Starity

A rádiók utolsó mondatai

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. november 19. 10:26 #1
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Akinek volt jobb dolga annál, mint hogy a médiatörténeti éjfélt várja, az most meghallgathatja, hogyan búcsúztak felvételrõl a Slágeren, és hogyan fulladt be a Danubius. Basszatok bele, rock and roll!

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/6amU-zE0rOk&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/6amU-zE0rOk&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/XJT-LTK11Yc&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/XJT-LTK11Yc&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Én szomorúan búcsúztam a Danubiussal együtt sad.gif
2009. november 19. 16:10 #2
mutyafangirl19
mutyafangirl19
visszatérő vendég
 
Státusz"A chapter can be a book"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.29.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 61
Azonosító: 70362
Offline offline
Én nagyon szomorú vagyok!!!:sír:
Nagyon HIÁNYOZNAK! cry.gif IMÁDTAM öket meghajolo.gif ! Annyi jó emlékeim vannak velük!:heart:wub.gif
Én meghallgattam az utolsó 4óráját a Danubiusnak (azutolsó negyed órát végig sirtam sad.gif föleg h ök is sirtak!)a slágert most fogom majd meghallgatni!
Remélem egyszer vmi csodával határos modon visszakapjuk õket! help.gif
='(
2009. november 19. 18:57 #3
- törölt felhasználó -    
Az ember nem mondhatja, hogy anyád!
Úristen, mennyi ember. ohmy.gif Mindenki kész volt. sad.gif
2009. november 22. 14:16 #4
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8042
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Idézet(mutyafangirl19 @ 2009. November 19. - 17:10)
Én nagyon szomorú vagyok!!!:sír:
Nagyon HIÁNYOZNAK! cry.gif  IMÁDTAM öket meghajolo.gif ! Annyi jó emlékeim vannak velük!:heart:wub.gif
Én meghallgattam az utolsó 4óráját a Danubiusnak (azutolsó negyed órát végig sirtam sad.gif föleg h ök is sirtak!)a slágert most fogom majd meghallgatni!
Remélem egyszer vmi csodával határos modon visszakapjuk õket! help.gif
='(


Jó is lenne sad.gif
2009. november 22. 15:31 #5
Piros0817
Piros0817
gonosz taemint törpe™
 
StátuszHappy Hunger Games and may the odds be ever in your favour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.06.
Hozzászólás: 1926
Csatolások: 6457
Azonosító: 70950
Offline offline
ÍSTENEM!!! ez olyan szomorú!! cray.gif cry.gif
én nagyon szerettem a Danubiust. És a Slágert is elhallgattam... sajnos nem voltam rádió közelben szerdán, de ahogy most hallgattam ezt én is sírtam a Danubius miatt... sad.gif cray.gif
Hiányoznak nagyon... olyan üres nélkülük a kocsi, ha megyünk valahová... sad.gif
Én is remélem, hogy vissza kapjuk õket... help.gif
2009. november 22. 21:11 #6
ventura
ventura
 
Státuszoffline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.12.
Hozzászólás: 2363
Csatolások: 587
Azonosító: 7500
Offline offline
Idézet(Piros0817 @ 2009. November 22. - 15:31)
ÍSTENEM!!! ez olyan szomorú!! cray.gif  cry.gif
én nagyon szerettem a Danubiust. És a Slágert is elhallgattam... sajnos nem voltam rádió közelben szerdán, de ahogy most hallgattam ezt én is sírtam a Danubius miatt... sad.gif  cray.gif
Hiányoznak nagyon... olyan üres nélkülük a kocsi, ha megyünk valahová... sad.gif
Én is remélem, hogy vissza kapjuk õket... help.gif


Jáksót, Sebestyén Balázst, Abaházi Csabát, Garami Gábort, Vágó Pirost, Szani Rolandot már vissza is kaptátok...
1 felhasználónak tetszik: TYÜTYI2006
2009. november 23. 12:29 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet(ventura @ 2009. November 22. - 21:11)
Jáksót, Sebestyén Balázst, Abaházi Csabát, Garami Gábort, Vágó Pirost, Szani Rolandot már vissza is kaptátok...

