Kellan Lutz az Alkonyat kissé elhanyagolt sztárja. Pedig Taylor Lautner és Robert Pattinson mellett rá is érdemes lenne szentelni néhány órácskát sort. Az igencsak helyes srác most úgy tûnik szívesen kipróbálná magát, mint akciósztár. Ki tudja? Talán a következõ évek Bruce Willis-ét köszönthetjük benne!


Kellan ugyanis a minap úgy nyilatkozott, hogy sokkal jobban tetszik neki az Eclipse, mint a New Moon, ugyanis abban jelentõsen több az akciójelenet.

"Az Eclipse egy férfias mozi. Imádom! Minden kaszkadõrjelenetet megpróbáltam én magam csinálni - a legtöbbje sikerült is. Azt hiszem kijelenthetem: ez bizony egy akciófilm!"

Ez lányok azt jelenti, hogy a srác valóban egy hõs, és ezzel õ is tisztában van.

"Szeretnék én lenni Jason Bourne, és így tovább vinni a filmeket [A Bourne-trilógia]. Imádok kaszkadõrködni, nagyon bírom a fegyvereket, és oda vagyok a verekedõs jelenetekért."

A kis agresszív!
(Remélem hamarosan felajánlanak neki egy akció film szerepet. Megnézném, hogyan remekel egyedül, plusz az izmait is szívesen megcsodálnám újra és újra wub.gif )