Starity

Gáspár Gyõzõt megverték és kirabolták Salgótarjánban

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. január 05. 02:10 #1
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
A Romantic frontembere a két ünnep között látogatott el a salgótarjáni postára, hogy befizesse csekkeit, ám amikor a parkolóban elkezdte kiszámolni a szükséges összeget, egy férfi lépett oda hozzá azzal az indokkal, hogy szeretne autogramot kérni. Gáspár Gyõzõ rákészült az aláírásra, miközben a magát rajongónak álcázó férfi kikapta a kezébõl a pénzt és megütötte, majd amikor Gáspár utánaszaladt volna, a támadó belerúgott egyet. A roma showman nem tett feljelentést, és kórházban sem járt, de állítja, minden szava igaz.



A Napi Ász értesülései szerint Gáspár Gyõzõt megverték és kirabolták karácsony után, amit a Romantic frontembere is megerõsített. Megtudtuk, a showman barátja, Nádasdi Gábor társaságában indult a salgótarjáni postára december végén, hogy befizesse hátra maradt csekkeit. „Nem szeretem átvinni a tartozást a következõ évre, ezért mentem a postára. Sajnos Salgótarján egy ilyen város, sok a szegény ember, betaláltak” – mondta Gáspár Gyõzõ, akit támadója több mint százezer forinttal rövidített meg.

Kikapták a kezébõl a pénzt és megverték

"Kiszálltam az autómból, majd a hátsó ülésrõl kivettem a csekkeket, miközben a barátom, Nádasdi Gabi bement egy édességboltba vásárolni. Elkezdtem kiszámolni a befizetéshez szükséges pénzt, amikor odajött hozzám valaki, hogy adjak neki autogramot. Amikor adni akartam, kikapta a kezembõl a pénzt, és megütött. Utána akartam indulni, õ meg jól megrúgott” – idézte fel a történteket Gáspár, aki állítja, a rátámadó férfinak volt egy társa, aki messzebbrõl figyelte az eseményeket. A showman kiemelte, rablója nem roma származású, a férfit többször is látta már Salgótarjában, mégsem tett feljelentést, mert nem látja értelmét.

Amikor 2006 novemberében kiszedtek az autómból Budapesten, és jól megvertek, semmit sem értem a feljelentéssel, nem büntették meg az illetõt.” Gáspár Gyõzõ hozzátette, nem az fájt neki, hogy kirabolták, hanem az, hogy mindez a szülõvárosában történt vele. „Nem szeretnek, soha nem fogadtak el minket, de ez egy ilyen város, szeretek itt élni. Itt születtem, itt él a családom. Szomorú, hogy ez történt, de ha valakit boldoggá tesz az a 110 ezer forint körüli összeg, hát legyen. Az Isten majd vissza fogja adni ötszörösen, ha szeret engem.”
Csak moziztak

Hozzátette, az is nagyon rosszul esett neki, hogy a verés közben összegyûlõ tömegbõl senki sem sietett a segítségére. „Volt, aki az egész jelenetet felvette mobiltelefonra, de senki sem jött oda hozzám. Ott volt egy tanárnõ is, aki még az általános iskolában tanította Evelynt, de a többiekhez hasonlóan õ is csak mozizott.” A roma showmannek a mai napig fájdalmai vannak a támadás során szerzett sérülésektõl, aminek nyomai a lábán és a karján is fellelhetõk. Gáspár ugyan tervezte, hogy az elszenvedett kínok után kórházba megy, de sietnie kellett a Vacsoracsata forgatására, így nem volt rá ideje.

Gáspár Gyõzõt arról is megkérdeztük, miért nem védekezett, amikor rátámadtak. „Nem vagyok sem sportoló, sem bokszoló, nem tudok védekezni. Másrészt úgy gondolom, egy közszereplõ ne védekezzen és ne verekedjen. Egy közszereplõ nem üssön, inkább õt üssék. Nem akartam cirkuszt, mert utána biztosan az szerepelt volna a hírekben, hogy én verekedtem, és ezzel szégyent hoztam a városra. Én nem hoztam kellemetlen helyzetbe a városomat, nem úgy, mint az a fiú néhány héttel ezelõtt” – utalt Gáspár hetekkel ezelõtti machetés gyilkosságra.

