Starity

Alig lehet ráismerni a sztárra! Teljesen megváltozott!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. október 30. 10:02 #1
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Joe Jonas megváltozott. A fiatal zenész levágatta már-már védjegyévé vált, hosszú fürjeit, és rövid frizurára váltott. Hollywood pletykagyára szerint a srác szerelmes, és új kedvese kedvéért alakult át.

Szerelmes Joe Jonas? Az amerikai sztárblogok szerint az énekes összeszûrte a levet a „szintén zenész” Demi Lovatoval. A páros állítólag a Black Eyed Peas-rõl készített paródiavideójuk forgatása közben került közel egymáshoz, és azóta randizgatnak. A videóról már volt szó a magazinban, nézd meg ITT a mókás felvételt!

A szerelem hírét alátámasztja, hogy Joe a napokban megvált hosszú hajfürjeitõl. Persze egyelõre ez is csak találgatás, de valljuk be, azért van benne valami: a szerelemért gyakorlatilag mindenre képesek vagyunk. Bármit megteszünk azért, hogy tetszünk a másiknak... smileeee.gif

Hogy mi lesz a fiatalok sorsa, egyelõre nem tudni. A fejleményeket ugyanolyan kíváncsian várjuk, mint a ti kommentjeiteket a következõ kérdésre: szerintetek hogy áll Joe-nak az új séró? Így is bejön, csajok?

Link :

http://image.hotdog.hu/_data/members2/362/...es/joejonas.jpg





2009. október 30. 10:30 #2
- törölt felhasználó -    
Szerintem irtó thumbsup.gif jól néz ki igy rövid hajjal! Bár még mindig Nick blush.gif a cukibb!
2009. október 30. 11:18 #3
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Hát jobb mint ez laugh.gif
De egy kicsit hosszabb fazonnal lehet jobb lenne. wink.gif
2009. október 30. 11:48 #4
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
végre jobban hasonlít egy férfira biggrin.gif így azért már nem olyan kölyökképû. jól tette! akármiért is csinálta. beer.gif
2009. október 30. 16:19 #5
- törölt felhasználó -    
Szerintem tök okés smileeee.gif Nekem legalábbis tetszik laugh.gif
2009. október 30. 17:16 #6
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
nem vagyok rajongó,de szerintem is jobb lett így a haja...már csak azzal a szemöldökkel kéne csinálni valamit laugh.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!