Anette Olzon & Nightwish
2011. június 28. 18:44
#2
|
|
amylee4everúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.25. Hozzászólás: 91 Csatolások: 0 Azonosító: 153847 offline
|
Tarjával ezerszer jobb volt.
Anette-nek popos, népzenés a hangja, többek közt ezt nem szeretem a mostani Nightwish-ben. De a Saharát nagyon jól énekli, meg a The escapistot... És a 7 days to the wolves-t is... kicsit az Amaranthot meg az Evát... Picit a Meadow's of heavent...
De Anette-et 2000 jelentkező közül választották ki csak nem lehet rossz... 2000 jelentkezőből a legjobb... Nem hinném, hogy Jukka, Emppu, Marco vagy Toumas rossz énekesnőt választott volna...
2011. július 02. 20:08
#3
a popos-népdalos stílus nem kelendő... Vissza Tarját! Anette-tel nem Nightwish a Nightwish! Bár úgy egész jó, hogy Marcóval együtt énekel, ettől nem tűnik annyira poposnak a hangja, meg a Bye bye beautifult is jól énekelte, de live-ban egyszerűen szörnyűséges! Legalább az az egyetlen vigasz, hogy Tarját még szólóban hallani. Anette a hibátlan stúdióváltozatban is épp hogy hallgatható, már live-ban hogy lenne akár félig is jó! Hová tűnt Tarja?!
vissza vele! vissza! vissza!
Mondjuk nem hiszem, hogy Anette olyan rossz lenne, bár az tény, hogy live-ban hallani, meg hogy egyáltalán stúdióváltozatban, szörnyűség!
ilyen rossz nem lehet... Amúgy Tarja nélkül is hallgatom a Nightwish-t. Nem hagyható ott, csak énekesváltás miatt.
mondjuk nem mondható Anette olyan szörnyűségesnek, viszont én annak tartom. A Nightwish azért még jó, és nem kötelező live-ot is hallgatni
bár a régebbi, Tarjás számokat jobban szeretem, azért Anette-tel is meghallgatom a számokat. Gondolom, Toumas, amilyen maximalista, nem fogja annyiban hagyni Anette rossz live-hangját. Akár az élete árán is jó live-énekest farag belőle, ami igazán Anette-re férne
Anette-ben utálom, hogy néha megpróbál operázgatni. Ehhez még gyakorolnia kell
de azért elég ügyes, meg kell hagyni, és szerintem igazi lesz vele a Nightwish, előbb vagy utóbb.
hajrá Anette, próbálj live-ban is jó lenni! Próbáld utolérni legalább a középső fokot...
Mondjuk nem hiszem, hogy Anette olyan rossz lenne, bár az tény, hogy live-ban hallani, meg hogy egyáltalán stúdióváltozatban, szörnyűség!
2011. augusztus 19. 13:26
#4
|
|
amylee4everúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.25. Hozzászólás: 91 Csatolások: 0 Azonosító: 153847 offline
|
Anette Olzon & NIghtwish- 2 külön fogalom!!!
uttálom Anette-et bár a Nightwish azért Nightwish és viszonylag még bírom...
2 teljesen külön fogalom... azt hittem Tuomas jó új énekesnőt fog választani. Oszt kiderült, h milyet- egy szörnyű Anette-et.
Mondjuk az instrumentális számok jók, meg h Marco énekel Anette-tel, példa okáért egész jó...
de a Nightwish akkor is Tarjával volt Nightwish...
2 teljesen külön fogalom... azt hittem Tuomas jó új énekesnőt fog választani. Oszt kiderült, h milyet- egy szörnyű Anette-et.
Mondjuk az instrumentális számok jók, meg h Marco énekel Anette-tel, példa okáért egész jó...
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:



