Starity

Megan Fox visszafogta magát

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. október 30. 10:42 #1
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
A szexis színésznõ, aki már többször tett lesújtó nyilatkozatot arról a filmrõl, aminek sikereit köszönheti, visszafogta magát.

Egy új Megan Fox mutatkozott be a Spike TV Scream 2009 díjátadóján. A színésznõ, akit nemrég a legszexisebb mozisztárnak választottak meg egy vezetõ brit, filmes magazin felmérésén, azok után, hogy több alkalommal kritizálta azt a filmet aminek ismertségét köszönheti, a gálán sokkal visszafogottabb nyilatkozatot tett.

A Transformers szexis sztárja, miután a Legjobb Sci-Fi színésznõ díját neki ítélték, köszönõ beszédében kihasználta az alkalmat, és igyekezett javítani reputációján, miután a múltban többször keményen kritizálta a film rendezõjét, Michael Bay-t, aki lényegében felfedezte õt.

Fox közölte – „Rengeteg hamis hír jelent meg arról, hogy én hogyan érzek a filmmel kapcsolatban, de most szeretném tisztázni, hogy én csak egy átlagos része voltam ennek az átlagon felüli filmnek. Ezek a mozik emeltek ki engem a ismeretlenségbõl és elindították a karrierem, és nagyon hálás vagyok mindenkinek, akik csak részt vettek ebben a sorozatban.”

Van is oka a színésznõnek a bocsánatkérésre, miután a rendezõt Hitlerhez hasonlította, és a pletykák szerint ezért a harmadik rész forgatókönyvének elején Fox karaktere valószínûleg meghal.
2009. október 30. 11:01 #2
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Hát szerintem nagyon nem fog megváltozni a forgatókönyv , de ez elég jó lépés volt a bocsánatkérés felé thumbsup.gif
2009. október 30. 11:13 #3
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Brittany20 @ 2009. October 30. - 10:42)
Van is oka a színésznõnek a bocsánatkérésre, miután a rendezõt Hitlerhez hasonlította, és a pletykák szerint ezért a harmadik rész forgatókönyvének elején Fox karaktere valószínûleg meghal.

Remélem, utóbbi nem igaz... dry.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!