linus04
OTH & Glee ♥
 
StátuszLea, Dianna, Naya- Lovesong ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.18.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 1294
Azonosító: 74401
Offline offline
Idézet(tamás15 @ 2009. November 7. - 15:23)
Nyelvtanilag ... izé ... inkább hagyjuk.  dry.gif
Pár napja figyelem az autókat, kb. 6-7 autón láttam szalagot, abból kettõ esküvõi (fehér szalag) kocsi volt.  cool.gif

Én csak ma 20 ilyen autót láttam.........
1 felhasználónak tetszik: kim04
2009. november 07. 17:27 #40
kim04
kim04
visszatérő vendég
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 372
Csatolások: 60
Azonosító: 67313
Offline offline
Idézet(tamás15 @ 2009. November 7. - 15:23)
Nyelvtanilag ... izé ... inkább hagyjuk.  dry.gif
Pár napja figyelem az autókat, kb. 6-7 autón láttam szalagot, abból kettõ esküvõi (fehér szalag) kocsi volt.  cool.gif

A mi várusunkban is szinte minden autón vagy egy szalag........
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!