Starity

Drogok miatt állt le Brittany szíve

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. december 22. 06:47 #1
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Los Angeles - Úgy tûnik, Brittany Murphy (†32) a gyógyszer- és drogfüggõség újabb áldozata.

A 8 mérföld sztárjával ugyanis az elsõ vizsgálatok szerint egy fájdalomcsillapító, a Vicodin, illetve a kokainozás végzett. A színésznõt hollywoodi otthona fürdõszobájában találta meg saját hányásában az édesanyja vasárnap délelõtt, miután zuhanyozás közben leállt a szíve.

Az õ halála kísértetie­sen hasonlít a június 25-én elhunyt Michael Jacksonéra (†50), aki azonban nem az elsõ volt ebben a sorban. Így halt meg ugyanis a playmate Anna Nicole Smith (†39) 2007 februárjában, Heath Ledger (†29) tavaly januárban, illetve a Boyzone-sztár, Ste­phen Gately (†33) is idén õsszel.
Brittany Murphy sok plasztikai mûtéte után rászokott a fájdalomcsillapítókra, a mûtétek után ugyanis pokoli szenvedéseken ment keresztül. Családja, barátai hiába könyörögtek, menjen elvonóra, nem hallgatott rájuk. Murphy az Across The Hall címû filmjének bemutatóján három hete állítólag már alig állt a lábán. Szép csendben rohant a vesztébe, mindeközben karrierje és magánélete is romokban hevert. Akárcsak Jackson esetében, környezete nem tudott segíteni rajta, függõsége miatt nemrég a The Caller címû filmbõl is kirúgták.

- Brittany két végérõl égette a gyertyát, éreztük, hogy rossz vége lesz - tudatta a Fox News-zal egy ismerõse. - Hiába könyörögtünk neki, menjen elvonóra, nem hallgatott senkire.

Nem kizárt, hogy Ashton Kutcher is függõsége miatt hagyta ott annak idején a nála 15 évvel idõsebb, de érzelmileg stabilabb Demi Moore-ért (47). Brit forgatókönyvíró férje, Simon Monjack hasonló problémákkal küszködik, egy repülõútról nemrég a mentõk vitték el. A férfi tudott róla, hogy felesége függõséggel küzd, ezért halálakor még azt is megtiltotta, hogy felboncolják - ezt azonban nem sikerült megakadályoznia. A mostani vizsgálatok szerint a drogok okozták a vesztét.

H. G.
2009. december 22. 10:49 #2
- törölt felhasználó -    
Istenem...olyan szörnyû ezt olvasni...de legalább engedte volna hogy segítsenek rajta cray.gif cry.gif cry.gif cry.gif
2009. december 22. 11:10 #3
- törölt felhasználó -    
szegényke mondjuk tényleg látszott rajta hogy drogozik,bár én azt nem értem ,hogy sok sztár miért csak a droggal tud fogyózni....meg plasztikára is minek volt neki szüksége..ááá saját magát tette tönkre
nagyon sajnálom ,mert az egyik kedvencem volt aranyos csaj volt és mindig mosolygott
ja meg nem értem a cikkbe mi ez hogy a karrierje romokba volt ..hát nem tom de sztem tök sok filmbe szerepelt mindig is ,annyi hogy nem ezekbe a tipikus nagy költségvetésû szuper mozikba attól függetlenül nagyon jó szinésznõ volt
R.I.P Brittany sad.gif
2009. december 22. 11:26 #4
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Talán arra célzott a cikk, hogy mostanában nem kapott sok munkát. Borzasztó volt ezt végig olvasni. Nagyon sajnálom, hogy a környezete nem tudta rávenni, a rehabra. Bár van akin az sem segít. Az a nyomorult drog mennyi ember életét tönkre teszi mad.gif
Hogy száradna le annak a keze, aki a drogot kitalálta!!!! mad.gif (Durvábbat nem akarok mondani) furesz.gif furesz.gif grrr.gif grrr.gif tucherch.gif tucherch.gif
2009. december 22. 11:32 #5
- törölt felhasználó -    
jaaaj. szegény. csak az a gáz, hogy már mindent kitalálnak. szerintem hagyni kéne, mert úgyis megtudjuk, hogy miért halt meg. fölösleges most beállítani anorexiásnak meg drogosnak. de mégis az a legrosszabb, hogy nincs többé... cry.gif
2009. december 22. 13:37 #6
- törölt felhasználó -    
én sem értem ezt a karrierje romokban volt cuccot... unsure.gif meg voltak plasztikái? nem is tudtam unsure.gif unsure.gif blink.gif
amúgy basszuskulcs nem igaz, hogy nem tud senki semmit csinálni! ha én észrevenném, hogy a barátnõm/bátyám/bárkim drogozna nem könyörögnék neki hanem cselekednék basszus box2.gif grrr.gif furesz.gif mad.gif mi az, hogy könyörögtek neki, de hiába?!! mad.gif mad.gif áhh...
2009. december 22. 13:56 #7
Missy Elliott
Missy Elliott
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.22.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 41822
Offline offline
nem hinném, h minden szóról szóra igaz ebben a cikkben, kíváncsi vagyok mi történt valójában. arról sem hallottam h "saját hányásában találták meg".
engem ne nézzenek madárnak!!!
szörnyen sajnálom szegényt. cry.gif
2009. december 22. 17:13 #8
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8040
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
ohmy.gif

Nem tudok ehhez mit hozzászólni :'( Annyira jókedvû lány volt, mindig fülig ért a szája!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!