Starity

Nyuszilány lett az Amerikai pite sztárjából

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. december 22. 17:50 #1
- törölt felhasználó -    
Tara Reid nem a legbonyolultabb utat választotta, hogy megmentse karrierjét - levetkõzött a Playboynak. Legalábbis a fejét megmutatta.
Hugh Hefner egy percig sem csodálkozhat, hogy lassan tönkremegy a birodalma, amikor az újévet Tara Reid meztelen képeivel indítja a Playboy.
Elõször is senki nem kíváncsi a harmincnégy éves bulikirálynõre, emellett egyértelmû, hogy nem õ van a képeken. Illetve a fotókon látható fej tényleg az Amerikai pite sztárjához tartozik, de azon kívül minden más egy testdublõré. A legszembetûnõbb különbség a valódi Tara és a pucér között a hasa, amit tönkretettek az orvosok egy zsírleszívás alkalmával.
Ezt persze még az utómunka során el lehetett tüntetni, de a mellei akkor is elárulják a turpisságot. Mivel Ms. Reid az egész világ szeme elé tárta sebhelyes kebleit egy évekkel ezelõtti születésnapi bulin. Az akkori és jelenlegi domborulatokban pedig csak a számuk közös. Viszont a Tara helyettesnek tényleg szép idomai vannak.
A magát színésznõnek tartó szõkeség képeire korábban sem volt nagy érdeklõdés, de ezután, az elõzetesen kiszivárgott fotók után pláne nem fog fizetni senki értük. Így mehet vissza partizni, bár ott sem szívesen látott személy. De ez nem is meglepõ, miután õ az egyedüli ember, akit Paris azért pattintott le magáról, mert túl gusztustalan, amikor részeg.

Itt pedig egy olyan írás, ami szerint Tarának isteni a teste...:
Tavaly nyáron sokakat megdöbbenettek - utóbb fölöslegesnek tûnõ - zsírleszívás utáni fotói. Az Amerikai Pite és a Buliszervíz sztárja most sokkal jobban mutat. A szexszimbólumnak számító Tara rosszul sikerült mûtétje után nem szívesen jelent meg a nyilvánosság elõtt. Mostanra javult az alkata, még a mellei formáját is megváltoztatta. A sztár most elérkezettnek látta az idõt, hogy újra megmutassa magát. Méghozzá bikiniben! Jelenlegi fotói még mindig nem az igaziak, de Tara ma már újra szép alakkal és ragyogó mosollyal pózol a kameráknak.

Utánanéztem már kicsit a dolgoknak, pár képecskét is hoztam... wink.gif
1 felhasználónak tetszik: TYÜTYI2006
2009. december 22. 17:59 #2
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet(CanDee Sweet @ 2009. December 22. - 17:50)
õ az egyedüli ember, akit Paris azért pattintott le magáról, mert túl gusztustalan, amikor részeg.


_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
2009. december 22. 18:14 #3
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8040
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Én már nem csodálkozok semmin happy.gif
2009. december 22. 19:26 #4
ventura
ventura
 
Státuszoffline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.12.
Hozzászólás: 2363
Csatolások: 587
Azonosító: 7500
Offline offline
ohmy.gif Az eddig legdurvább photoshop-élmény amit valaha láttam...
Mintha valami középkori festmény volna. Így persze hogy tökéletesnek tûnik mindene...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!