Starity

MUSIC Televison

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. október 29. 13:09 #1
b0bs0n
b0bs0n
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.21.
Hozzászólás: 125
Csatolások: 526
Azonosító: 52957
Offline offline
valaki meg tudja mondani miért nincs soha MUSIC a MUSIC TELEVISION adón?

persze a VH1 jobbnál jobb számokat tol folyamatosan (hétvégén van pár sorozat), de mivel a UPC még mindig 12 óra Comedy Central/12 óra VH1-t nyom (szóval VH1 éjjel 2-tõl délutan 2-ig) ezért kb. soha nem tudom azt nézni...


MTV mûsor:
http://port.hu/pls/w/tv.channel?i_ch=144&i...10-29&i_where=1

akármikor odakapcsolok megy a sok szar "sorozat", ami lehet nem is lenne annyira szar, ha nem a TISZTÁN HALLHATÓ angol hangra nyomnák rá a magyart. Asszem múltkor valamikor éjjel elkaptam pár zenei klippet (meg is lepõdtem), de azon kívül soha semmi. Persze akkoris a VIVA TV színvonalú 12 éveseknek szóló magyar szarokat adtak, de legalább zene volt.

sorry de ez most felb***ott és kiváncsi vagyok zavar-e ez másokat is, vagy csak engem sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Christo
2009. október 29. 13:41 #2
- törölt felhasználó -    
ezért nem hallgatok magyar zenét évek óta...

régebben volt német VIVA, VIVA+, MTV2,,, azokon lógtam évekig
aztán mostmár semmi..

a magyar VIVA a német VIVA csatorna megcsúfolása, a magyar MTV meg réteg csatorna, nem az én világom...
2009. október 29. 14:13 #3
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline

Hello igaz, hogy én mér régóta regeltem ide, még semmihez nem szóltam hozzá, de gondoltam megtöröm a csendet.

Teljesen egyetértertek b0bs0n-nel, hogy ez a magyar MTV egyre megy le a lejtõn, én is bármikor odakapcsolók egy csomó foss mûsort vetítenek. Szal nemcsak téged zavar, én még mindig az MTV 2-re voksolnék, hiszen ott legalább nem Hills-t meg Hogant és társait nyomják orba-szájba. biggrin.gif

Ja egy kérdésem lenne nem tom jó helyen kérdezem de ti tagok biztos tudjátok, mellékelt képek nem jönnek be nekem, csak zárt ikonok mi lehet a baj?
2009. október 29. 15:30 #4
- törölt felhasználó -    
^ A fórum szervere jelenleg technikai karbantartás / költözés alatt áll, hogy meddig, nem tudni...
2009. október 29. 15:49 #5
Maggie
Maggie
 
Státuszchogiwa
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.15.
Hozzászólás: 948
Csatolások: 4686
Azonosító: 43704
Offline offline
A magyar MTV-t én sem bírom, nemtudom minek kellett, ha csak ezek a "sorozatok" mennek rajta... de azthiszem korán reggel szokott menni zene is.
2009. október 29. 17:03 #6
Laraa
Laraa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.25.
Hozzászólás: 88
Csatolások: 2
Azonosító: 59108
Offline offline
a magyar mtv-n télleg soha nincs is zene...a viva pedig borzalom, kivéve azoknak, akik azokat a zenéket szeretik hallgatni amiket már egy hónapja nem adnak /soha nem is adtak a külföldi zeneadókon ill. az afc/ no thanks / tóth gabi / sssttbbbb magyar szr..már bocsi, nekem ez a véleményem, ne kövezzenek kéremszépen...
én személy szerint az mtv hits, mtv dance, mtv two csatornákat szoktam nézni, vagy társaikat (néha a vh1-en is valóban adnak jószámokat..bár többnyire nem az én stílusom) ..nemértem, minek a sok sorozat, igaz.
2009. október 29. 20:25 #7
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
VH1 a legjobb, de most már azt se látom...nemrég azt mondták, hogy külön adóra rakják és menni fog egész nap, ahogy régen de nekünk még mindig nincs és egész nap a szar Comedy Central van... sad.gif
az MTV is csak addig volt jó, amíg nem lett magyar...a VIVA meg nézhetetlen...errõl ennyit dry.gif
2009. október 29. 20:34 #8
- törölt felhasználó -    
nekem sem jön be a magyar MTV..régebben volt MTV Hits meg dance de mostmár csak magyar MTV meg Viva van sad.gif néha megy 1-2 joszám de nagyon ritka
2009. október 29. 20:54 #9
Zs-anna
Zs-anna
bambi
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.22.
Hozzászólás: 1044
Csatolások: 4655
Azonosító: 55645
Offline offline
Eygetértek! Engem k*vára nem érdekel, hogy egy amerikai p*csa pon-pom lány akar lenni ,hogy Josh a focicsapat kapitánya vele randizzon. Mondjuk, amikor zene van, azokat általában szeretni szoktam, de tényleg nagyon ritkán adnak zenét.
A Viva... hát az egy szánalom.
A VH1 tényleg jó és én a Comedy Centralt is szeretem, úgyhogy csinálják meg mindkettõt külön-külön!
Amúgy az MTV2 a legjobb, de az sjanos nekem nincs:(
2009. október 29. 23:24 #10
dercze
dercze
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.23.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 18084
Offline offline
Amikor bejött a magyar MTV akkor nagyon jó volt, szinte egész nap zene ment, és a mûsorok is a zenérõl szoltak (top 10 at 10, folyt. köv. greatest hits...). Ami a legjobb volt, a csatorna indulása után pár héttel kezdõdõ Swung, akkor még heti 3 alkalommal. Aztán az egész MTV szépen lassan elkezdett átalakulni. Egyre kevesebb zene ment, és átvették a helyüket a leggagyibb mûsorok. A kevés zene is egyre roszabb lett. Kezdetben olyan elõadókak lehetett látni akik tényleg megérdemlik a sikert, ehelyett egyre több VIVA szinvonalú tegnapmégnemistudtamhogyvilágonvanmamegönelégültenvigyorogaképembealulöltözöttezérthíresszõkepicsák köszöntek a képernyõn. A Swungot még próbálták menteni, mert mégis csak ez a magyar MTV sajátja volt, de kezdtek elfogyni az adások. Elõszõr a heti 3at heti 1re csökkentették, majd tavasz óta egyáltalán nem látani. Szóval akik sokat néztek MTVt azok végignézhettéka halálát.
2009. október 30. 23:10 #11
Noni
Noni
60 feet tall
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.23.
Hozzászólás: 1693
Csatolások: 3262
Azonosító: 27733
Offline offline
Teljesen igaz, az MTV-n nincs zene csak az sok nagggyon gáz mûsor...
Csak az a baj, hogy a VH1 is ugye csak délelõtt van, és ott is 10-ig Aerobic, aztán 1 óra Pop Chart is... nem az igazi unsure.gif
MTV2-t mindig is szerettem volna, de sose volt rohog.gif

