Starity

2010 legvéresebb sorozata: Spartacus

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. december 24. 00:58 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Az év végén a tévé csatornák bedobják a csalit a nézõknek, hogy milyen óriási sorozatokkal lepik majd meg õket a következõ évben. Némelyiknél csak a felhajtás nagy, de a Spartacus trailere önmagáért beszél.



Spartacusról, ha más nem a filmekbõl, tudjuk, hogy kicsoda. Egy rabszolga és gladiátor, aki a római elnyomásból próbált kitörni, nem kis sikerrel. Az egyik legnagyobb rabszolgalázadást robbantotta ki az ókorban. Meg is maradt a nyoma, és a 20. században már nem egyszer feldolgozták a történetét.

A legemlékezetesebb az 1960-ban készített Spartacus, amiben Kirk Douglas, Michael Douglas apja játszotta a fõszerepet. Aztán nem feledkezhetünk meg a 2004-ben elkészült tévéfilmre sem - találd ki, ugyanezzel a címmel -, amiben a helyes Vészhelyzetes doki, Goran Visnjic alakította Spartacust.

Klasszikusok ide vagy oda, a 2010-es sorozat mellett talán még ezek is elbújhatnak. Hogy miért? A trailer alapján legalább annyi akció, vér, és állati kamerabeállítás lesz ebben a sorozatban, mint egy normális mozifilmben - ha nem több. És, hogy kik játszanak benne?

Aki fontos: Spartacus karakterét Andy Withfield alakítja, és feltûnik egy régi ismerõs is, John Hannah - tudod, a Múmia filmek szerencsejátékos, mindig bénázó bátyója. A sorozat címe pedig: Spartacus: Blood and Sand!

Spartacus: Blood and Sand official trailer
2009. december 24. 20:53 #2
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Wow jónak tûnik, olyan 300 stílusú.
2009. december 24. 21:06 #3
Leo
Leo
·٠•●•٠·
 
Státuszhö?
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.20.
Hozzászólás: 6474
Csatolások: 46883
Azonosító: 4729
Offline offline
omfg ohmy.gif Kell! Meg kell nézni!
2009. december 25. 13:58 #4
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
hát nem tudom... elhiszem, hogy régen tényleg ennyire fröcsögött a vér, de azért ez néhol már kicsit mû volt...
a srác nem ronda, de nem ilyennek képzelném el Spartacust, aki egy hatalmas rabszolgafelkelés irányítója volt... ahhoz ez még kisgyerek... persze jól néz ki. nekem kicsit Sam Worthington-ra hasonlít. értem már.most látom, hogy ausztrál. akkor ezért tetszik nekem XD
2009. december 25. 15:57 #5
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Nekem nagyon bejött a trailer, úgyhogy tutira nézni fogom. biggrin.gif Egyébként is szeretem a kosztümös filmeket, vagy egyszerûen nevezzük történelmi filmeknek? thumbsup.gif
Nekem a Rome is tetszett, vagy a mozis Trója / 300, stb...
2009. december 25. 21:42 #6
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2009. December 25. - 15:57)
Nekem nagyon bejött a trailer, úgyhogy tutira nézni fogom.  biggrin.gif Egyébként is szeretem a kosztümös filmeket, vagy egyszerûen nevezzük történelmi filmeknek?  thumbsup.gif
Nekem a Rome is tetszett, vagy a mozis Trója / 300, stb...

Nem rossz, kíváncsi leszek, de azért ne nevezzük történelmi filmnek (ahogy a Tróját, Mennyei Királyságot, Nagy Sándort se biggrin.gif ). Inkább történelmen alapuló meséknek, ami persze nem von a film értékébõl (ha nem úgy van eladva).
Mondjuk az HBO-s Róma meglepõen hû volt a történelemhez, azt néztem is. smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!