Starity

Heroint árulnak Mr. Pattinson arcával (?)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. november 25. 14:23 #1
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
A New York-i drogdílerek kifinomult trendérzékenységrõl adtak tanúbizonyságot, amikor a Twilight-filmek körüli hisztire ráharapva a férfi fõszereplõként elhíresült Rob Pattinson képével nyomják a heroinos tasakokat. Errõl árulkodik legalábbis az a nagyobb fogás, amit a Long Island-i West Hempsteaden foglaltak le a napokban. Bár a TMZ fotóin elég hülyén néz ki a cucc, de Pattinson meg bevallotta, hogy nem fürdik, mégis imádják, szóval valódi rajongóknak - akik meg amúgy sem túl okosak - ez nem lehet akadály.

Erin McKenzie-Mulvey, a kábszercsoport különleges ügynöke a TMZ-nek elmondta: a Twilight-nyomású zacskók az utóbbi hónapokban kezdtek terjedni. Kollégája, John Gilbride pedig hozzátette: New Yorkban mostanában egy tízcentes nagyságú adag heroin olcsóbb, mint egy hatos karton sör.

forrás: velvet.hu

monkey.gif
2009. november 25. 16:23 #2
- törölt felhasználó -    
Robert Pattinson nem fürdik?! ohmy.gif
2009. november 25. 16:30 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet(Plüssmaci @ 2009. November 25. - 16:23)
Robert Pattinson nem fürdik?! ohmy.gif

Tuti fürdik, csak ugye ki kell valamit találni amire majd felfigyel a jónép wink.gif biggrin.gif
Amúgymeg, a drogosok biztos értékelik, már ha egyáltalán érdekli õket a csomagolás rohog.gif
2009. november 25. 16:32 #4
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Plüssmaci @ 2009. November 25. - 16:23)
Robert Pattinson nem fürdik?! ohmy.gif


Ezt az információt személyesen az Alkonyat sztárja osztotta meg a nagyérdemûvel. A Now! magazinban közzétett interjúból kiderült, Robert Pattinson akár több napon keresztül is hajlandó ugyanabban a ruhában flangálni, és csak akkor váltja le a koszos darabokat, ha már õ sem bírja elviselni a saját szagát. Pattinson, aki múltkor arról számolt be, hogy a hiedelmekkel ellentétben koránt sem romantikus alkat, elismerte, ez a szokás valóban undorító, azzal próbálta megvédeni magát, hogy a sok utazgatásnak köszönhetõen kissé megfogyatkozott a ruhatára.


Forrás: velvet.hu
2009. november 25. 16:40 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet(Brittany20 @ 2009. November 25. - 16:32)
Ezt az információt személyesen az Alkonyat sztárja osztotta meg a nagyérdemûvel. A Now! magazinban közzétett interjúból kiderült, Robert Pattinson akár több napon keresztül is hajlandó ugyanabban a ruhában flangálni, és csak akkor váltja le a koszos darabokat, ha már õ sem bírja elviselni a saját szagát. Pattinson, aki múltkor arról számolt be, hogy a hiedelmekkel ellentétben koránt sem romantikus alkat, elismerte, ez a szokás valóban undorító, azzal próbálta megvédeni magát, hogy a sok utazgatásnak köszönhetõen kissé megfogyatkozott a ruhatára.
Forrás: velvet.hu

úristen ohmy.gif ohmy.gif ez most ugye csak pletyka? és ezért van oda az a sok lány?! még jó, hogy képen nem érzõdik a szag, ez undorító ohmy.gif unsure.gif dry.gif

ez a hír meg, hogy már a drogdílerek is az õ képével díszitek a csomagolást hát _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
2009. november 25. 16:59 #6
Laraa
Laraa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.25.
Hozzászólás: 88
Csatolások: 2
Azonosító: 59108
Offline offline
ez viszont durva...sztem..szááánalom...
a nem fürdésrõl pedig: persze h pletyka, csak azér mer pl. egy magyar oldalon is azt írják, stb, egy videóban cáfolta....
akkor ezek szerint rob és kris az összes éjszakájukat együtt töltik, egy lakosztályban, és dúl a láv.ugye? wink.gif (persze ezt nem tudhatjuk, de semmiképp sem kell elhinni.hülyeség a köbön. mondjuk keményen robstenes vagyok de ezekben akkorse hiszek.)
2009. november 25. 17:22 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet(Plüssmaci @ 2009. November 25. - 17:40)
úristen ohmy.gif  ohmy.gif ez most ugye csak pletyka? és ezért van oda az a sok lány?! még jó, hogy képen nem érzõdik a szag, ez undorító ohmy.gif  unsure.gif  dry.gif

ez a hír meg, hogy már a drogdílerek is az õ képével díszitek a csomagolást hát _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif

Pont ezért fogja megvenni a sok elvakult fiatal fan, mert rajta van a "lávjuk".... dry.gif
2009. november 25. 17:26 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet(CanDee Sweet @ 2009. November 25. - 17:22)
Pont ezért fogja megvenni a sok elvakult fiatal fan, mert rajta van a "lávjuk"....  dry.gif


pontosítva: 14-16 év körüli, lány nemû, feltehetõleg szûz, és imádja a romantikát rofl.gif
2009. november 25. 17:28 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet(inspiredboy @ 2009. November 25. - 18:26)
pontosítva: 14-16 év körüli, lány nemû, feltehetõleg szûz, és imádja a romantikát  rofl.gif

_nevet.gif
2009. november 25. 17:42 #10
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
A fürdõs témáról 2 dolog jut eszembe:
1. lehet, hogy tényleg ennyire igénytelen, de nem hiszem
2. ezzel akarja kicsit kiábrándítani, az elvakult rajongóit - de aki annyira oda van egy olyan pasiért, akit sosem kap meg, annak ez sem számít.