(Vivát meg szerintem említeni se érdemes, az egy vicc happy.gif)
2009. október 31. 14:06 #12
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Én sose nézek "zene" csatornákat. Mert soha nem adnak olyat ami engem érdekelne, rock/metál persze csak este 10 után van, nehogy napközbe vmi keményebbet leadjanak, csak szóljona tüctüc, diszkó meg a sok emó meg pop, na meg a sok idióta mûsor ami van rajtuk. Szánalmas.
2010. augusztus 01. 12:54 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (b0bs0n @ 2009.10.29. 13:09)
valaki meg tudja mondani miért nincs soha MUSIC a MUSIC TELEVISION adón?

persze a VH1 jobbnál jobb számokat tol folyamatosan (hétvégén van pár sorozat), de mivel a UPC még mindig 12 óra Comedy Central/12 óra VH1-t nyom (szóval VH1 éjjel 2-tõl délutan 2-ig) ezért kb. soha nem tudom azt nézni...
MTV mûsor:
http://port.hu/pls/w/tv.channel?i_ch=144&i...10-29&i_where=1

akármikor odakapcsolok megy a sok szar "sorozat", ami lehet nem is lenne annyira szar, ha nem a TISZTÁN HALLHATÓ angol hangra nyomnák rá a magyart. Asszem múltkor valamikor éjjel elkaptam pár zenei klippet (meg is lepõdtem), de azon kívül soha semmi. Persze akkoris a VIVA TV színvonalú 12 éveseknek szóló magyar szarokat adtak, de legalább zene volt.

sorry de ez most felb***ott és kiváncsi vagyok zavar-e ez másokat is, vagy csak engem sad.gif


teljesen egyetértek. de amúgy az mtv-n éjjel 2től kb 6ig (a folyt.köv-ben)megállás nélkül nyomják a jobbnál jobb magyar zenéket, olyanokat amikről nem is gondolnád hogy van klipje meg ilyenek : D de tökre stílustól függetlenül, van vad fruttik, heaven steet 7, péterfy bori és a love band, quimby de még blind myself meg alvin is meg larry hangman meg ilyen rap cuccok is szval erre nem panaszkodhatnak annyira, csak az a gáz hogy ezeket csak akkor merik leadni amikor nagy valószínűséggel mindneki alszik .
ezért vált szokásommá az hogyha egy koncert után olyan 2 - 3 fele hazaérek akkor nem alszom el, hanem inkább csak mtv-t nézek : D rolleyes.gif
2010. augusztus 02. 17:31 #14
- törölt felhasználó -    
Jó hír, a UPC nem régiben frissített, már van a csatornák közt MTV Music is, ami tényleg a zenéről szól, egyetlen gagyi sorozatot sem adnak rolleyes.gif

ON: Magyar MTV sz*r, a Várandós Tiniket nézem max, aztán kapcsolok is tovább, ennyit ér. Ez van, magyar, mit vártunk? pardon.gif
Ha tehetem külföldi zenetévét nézek ha nincs kedvem folyton zenét keresgélni cool.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!