+Argyelán Krisztát
Állítólag Balázs, Feri és Jani is érkezik jövõhét hétfõn. biggrin.gif Nem változik más, csak a nevük. biggrin.gif De majd kiderül. biggrin.gif thumbsup.gif

Sebestyén Balázsék visszatérnek
1 felhasználónak tetszik: TYÜTYI2006
2009. november 23. 13:07 #8
ventura
ventura
 
Státuszoffline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.12.
Hozzászólás: 2363
Csatolások: 587
Azonosító: 7500
Offline offline
Naugye...
2009. november 23. 14:00 #9
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8042
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Én inkább Bumeráng párti vagyok, azt sajnálom sad.gif
2009. november 23. 17:41 #10
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Ok, a mûsorvezetõket visszakaptuk (nagyjából)... de ezt sejteni lehetett. Ellenben a zene pocsék a rádióban sad.gif
2009. november 23. 18:54 #11
fuge7
fuge7
Dódika
 
StátuszA lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.23.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 1927
Azonosító: 74746
Offline offline
nem akarok megbántani senkit, de elég szánalmasak voltak a danubiusosok, sírtak-ríttak, aztán másnap reggel meg mentek melózni a klassz fm-hez. dry.gif

a Slágernél nem volt világvége hangulat, mert akkor még úgy tûnt, hogy az amerikai tulaj megmenti a rádiót, de aztán mégsem vette meg a Roxy-t.

én most rászoktam egyébként a Neo-ra, a Winklerék délutáni mûsora annyira jó! biggrin.gif meg a zenék is nagyon bejönnek. jó, hogy vérfrissítésen esett át a magyar rádiózás, és nem nyomatnak óránként Baby Gabit, meg Bikinit. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: ventura
2009. november 23. 19:03 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet(fuge7 @ 2009. November 23. - 18:54)
nem akarok megbántani senkit, de elég szánalmasak voltak a danubiusosok, sírtak-ríttak, aztán másnap reggel meg mentek melózni a klassz fm-hez.  dry.gif

a Slágernél nem volt világvége hangulat, mert akkor még úgy tûnt, hogy az amerikai tulaj megmenti a rádiót, de aztán mégsem vette meg a Roxy-t.

én most rászoktam egyébként a Neo-ra, a Winklerék délutáni mûsora annyira jó! biggrin.gif meg a zenék is nagyon bejönnek. jó, hogy vérfrissítésen esett át a magyar rádiózás, és nem nyomatnak óránként Baby Gabit, meg Bikinit. smileeee.gif

Na én pontosan ezért nem hallgatok rádiót. Egyfolytába azzal a szemétbe való magyar "zenével"(?!) vannak fölakadva. Kell a fenének biggrin.gif Amikor mégis hallom, pl kocsiban (a rádiót), akkor mázlim van, kb mindig dumálnak.
2009. november 23. 19:19 #13
is65
is65
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 332
Csatolások: 3
Azonosító: 51
Offline offline
Nos két rádió eltûnt. Voltak szép pillanatok, de alapvetõen egyikért sem nagy kár. Zenéket játszottak fõleg. Semmi egyedi mûsor. Sõt, mûsorok sem voltak igazán leszámítva a reggelieket.
Az MR2t személy szerint nagyon szeretem, de sokkal nagyobb érvágás volt a Petõfi megszûnése mint ennek a kettõnek összesen.
A rádiósok megmaradtak, csak más a logó a pólójukon, meg más az sms szám, amin kívánhattok LLJuniort.
Az aktuális magyar könnyûzenét mindkét csatorna nagy ívbõl le...ta, így miért sirassam õket?
Kicsit erõltetett volt ez a lihegés nekem a végén.
A bemondók közül sokat sajnálnék, de a sorsuk elrendezõdött, meglett a helyük.

2009. november 23. 19:21 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet(is65 @ 2009. November 23. - 19:19)

A rádiósok megmaradtak, csak más a logó a pólójukon, meg más az sms szám, amin kívánhattok LLJuniort.




_nevet.gif rohog.gif HÁHÁHÁHÁÁ xDDDDD igaz.
2009. november 29. 12:28 #15
frenetiq
frenetiq
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.14.
Hozzászólás: 928
Csatolások: 81
Azonosító: 286
Offline offline
Hátha valakit érdekel
http://www.origo.hu/itthon/20091128-danubi...a-csatorna.html
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!