Ha valaki azért vesz drogot mert patiszon arca rajta van, annak részvétem. Aki meg eddig is kábszeres volt, annak úgysem a csomagolás a lényeg.

Kíváncsi lennék, hogy az alkonyatos fagyi/ jégkrém milyen ízû lesz? _nevet.gif tongue.gif
2009. november 25. 17:48 #11
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
én simán kinézem belõle, hogy nem fürdik. a németek és a belgák se zuhanyoznak minden nap (személyes tapasztalat). az angolok meg szerintem nem a nagy higiéniájukról híresek. szóval lehet, hogy nem zavarja, hogy nincs rá ideje.
egyébként meg csak mi vagyunk ilyen finnyásak, magyarok, mert ha megnézitek az amerikai filmeket, ott mindig úgy mennek el reggel otthonról, hogy a kaja lóg a szájukból. szóval fogmosás nuku...
és még mi vagyunk a "civilizálatlan" "kelet-európaiak"...
2009. november 25. 17:56 #12
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(LucafromHungary @ 2009. November 25. - 17:48)
én simán kinézem belõle, hogy nem fürdik. a németek és a belgák se zuhanyoznak minden nap (személyes tapasztalat). az angolok meg szerintem nem a nagy higiéniájukról híresek. szóval lehet, hogy nem zavarja, hogy nincs rá ideje.
egyébként meg csak mi vagyunk ilyen finnyásak, magyarok, mert ha megnézitek az amerikai filmeket, ott mindig úgy mennek el reggel otthonról, hogy a kaja lóg a szájukból. szóval fogmosás nuku...
és még mi vagyunk a "civilizálatlan" "kelet-európaiak"...


Ez nagyon igaz. Nálunk van ez a nagy higiénia mánia. Más országokban 1 nap 1x fürdenek az már bõven higénikus... legalábbis tapasztalatok alapján. Ki tudja, mi az igazság.
2009. november 25. 18:00 #13
fafa008
fafa008
♥Justin,Went,Chad fan♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.12.
Hozzászólás: 3174
Csatolások: 3140
Azonosító: 36809
Offline offline
németek? Nálunk lakott 1hétig 1 német csaj, ilyen testvér-iskola kapcsán és mindenap fürdött sõt hajat is mosott. blink.gif és voltmég 5német vele és egyikõjük se tünt olyannak. smileeee.gif
2009. november 25. 18:03 #14
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet(fafa008 @ 2009. November 25. - 19:00)
németek? Nálunk lakott 1hétig 1 német csaj, ilyen testvér-iskola kapcsán és mindenap fürdött sõt hajat is mosott. blink.gif és voltmég 5német vele és egyikõjük se tünt olyannak. smileeee.gif


Ezt én se értem. Inkább a franciákat tenném a belgák mellé. Tapasztalat. Belga és francia cseretársam is volt. Most jöttem haza Franciaországból és a csaj 2 hét alatt csak 3x fürdött. Márciusban jön hozzám. A belgámat ugyanennyi idõ alatt 1x se láttam, hogy elment volna zuhanyozni.
2009. november 25. 18:27 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet(Rap4ever8 @ 2009. November 25. - 18:03)
Ezt én se értem. Inkább a franciákat tenném a belgák mellé. Tapasztalat. Belga és francia cseretársam is volt. Most jöttem haza Franciaországból és a csaj 2 hét alatt csak 3x fürdött. Márciusban jön hozzám. A belgámat ugyanennyi idõ alatt 1x se láttam, hogy elment volna zuhanyozni.

Nekem barátnõm mondta, hogy amikor volt nála egy német, akkor egyenesen sértésnek vette, amikor a kezébe nyomtak egy törölközõt hogy menjen el fürdeni még aznap, amikor érkezett. Aztán azon a héten asszem csak kétszer volt zuhanyozni, de lehet csak egyszer unsure.gif Meg az elõzõ osztályomban is regéltek szépeket a német cserediákokról, meg hogy csodabogaraknak nézték õket, hogy a magyarok minden nap fürödtek. Szóval ennyit a németekrõl, én maradok a magyar szokásnál, és továbbra is hülyének nézem, aki nem követi biggrin.gif
2009. november 25. 18:52 #16
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Én meg nem általánosítanék. Mindenhol van aki igénytelen, és van aki törõdik magával. Akár a hazánkat nézzük, akár más helyeket. Ha valakinek úgy jó, hogy a napi mocsok rajta marad, hát egészségére! Én maradok a tusolás mellett biggrin.gif


(u.i.: éppen pár napja olvastam, hogy Kellan meg annyira "tisztaság mániás", hogy minden nap tiszta nadrágot vesz fel. Harminc valahány nadrágja van, minden napra egy.)
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!