Szereplõk: Nathan Stewart-Jarrett, Lauren Socha, Antonia Thomas, Iwan Rheon, Robert Sheehan
Misfits (2009 - )
2009. november 28. 17:09
#1
|
|
Gajcsi♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.09.18. Hozzászólás: 5271 Csatolások: 74226 Azonosító: 39575 offline
|
Angol sorozat, ez E4 csatornától.
Szerintem valami eszméletlen jó, tudom ajánlani mindnekinek
Szereplõk: Nathan Stewart-Jarrett, Lauren Socha, Antonia Thomas, Iwan Rheon, Robert Sheehan
Szereplõk: Nathan Stewart-Jarrett, Lauren Socha, Antonia Thomas, Iwan Rheon, Robert Sheehan
11 felhasználónak tetszik:
miss_areo,
Domcicc,
raspberry,
EszterLondon,
Ariana,
DiscoDiva,
Lady Suzy,
Cintii,
healy.,
alexahemingway,
lalalalisa
2010. december 20. 17:11
#8
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Megcsináltam Simon drága adatlapját, ha gondoljátok jelöljétek be, csak gondoltam szólok.
Iwan Rheon
Iwan Rheon
1 felhasználónak tetszik:
Sixy
2011. január 06. 16:34
#14
Most hallottam, hogy Amerikában remaket csinálnak a sorozatból.
Megkeresték a fejes illetékest, akinek fenntartásai vannak a remaket illetően de majd meglátjuk. Egy csatorna -a névüket nem írják- állítólag jó lóvét adna a fejesnek ha áldását adná a dolgokra
2011. január 06. 19:59
#15
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Idézet (kateblock @ 2011.01.06. 16:34)
Most hallottam, hogy Amerikában remaket csinálnak a sorozatból.
Megkeresték a fejes illetékest, akinek fenntartásai vannak a remaket illetően de majd meglátjuk. Egy csatorna -a névüket nem írják- állítólag jó lóvét adna a fejesnek ha áldását adná a dolgokra

2011. január 06. 20:26
#16
Idézet (Domcicc @ 2011.01.06. 19:59)
Lassan már nem marad sorozat amit nem akarnak remakelni
2011. január 07. 13:09
#17
|
bajer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.25. Hozzászólás: 7390 Csatolások: 46002 Azonosító: 61874 offline
|
Idézet (kateblock @ 2011.01.06. 16:34)
Most hallottam, hogy Amerikában remaket csinálnak a sorozatból.
Megkeresték a fejes illetékest, akinek fenntartásai vannak a remaket illetően de majd meglátjuk. Egy csatorna -a névüket nem írják- állítólag jó lóvét adna a fejesnek ha áldását adná a dolgokra

Na ne... Először a Skins, most pedig ez ?! Pff, kitalálhatnának már valami ők is, ne csak másoljanak folyamatosan.
Egyébként vannak karakterek, mint például Kelly, akit szerintem egyszerűen lehetetlen átépíteni egy amerikai verzióba.
2011. január 07. 14:01
#18
Idézet (bajer @ 2011.01.07. 13:09)
Na ne... Először a Skins, most pedig ez ?! Pff, kitalálhatnának már valami ők is, ne csak másoljanak folyamatosan.
Egyébként vannak karakterek, mint például Kelly, akit szerintem egyszerűen lehetetlen átépíteni egy amerikai verzióba.
Egyébként vannak karakterek, mint például Kelly, akit szerintem egyszerűen lehetetlen átépíteni egy amerikai verzióba.
Nem csak a Skins. Itt van egy lista azokról a sorozatokról, amikből remaket csináltak odakint
2011. január 07. 14:36
#19
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Idézet (kateblock @ 2011.01.07. 14:01)
Nem csak a Skins. Itt van egy lista azokról a sorozatokról, amikből remaket csináltak odakint 
Szép kis lista.
Egyetértek azzal, hogy nem lehet áttenni bizonyos karaktereket, Kelly remek példa volt rá. Egyébként is igen erős karakteréizálás van itt, az egyetlen akit ebből igazán ki tudnék hagyni az Curtis, mert bár foglalkoznak vele, mégsem olyan erőteljes, mint a többiek...
2011. január 07. 14:43
#20
|
bajer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.25. Hozzászólás: 7390 Csatolások: 46002 Azonosító: 61874 offline
|
Idézet (Domcicc @ 2011.01.07. 14:36)
Szép kis lista.
Egyetértek azzal, hogy nem lehet áttenni bizonyos karaktereket, Kelly remek példa volt rá. Egyébként is igen erős karakteréizálás van itt, az egyetlen akit ebből igazán ki tudnék hagyni az Curtis, mert bár foglalkoznak vele, mégsem olyan erőteljes, mint a többiek...
Egyetértek azzal, hogy nem lehet áttenni bizonyos karaktereket, Kelly remek példa volt rá. Egyébként is igen erős karakteréizálás van itt, az egyetlen akit ebből igazán ki tudnék hagyni az Curtis, mert bár foglalkoznak vele, mégsem olyan erőteljes, mint a többiek...
És ezek ráadásul csak a sorozatok...
De azért, hogy ne csak szidjam őket, ebből a listából azért volt olyan, ami jobb lett, mint az eredeti, vagy legalább egy szinten volt vele.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline






