Starity

Penelope Cruz a Szex és New York folytatásában

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. december 06. 17:12 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Hiába is tagadná: az Oscar-díjas szépséget többen látták az egyik New York-i szállodában, amikor a világsiker folytatásának férfi fõszereplõjével forgatott.



Minden bizonnyal újabb világhírû színésznõvel bõvült a Szex és New York film folytatásának sztárcsapata: az egyik brit lap információi szerint Penelope Cruzt többen is látták a múlt héten, amikor a New York-i Empire Hotelben forgatott a film férfi fõszereplõjével, Chris Noth-szal.

Az Oscar-díjas színésznõ az elsõ hírek szerint egy bankárt alakít majd a nagy sikerû mozifilm folytatásában, ám részleteket még sem az alkotók, sem az ismerõsök vagy a bennfentesek nem árultak el.

Annyit azért tudni lehet, hogy nem Penelope lesz az egyetlen olyan világsztár, aki néhány jelenet erejéig feltûnik majd a Szex és New York 2-ben, hanem – a már jól ismert fõszereplõgárda mellett – többek közt Liza Minellit és Miley Cyrust is láthatjuk majd, kisebb szerepekben. A filmet világszerte jövõre mutatják be.
2009. december 06. 17:18 #2
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
bad.gif bad.gif bad.gif bad.gif bad.gif
De jó lenne, ha nem lenne igaz...
2009. december 06. 19:23 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet(nozso13 @ 2009. December 6. - 17:18)
bad.gif  bad.gif  bad.gif  bad.gif  bad.gif
De jó lenne, ha nem lenne igaz...

Miért? blink.gif blink.gif Szerintem Penelope-nak több keresnivalója van a filmben, mint pl Miley-nak.... Én speciel örülök neki, hogy szerepelni fog benne. smileeee.gif
2009. december 06. 19:55 #4
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet(Cynthia @ 2009. December 6. - 19:23)
Miért? blink.gif  blink.gif  Szerintem Penelope-nak több keresnivalója van a filmben, mint pl Miley-nak.... Én speciel örülök neki, hogy szerepelni fog benne. smileeee.gif

Tekintve, hogy sem Miley-t, sem a Szex és New Yorkot nem szeretem, ezért ez hidegen hagy. Viszont Pen-ben sokkal több van egy ilyen jellegû filmnél...
2009. december 08. 12:16 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet(nozso13 @ 2009. December 6. - 19:55)
Tekintve, hogy sem Miley-t, sem a Szex és New Yorkot nem szeretem, ezért ez hidegen hagy. Viszont Pen-ben sokkal több van egy ilyen jellegû filmnél...

Értem. De azért gondolom nem nagy szerepe lesz, hanem csak integet egyet és kész biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!