Starity

A kockás hasú vámpír lesz az új Mark Wahlberg

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. december 24. 00:36 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
A Calvin Klein úgy határozott, az Alkonyat egyik szereplõjét kéri fel alsónemûik reklámozására, írja a stylist.com. Kellan Lutztól a cég – bár a bejelentést hivatalosan nem erõsítették meg - állítólag elég sokat vár, reményeik szerint õ lesz az, aki felülmúlja Mark Wahlberg sikereit. „Kellan egy óriási kampányra szerzõdött a Calvin Kleinnel, és így minden hirdetõtáblán és magazinban alsónadrágban szerepel majd” - nyilatkozta egy a neve elhallgatását kérõ forrás, aki szerint a színész hasonlóan egyszerû és hagyományos kampányt készít majd, mint Wahlberg.

A célkitûzés azonban elég komoly, hiszen Mark Wahlberg kockás hasa a kilencvenes évek egyik legimádottabb darabja volt. A vámpíros filmekbõl egyébként nem csak Lutz kapott reklámszerzõdést, Taylor Lautner a hírek szerint Giorgio Armani alsógatyákban pózol majd.

w00t.gif wub2.gif
2009. december 24. 00:42 #2
Trinny
Trinny
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.28.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 13425
Azonosító: 28113
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2009. December 24. - 00:36)
Taylor Lautner a hírek szerint Giorgio Armani alsógatyákban pózol majd.

w00t.gif  wub2.gif

Ahh wub.gif
2009. december 24. 01:26 #3
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
w00t.gif Már alig várom, hogy lássam a képeket biggrin.gif drool.gif drool.gif
2009. december 24. 11:00 #4
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
én nem hiszem, hogy ilyen testekkel, mint Mark, Kellan vagy Taylor a férfiak a célközönség. biggrin.gif szerintem szorgos barátnõk mehetnek majd vásárolni, és otthon a gatyókban talán találhatnak ilyen hasakat. persze ahhoz nem csak a jó gatya kell. biggrin.gif

a cím elsõ olvasása után megijedtem, mert azt hittem, hogy Patiszonra vonatkozik. pletykagyárosoktól kitelik, hogy õt is kockás hasúnak írják... dry.gif De ha Kellan, akkor megnyugodtam. õt én is szívesen nézegetem majd biggrin.gif
2009. december 24. 11:16 #5
- törölt felhasználó -    
nyamiii wub.gif
2009. december 24. 11:27 #6
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(LucafromHungary @ 2009. December 24. - 11:00)
én nem hiszem, hogy ilyen testekkel, mint Mark, Kellan vagy Taylor a férfiak a célközönség. biggrin.gif szerintem szorgos barátnõk mehetnek majd vásárolni, és otthon a gatyókban talán találhatnak ilyen hasakat. persze ahhoz nem csak a jó gatya kell. biggrin.gif

a cím elsõ olvasása után megijedtem, mert azt hittem, hogy Patiszonra vonatkozik. pletykagyárosoktól kitelik, hogy õt is kockás hasúnak írják... dry.gif De ha Kellan, akkor megnyugodtam. õt én is szívesen nézegetem majd biggrin.gif

Ne ijesztgess! Robert nagyon sovány! Nem igazán tudnám elképzelni ilyen reklámban. blush.gif Ellenben Kellant wub2.gif Remélem hamar elkezdõdik a kampány... rohog.gif rohog.gif Egyébként már ránk csajokra is ránk fér egy kis nyálnyorgatás. _nevet.gif Nehogymár mindig a pasik élvezkedjenek a félmeztelen / meztelen csajokon biggrin.gif biggrin.gif
2009. december 24. 14:22 #7
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2009. December 24. - 11:27)
félmeztelen / meztelen csajokon biggrin.gif  biggrin.gif


én a félmeztelent díjazom biggrin.gif mármint a férfiaknál, nõket sehogy biggrin.gif bár Kellan-t megnézném egy selyemfüggöny mögött teljesen pucéran, függönynek háttal, függöny mögül világítva... biggrin.gif wub.gif

remélem, hogy nem valami gáz alsók lesznek :S szép, igényes biggrin.gif és remélem, hogy nem akarják túl erotikusra vinni azzal, hogy lelocsolják, meg tátott szájjal állítják be. és nem kell mellé semmilyen gebe modell biggrin.gif szvsz... biggrin.gif
2009. december 24. 15:41 #8
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(LucafromHungary @ 2009. December 24. - 14:22)
én a félmeztelent díjazom biggrin.gif mármint a férfiaknál, nõket sehogy biggrin.gif bár Kellan-t megnézném egy selyemfüggöny mögött teljesen pucéran, függönynek háttal, függöny mögül világítva... biggrin.gif wub.gif

remélem, hogy nem valami gáz alsók lesznek :S szép, igényes biggrin.gif és remélem, hogy nem akarják túl erotikusra vinni azzal, hogy lelocsolják, meg tátott szájjal állítják be. és nem kell mellé semmilyen gebe modell biggrin.gif szvsz... biggrin.gif

_nevet.gif ne indítsd be a fantáziámat. biggrin.gif Amúgy jó ötleteket írtál le. Remélem, hogy úgy csinálják biggrin.gif
Imádom ezt a képet biggrin.gif
2009. december 25. 13:41 #9
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2009. December 24. - 15:41)
_nevet.gif ne indítsd be a fantáziámat. biggrin.gif Amúgy jó ötleteket írtál le. Remélem, hogy úgy csinálják biggrin.gif
Imádom ezt a képet biggrin.gif

na azért ez elég durva kép ohmy.gif w00t.gif thumbsup.gif wub.gif
e mellé már karika kell. uhh... biggrin.gif wub.gif
ilyen fiatalemberek miért nem szaladgálnak felénk is... dry.gif
2009. december 28. 10:31 #10
katie993
katie993
kp
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.17.
Hozzászólás: 4443
Csatolások: 9874
Azonosító: 105388
Offline offline
Idézet(LucafromHungary @ 2009. December 25. - 13:41)
na azért ez elég durva kép  ohmy.gif  w00t.gif  thumbsup.gif  wub.gif
e mellé már karika kell. uhh... biggrin.gif  wub.gif
ilyen fiatalemberek miért nem szaladgálnak felénk is... dry.gif


Jó lenne ha lenne erre felé is ilyen "fiú" laugh.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!