A Romantic frontemberét már korábban is érte inzultus. 2006 novemberében egy fellépésrõl tartott hazafelé csapatával, amikor útközben megállt Újpesten. Miután kiszállt a kocsiból, egy nagydarab férfi autogramot kért tõle, de Gáspár fáradtságra hivatkozva megtagadta tõle. Miután a showman elindult az autójával, az egyik piros lámpánál keresztbe állt elõtte egy fekete Mercedes, amiben a már látott férfi ült a társával. A támadók elõbb cigányozva szidták a Romantic frontemberét, majd feltépték az ajtót és ütni kezdték. Végül a Gáspárt verõ férfit kiszorították az autóból, de az magával vitte a showman mobiltelefonját. A férfi a bíróság elõtt beismerte a verést, de azt tagadta, hogy elvette Gáspár telefonját.
2010. január 05. 02:45 #2
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Na végre, egy jó hír. rohog.gif
2010. január 05. 03:00 #3
Hiro
Hiro
visszatérő vendég
 
StátuszPaintball fertőzött.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.10.
Hozzászólás: 403
Csatolások: 40
Azonosító: 49037
Offline offline
Idézet(Necros @ 2010. January 5. - 03:45)
Na végre, egy jó hír. rohog.gif


nem mertem ilyet vagy ehez hasonlót írni, de a szívembõl szóltál! beer.gif meghajolo.gif thumbsup.gif biggrin.gif (Szerintem berúgott, a pénz egy felét elmulatta, a másikat elhagyta, és amikor hót mereven elesett, beverte a lábát valahol.A rablás meg csak álca, meg valamiféle reklámfogás...mióta is nem hallottunk róla?????....na ezért)
2010. január 05. 11:05 #4
Sxsyew
Sxsyew
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.27.
Hozzászólás: 252
Csatolások: 1819
Azonosító: 37890
Offline offline
Nem is tudom melyik a nevetségesebb ha igaz vagy ha reklámfogás. rohog.gif
2010. január 05. 11:08 #5
poolfan
poolfan
 
StátuszSzerelmes vagyok :$
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.08.
Hozzászólás: 752
Csatolások: 2
Azonosító: 31794
Offline offline
A címre reagálva : jól tették....csak azt nem értem,miért vártak vele eddig? _nevet.gif
2010. január 05. 11:16 #6
dominoizzy
dominoizzy
visszatérő vendég
 
StátuszYou know, sometimes I amaze even myself. (Han Solo)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.09.
Hozzászólás: 229
Csatolások: 1818
Azonosító: 82896
Offline offline
hah, a pénzt a postán számolja meg, ne az utcán.ez a lenagyobb marhaság. bár tõle nem várhatunk okos tettet.
2010. január 05. 11:19 #7
Amy4
Amy4
♥тαтυм♥
 
StátuszI just want to be ok, be ok, be ok .....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 1222
Csatolások: 690
Azonosító: 47755
Offline offline
Egyetértek biggrin.gif
Ha igaz a hír, gratulálok az elkövetõnek /én veled vagyok laugh.gif / bár rugdoshatta volna jobban is (tudom nem lenne szabad ilyet mondani, de kicsit tényleg megérdemelte)
2010. január 05. 12:27 #8
- törölt felhasználó -    
Legalább olyat raboltak ki, ha egyáltalán kirabolták, akinek van pénze... Amúgy õ is szánalmas na biggrin.gif
2010. január 05. 13:07 #9
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12494
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
ez az igazi reality show biggrin.gif
2010. január 05. 13:12 #10
Leo
Leo
·٠•●•٠·
 
Státuszhö?
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.20.
Hozzászólás: 6474
Csatolások: 46883
Azonosító: 4729
Offline offline
Idézet(_ToTo_ @ 2010. January 5. - 14:07)
ez az igazi reality show biggrin.gif


biggrin.gif beer.gif
2010. január 05. 13:21 #11
- törölt felhasználó -    
Mibe fogadok, hogy elköltötte valami másra, csak nem merte megmondani az asszonynak ezért kellett valami fedõ sztori laugh.gif rohog.gif rohog.gif
amúgy jah, legalább olyat raboltak ki akinek van pénze, és szegény amúgy sem túl intelligens, UTCÁN SZÁMOLNI PÉNZT?! blink.gif dry.gif
2010. január 05. 13:31 #12
- törölt felhasználó -    
ki a f@szomat érdekel ? biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!