Starity

Hogyan folytatódhat az Avatar?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. december 17. 00:07 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
A napokban jelenik meg a Time magazin újságírójának, Rebeca Keagannek The Futurist: The Life and Films of James Cameron (A jövõbelátó: James Cameron élete és filmjei) címû könyve.



A minap egy interjúban az írónõ elmondta, hogy Cameron máris az Avatar folytatásán töri a fejét, illetve arról is beszámolt, milyen volt részt venni az elsõ rész forgatásán:

„Semmi korábbihoz nem tudnám hasonlítani. Teljesen ledöbbentem, amikor beléptem abba a kis raktárépületbe, és láttam, ahogy ezek a fickók megcsinálnak egy komplett filmet a számítógépen. Nem volt sem díszlet, sem más. Olyan volt, mint egy furcsa, posztmodern forgatás.”

Arról, hogy miért kellett ennyi idõ Cameronnak, hogy újra munkába álljon, és elkészítse a filmet, a következõket osztotta meg:

„A Titanic után kivett egy pár év szabadságot. Néhány dokumentumfilmet készített ez idõ alatt. És ez az idõszak egy kicsit tovább tartott, mint tervezte. Dolgozott közben néhány filmen is, de ezek nem jöttek össze. Tervezett egy képregény adaptációt is, Bright Angel Falling (Ragyogó angyal bukása) címmel, illetve egy Marson játszódó filmet, melybe rengeteg pénzt fektetett. Aztán végül két másik Marsos film készült el, de nem lettek valami jók, így nem lett belõlük semmi. Ezután a Battle Angelön (A harc angyala) kezdett el dolgozni, és mindenki azt hitte, hogy ez lesz a következõ filmje. Eltartott neki egy ideig, mire rájött, melyik film lenne a legjobb ehhez az új technológiához. Olyan filmet akart, amire nyugodtan kimondhatják, hogy megérte a belefektetett pénzt.”

Itt pedig már el is érkeztünk a folytatásokhoz, amirõl Rebecca a következõket mondta:

„Az egyik legmókásabb dolog az volt, mikor a tudósok és James Cameron találkozóin vehettem részt, és megbeszélték, hogy milyen is a Pandora bolygó. Az összes tudományos részletet kidolgozták. Lényegében egy teljes Wikipédiányi adatot hoztak össze, hogy meglegyen minden az esetleges folytatásokhoz is. Az biztos, hogy mindegyik jó hosszú lesz majd. Az egyik találkozón elméletben összehoztak egy forgatókönyvet a folytatásokhoz. Cameron reméli, hogy olyan jól fog teljesíteni a film, hogy egy egész franchise-t építhet majd fel rá.”
2009. december 17. 00:12 #2
- törölt felhasználó -    
Még jóformán be sem mutatták az elsõ részt, de máris lesz folytatás... blink.gif És itt érzem azt, hogy 100%-ban a pénz beszél... Errõl ennyit... blink.gif
2009. december 17. 00:15 #3
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Valószínû dry.gif Manapság már szinte minden arról szól - sajnos mad.gif
2009. december 17. 12:02 #4
Niki89
Niki89
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.04.
Hozzászólás: 68
Csatolások: 30
Azonosító: 59926
Offline offline
Borzasztóan kíváncsi vagyok a filmre, ma van a magyar premier, wink.gif
karácsony elõtt megszeretném nézni, picit utána olvastam, akik már látták mind azt mondják hogy káprázatos, lenyûgözõ és hasonlók.
a Premierfilm.hu-n is olvastam a kritikát, ott is odákat zengenek róla. thumbsup.gif

visszatérve a 2. részre, egyelõre nem vagyok rá kíváncsi, lehetne élvezni a jelent? és nem mindig a pénz hajtani. dry.gif
2009. december 17. 12:09 #5
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8040
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Idézet(Cynthia @ 2009. December 17. - 01:12)
Még jóformán be sem mutatták az elsõ részt, de máris lesz folytatás... blink.gif  És itt érzem azt, hogy 100%-ban a pénz beszél... Errõl ennyit... blink.gif


Aha, meg már Golden Globe-ra is jelölték, de mi okból? Amerikában csak holnap fog a mozikba kerülni :/
2009. december 17. 12:22 #6
Niki89
Niki89
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.04.
Hozzászólás: 68
Csatolások: 30
Azonosító: 59926
Offline offline
3D-ben fantasztikus lehet ohmy.gif

user posted image
2009. december 18. 13:38 #7
eventyr
eventyr
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.09.
Hozzászólás: 132
Csatolások: 8
Azonosító: 107368
Offline offline
Idézet(prézli @ 2009. December 17. - 12:09)
Aha, meg már Golden Globe-ra is jelölték, de mi okból? Amerikában csak holnap fog a mozikba kerülni :/

és gondolod hogy a bizottság nem látta korábban a filmet? a hivatalos, köznép számára kiállított premierdátumoknak vajmi kevés köze van az ilyenekhez.

még én sem láttam, de amit eddig tudok róla, az alapján mindenképp megnézem, és nem zárkózom el egy második rész ötletétõl sem.

nem igazán értem mi azzal a baj, hogy még be se mutatták az elsõt de már készül(ne) a második. nem ez lenne az elsõ ilyen film..
2009. december 25. 14:23 #8
Anonnim
Anonnim
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.25.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 115560
Offline offline
Az halottam, hogy a Foxnál nem zárkóznak el egy esetleges élõszereplõs vagy animációs tv sorozat tervétõl!!!!!!!
2009. december 25. 19:01 #9
eventyr
eventyr
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.09.
Hozzászólás: 132
Csatolások: 8
Azonosító: 107368
Offline offline
egyelõre én nem vagyok kibékülve a sorozat ötletével. fõleg ha animációs lenne teljesen. de majd meglátjuk, ha idér.
én várnék egy második részt.
ötlet is lenne pár, hogyan folytatódhatna..
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!