Starity

Megvan Pókember következõ ellenfele?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. október 30. 12:18 #1
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
A Zöld Manó és Dr. Octopus után valószínûleg újabb bukott tudóssal kell szembenéznie Peter Parkernek a következõ, immáron negyedik Pókember filmben. A hírek szerint ezúttal a Gyík lesz a fõgonosz.

A Gyík, mint a Pókember képregények legtöbb figurája (ahogy maga Pókember is), egy elrontott tudományos kísérlet eredményeként jött létre. Dr. Curt Connor egy olyan szert akart kikísérletezni, aminek hatására a gyíkokhoz hasonlóan az embereknek is visszanõne elvesztett végtagjuk. Természetesen magán próbálta ki a szert, neki sikerült is visszanövesztenie korábban elvesztett kezét, de a szérumnak volt egy nem várt mellékhatása, így lett belõle a Gyík.

Dr. Curt Connor karaktere már a második és a harmadik részben is szerepelt, a karaktert tehát már jól megalapozták az elõzõ részekben, teljesen logikus lenne, hogy végre történjen is vele valami. Így gondolja egyébként Stan Lee is, a Pókember és még számos legendás képregény atyja, aki már egy évvel ezelõtt is azt mondta, hogy a Gyík lenne a legjobb választás a következõ filmhez. A karakter megformáló színész, Dylan Baker pedig nemrég azt nyilatkozta, hogy õ szerepelni fog a 4. filmben is, ezért indultak most be a találgatások. Biztosat viszont még valószínûleg jó ideig nem tudunk majd. A filmet csak 2011-ben mutatják be, egy ideig még nyilvánvalóan titkolóznak majd.


Hát én kíváncsian várom laugh.gif
2009. október 30. 12:38 #2
- törölt felhasználó -    
Már ezt is kezdik elnyújtani, mint a Batman-t, de azért én is kíváncsian várom a folytatást. Nekem mind ez idáig a 3. rész tetszett a legjobban smileeee.gif
2009. október 30. 13:32 #3
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Szerintem egyik Pókember film sem volt nagy durranás... De ez a figura tetszett a rajfilm változatban, hátha jól megcsinálják a filmben is.
2009. október 30. 21:55 #4
- törölt felhasználó -    
Kíváncsian várom!!!
2009. október 30. 22:52 #5
b0bs0n
b0bs0n
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.21.
Hozzászólás: 125
Csatolások: 526
Azonosító: 52957
Offline offline
eddig az összes pókember rosszfiún csak nevetni tudtam (azér az a zöld manó vitte a pálmát), de elhiszem hogy ilyen a spiderman-lore, és 10 éveseknek szól, szóval azzal nem is lenne baj. viszont a 3. rész életem egyik legszarabb filmes élménye volt, szóval azt sose tudom elfelejteni biggrin.gif

amúgy az 1-2 még szódával elment, remélem a 4. részt nem cseszik el.
2009. október 31. 02:16 #6
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(b0bs0n @ 2009. October 30. - 22:52)
de elhiszem hogy ilyen a spiderman-lore, és 10 éveseknek szól

blink.gif rolleyes.gif
2009. október 31. 14:52 #7
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Hú sztem a 3. iszonyatosan el lett cseszve... ezzel az emós hajú Peterrel... rolleyes.gif jó mondjuk néha poén volt, de úgy az egész sztori valahogy... nem jó forgatókönyv asszem...
Az 1.rész volt a legjobb. Nem hiszem hogy a 4.-re rohanni fogok a moziba, legfeljebb majd ha kijön dvd-n... és majd a trailertõl is függ persze.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!