Starity

Nelly Furtado cikizte Madonnát

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. november 25. 09:07 #1
fuge7
fuge7
Dódika
 
StátuszA lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.23.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 1927
Azonosító: 74746
Offline offline
Nelly Furtado cikizte Madonnát

A 30 éves énekesnõ azért szólt be az 51 évesnek, mert az képtelen elviselni az öregedést. Furtado – most még – esküszik rá, hogy soha nem fog megpróbálni fiatalabbnak tûnni a valós koránál. Legalábbis nem úgy, hogy kiöregedett transzvesztitává edzi magát: “Madonnával szemben eszem ágában sincs éjjel-nappal Pilatesezni, csak hogy lassítsam a testem leépülését. Jobban szeretek teázgatni meg sütizgetni”. Természetesen tisztában van vele, hogy egyszer már õ se fog kelleni a rajongóknak, de ez nem izgatja különösebben, jól elvan hangmérnök férjével, Demacio Castellonnal és hatéves lányával, Nevisszel. Az elmúlt két évben 2006-os Loose címû albumának turnéját pihente ki: “A turné után iszonyúan ki volt merülve, idõre volt szükségem, hogy visszaálljak a rendes kerékvágásba. Élveztem, hogy húslevest fõzhetek a családomnak, meg úgy általában, a normális életet. Az apróságok, amikben örömöt lelhetek, ezek fontosak” - nyilatkozta a Petra magazinnak.Azért az idei American Music Awardson belefért neki egy fellépés Timbalanddel és SoShy-jal.
2009. november 25. 09:45 #2
- törölt felhasználó -    
... ez nem cikizés.

user posted image

HARMÓNIA
2009. november 25. 12:28 #3
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
blink.gif Azok a karok... Már láttam korábban ezt a képet, de utólag is durva... mellow.gif
2009. november 25. 16:55 #4
Horgi
Horgi
Lady with an attitude
 
Státuszwords like violence, break the silence
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.25.
Hozzászólás: 5416
Csatolások: 41492
Azonosító: 35510
Offline offline
Azért én Nelly Furtado helyében nem fikáznék olyan valakit aki mögött 26 év olyan énekesi pálya van ami egyedülálló az egész zenei életben.
Senki sem viseli jól az öregedést (fõleg a nõk).
Van aki tesz ellene, van aki nem és van aki túlzásba viszi, de attól az még mindenki szuverén joga, hogy mit csinál a saját testével.
Elismerem, hogy a kezei valóban csúnyák, de attól még...
Nem az a lényeg, hanem a zenéje.
2009. november 25. 17:01 #5
- törölt felhasználó -    
Én nagyon szeretem Madonna zenéjét, de sajnos szerintem már épp ideje lenne nyugdíjba mennie...Nelly-nek meg igaza van, az õ felfogása a követendõ példa, nem az, hogy 50 évesen is úgy nézzünk ki, mintha még a húszas éveinkben járnánk... smileeee.gif
2009. november 25. 17:08 #6
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet(Cynthia @ 2009. November 25. - 17:01)
Én nagyon szeretem Madonna zenéjét, de sajnos szerintem már épp ideje lenne nyugdíjba mennie...Nelly-nek meg igaza van, az õ felfogása a követendõ példa, nem az, hogy 50 évesen is úgy nézzünk ki, mintha még a húszas éveinkben járnánk... smileeee.gif

Ugyan miért kellene nyugdíjba mennie? blink.gif A világ legnagyobb showit csinálja évrõl évre (tisztelem és szeretem Nellyt, de sehol sincs elõadóként Madonnához képest), rengeteg embert mozgat meg, ahhoz viszont kíméletlen életmód kell és a hétköznapi életben így néz, azonban amikor a színpadon áll annyira magával ragad, hogy még engem - nagyon nem rajongót is biggrin.gif - lenyûgöz, amiért - nagyon nem rajongóként is biggrin.gif - tisztelem és remélem, hogy amíg bírja addig csinálja...
2009. november 25. 17:15 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet(nozso13 @ 2009. November 25. - 17:08)
Ugyan miért kellene nyugdíjba mennie? blink.gif  A világ legnagyobb showit csinálja évrõl évre (tisztelem és szeretem Nellyt, de sehol sincs elõadóként Madonnához képest), rengeteg embert mozgat meg, ahhoz viszont kíméletlen életmód kell és a hétköznapi életben így néz, azonban amikor a színpadon áll annyira magával ragad, hogy még engem - nagyon nem rajongót is  biggrin.gif - lenyûgöz, amiért - nagyon nem rajongóként is biggrin.gif - tisztelem és remélem, hogy amíg bírja addig csinálja...

Hát ezaz, addig csinálja, amíg nem bírja...De mint írtam, imádom a zenéjét, mostanság kattantam rá, igaz részben a régebbiekre, nade valahol van egy határ, amit valamikor illik meghúzni. Hát, végülis õ tudja... unsure.gif
2009. november 25. 17:38 #8
Hiro
Hiro
visszatérő vendég
 
StátuszPaintball fertőzött.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.10.
Hozzászólás: 403
Csatolások: 40
Azonosító: 49037
Offline offline
Idézet(inspiredboy @ 2009. November 25. - 10:45)
... ez nem cikizés.

user posted image

HARMÓNIA


ohmy.gif blink.gif ....mint ha valami zombie filmbõl lépett volna ki...jézusom!!! w00t.gif Nem csoda hogy a férje válni akart... tongue.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!