Starity

Az évtized legjobb címlaplányai a GQ szerint

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. december 29. 09:23 #1
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
A GQ magazin hozta eddig a legtöbb hírességet a címlapján általában valamilyen erotikus, de nem meztelen fotóval. Az elmúlt tíz év 120 címlapja közül kiválasztották a 11 kedvencüket.

Lindsay Lohantõl kezdve, Megan Foxon át, Charlize Theronig a legtöbb híresség pózolt az elmúlt tíz évben a GQ magazin címlapján. A hírek szerint ennek a lapnak sikerül a legtöbb hírességrõl fotósorozatot készítenie.

A magazin az utóbbi tíz év 120 címlapja közül kiválasztotta a tizenegy kedvencét, amelyeket most meg is tekinthet. A képeken láthatjuk a 2004-ben még teljesen egészségesen kinézõ Lindsay Lohant, a néhány éve még egyáltalán nem piszkafa Angelina Jolie-t, sõt az azóta nagyjából teljesen eltûnt Jessica Albát is.

A GQ magazin 1931 óta mûködik, eredetlieg Gentlemen's Quarterly volt a neve és negyedévente jelentkezõ férfiaknak szóló divatmagazin volt. Mára kicsit átalakult, havilap lett belõle, és továbbra is a férfiaknak szól, de a divat mellett helyet kapnak benne az aligruhás nõk is.

A felmérések szerint a lap olvasóinak több mint hetven százaléka férfi, nagy részük egyedülálló. Az újsághoz kötik a metroszexualitás térhódítását az utóbbi idõben, sõt részben a szó elterjesztését is. Eddig 17 országban jelent meg a magazin országspecifikus verziója, hozzánk legközelebb a román GQ-t lehet megvenni.
2009. december 29. 09:47 #2
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
A lányok szépek, bár van olyan kép ami nekem nem tetszik. De miért van 2 Charlize Theron?
Idézet(Brittany20 @ 2009. December 29. - 09:23)
A felmérések szerint a lap olvasóinak több mint hetven százaléka férfi, nagy részük egyedülálló. Az újsághoz kötik a metroszexualitás térhódítását az utóbbi idõben, sõt részben a szó elterjesztését is.

Na ezt se tudtam blink.gif
Na de ez most ffi vagy nõi magazin? blush.gif Valaki felvilágosítana, mert én azt hittem, hogy nõi, de ezt olvastam:
Idézet
Rihanna félmeztelenül a GQ magazinban - Folytatja pikáns album promócióját az ifjú popdíva, Rihanna - ezúttal egy férfimagazin kedvéért vált meg felsõjétõl.
2009. december 29. 10:32 #3
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Valamiért így töltötte fel (2 Charlize)... harcoltam vele pedig lelkesen... sad.gif
Én is azt hittem eddig, hogy a GQ magazin nõi (és férfi) újság egyaránt... no mindegy.

Ez a 11. címlap, ami még a kedvencek közé került... smileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gif
2009. december 29. 18:35 #4
Sugarbird
Sugarbird
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.23.
Hozzászólás: 11153
Csatolások: 120184
Azonosító: 67006
Offline offline
nekem j.Lo és Adriana Lima címlapja tetszik a legjobban
2009. december 29. 18:42 #5
- törölt felhasználó -    
JLo és Eva Mendes naná, hogy bekerült a legjobb 10-be! meghajolo.gif thumbsup.gif
2009. december 29. 20:10 #6
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Én MISS ALBA címlapját imádom a legjobban....smileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!