Starity

2009 botrányhõsei

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. december 29. 10:00 #1
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
A sztárokat nem mindig tudják kordában tartani a menedzserek, és ilyenkor örökre emlékezetes pillanatokkal gazdagítják az unalmas hétköznapokat.

Az év idiótája címért két férfiú van versenyben, és nehéz eldönteni, melyiküket illeti meg jobban eme kitüntetés. KanYe West tizenkét éve építi karrierjét producerként, illetve elõadóként. Viszont negyven másodperc alatt tönkre is tett mindent, amikor a VMA-n Taylor Swift mellé felugrott, és Beyoncét éltetve megalázta a country énekesnõt.

A rapper legnagyobb vetélytársa, Tiger Woods a világ legsikeresebb sportkarrierjét döntötte romokba libidójával. A golfbajnok bevallotta feleségének, hogy megcsalta, az ex-modell pedig majdnem a halálba üldözte egy ütõvel. Majd a több mint egy tucat szeretõ felbukkanása miatt kezdett el imádkozni Tiger, hogy bárcsak ne élne tovább.

Amerika másik nemzeti hõse, Michael Phelps is megtaposta kicsit hírnevét. A delfinembert bulizás közben kapták lencsevégre egy óriási hasispipával a szája elõtt. Bár azóta bebizonyosodott, hogy nem a könnyû drogoktól szárnyal a medencében a csodaúszó, de rengeteg szponzort és rajongót veszített.

Christian Bale-t a profizmusa miatt támadták rengetegen. Illetve azért, ahogy errõl egy fénytechnikussal ordított a negyedik Terminator film forgatásán. A bocsánatkérése ellenére két szerepet is bukott, de legalább az év legjobb dala született meg a szitokáradatból.
2009. december 29. 15:02 #2
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Fuller @ 2009. December 29. - 10:00)
Az év idiótája címért két férfiú van versenyben, és nehéz eldönteni, melyiküket illeti meg jobban eme kitüntetés. KanYe West tizenkét éve építi karrierjét producerként, illetve elõadóként. Viszont negyven másodperc alatt tönkre is tett mindent, amikor a VMA-n Taylor Swift mellé felugrott, és Beyoncét éltetve megalázta a country énekesnõt.

Jackass. smokin.gif _nevet.gif meghajolo.gif
Idézet(Fuller @ 2009. December 29. - 10:00)
Amerika másik nemzeti hõse, Michael Phelps is megtaposta kicsit hírnevét. A delfinembert bulizás közben kapták lencsevégre egy óriási hasispipával a szája elõtt. Bár azóta bebizonyosodott, hogy nem a könnyû drogoktól szárnyal a medencében a csodaúszó, de rengeteg szponzort és rajongót veszített.

Azt még megértem, hogy pár szponzor beszart és otthagyta, de hogy rajongók is? Emiatt? Szánalmasak...
Idézet(Fuller @ 2009. December 29. - 10:00)
Christian Bale-t a profizmusa miatt támadták rengetegen. Illetve azért, ahogy errõl egy fénytechnikussal ordított a negyedik Terminator film forgatásán. A bocsánatkérése ellenére két szerepet is bukott, de legalább az év legjobb dala született meg a szitokáradatból.

Egy kicsit eltúlozta a dolgot, de szerintem igaza volt. Nem tudom, milyen két szereprõl van szó, de szerintem a filmszeretõk járnak így rosszul. Idióta stúdiók...
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2009. december 29. 15:47 #3
katie993
katie993
kp
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.17.
Hozzászólás: 4443
Csatolások: 9874
Azonosító: 105388
Offline offline
Vajon milyen botrányokat találnak ki 2010-ben a hírességek? _nevet.gif
2009. december 29. 18:54 #4
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
Idézet(Fuller @ 2009. December 29. - 10:00)
Christian Bale-t a profizmusa miatt támadták rengetegen. Illetve azért, ahogy errõl egy fénytechnikussal ordított a negyedik Terminator film forgatásán. A bocsánatkérése ellenére két szerepet is bukott, de legalább az év legjobb dala született meg a szitokáradatból.


én szeretem Christian Bale-t. de szerintem látszik rajta, hogy eléggé hirtelen ember lehet. a remix az tényleg nem semmi biggrin.gif és az se, hogy semmi walesi/brit akcentusa nincs, pedig ha az ember ideges, szerintem a saját dialektusában szidja a másikat biggrin.gif sebaj... szerintem az egész reklámfogás volt, egy durva fajta...

Eric Christian Olsen megmondja a tutit XD :
And you thought Christian Bale's freak out was bad...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!