Starity

Életem valós eseményei

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. január 05. 21:17 #1
jjj
jjj
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.20.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 2614
Azonosító: 451
Offline offline
Sziasztok, arra gondoltam, hogy osszuk meg egymással az átélteket szelektáltan - talán tanulségképpen smileeee.gif

Rég volt ...

1. Apámmal horgászok
2. Villamosmegálló

1.

Mindig utáltam horgászni, a némi sikereim mellet. Nagyon nem volt kedvem ott ülni, és bámulni a bot végét. De tudtam, hogy jót akar, lássam a természetet. Néha fõztünk is. smileeee.gif
Nagyobb lettem blink.gif
Elõkerült a 50X8-as távcsõ, meg 30 cm-ez objektívval a Praktica tûkörreflexes.

Helyszín: Hortobágy

Mocsár, a felszereléseket feltartva farmergatyában átgázoltam a mocsáron, Irány a Fehér szerkõk fészkelõhelye. [THX www.nyf.hu/.../]

Boldogan fényképeztem a fészkeket, de a sok kismadár rámrepülve támadott. Azonnal elmentem onnan. Éljenek békességben szerkõ módra. smileeee.gif

2.

Mentem a barátaimhoz beszélgetni a csillagászatról.

A villamos megállóban nem volt más. Odamentem hozzá a járdáról, hogy köszönjek.

Középiskolás kezdõk voltunk.

Õ Lány én fiú.
Csillogott a szeme. Szép volt, mindene a csúcson volt - fiú szemmel nézve.

Kedvesen beszélgettünk. wub.gif

Rá kellet jönnöm, hogy egykorúak vagyunk, és Neki már több kell életvitelieg.
Még visszanéztem, és Õ is csalódott volt. sad.gif

Nagyon fájdalmas az elválás, de így kellett döntenem, az Õ érdekében.
Mert csak! sad.gif
2010. augusztus 08. 11:26 #2
- törölt felhasználó -    
János hegyi libegő és még sok más de arra én nem érek rá cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif
2010. augusztus 08. 11:31 #3
- törölt felhasználó -    
Álltam a buszmegállóba és jött a kocsi és nem telibe kapott?? Haza kellett menjek átöltözni és aznap se mentem sehova biggrin.gif
2010. augusztus 08. 11:36 #4
csianon29
csianon29
Ŕ๏cкєя Č!cυ$
 
Státusz-nincs megadva-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 587
Csatolások: 50
Azonosító: 131824
Offline offline
a barátnőmmel egyszer tisztára hülyék voltunk (mikor nem vagyunk azok?!) és nem láttuk a piros lámpát és félig átmentünk és észrevettem hogy piros a lámpa és húztam hogy mennyünk vissza ő meg helőre húzott hogy már mindjárt ott vagyunk és a végén rám hallgatott és vissza mentünk és addigra lett a kocsiknak zöld és szerintem nagyon hülyének nézte a sofőrök meg mindenki aki a kocsiba ült mert láttam a fejüket...az eggyik röhögött amásiknak tátva volt a szájaa..én meg csak húzigáltam a barátnőmet...xD _nevet.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Bella99
2010. augusztus 10. 16:20 #5
BSBfan13
BSBfan13
 
StátuszSokan azt mondják angyalok nem léteznek, pedig itt az élő példa......én :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.18.
Hozzászólás: 528
Csatolások: 54
Azonosító: 125343
Offline offline
amikor elutaztam Pécsre...mentünk volna át Harkányba is meg gyógyfürdőzni ...meg minden..1 hétig voltam ott ...én nem szakadt az eső megállás nélkül!!... sad.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif de azért jó kis élmény volt thumbsup.gif thumbsup.gif laugh.gif laugh.gif
2010. augusztus 10. 16:33 #6
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
Hát velem és barátnőmmel az történt,hogy kicsöngettek a suliból,és odaálltunk a zebrához.Valaki meglökte a barátnőmet ő pedig zebrára került(nem úgy,hogy lezuhant,nem lett semmi baja )és őt mivel lelökték ott volt a zebrán,a többi emberke meg megindult,mert azt hitték át lehet menni _nevet.gif
Ezen nagyon sokat nevetünk a barátnőmmel. thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Bella99
2012. november 04. 13:25 #7
AnymButterfly
AnymButterfly
 
Státuszhttp://aniaweria.tumblr.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.23.
Hozzászólás: 860
Csatolások: 1
Azonosító: 165763
Offline offline
Nem is tudom...Olyan harmadikas lehettem amikor mentem művészetire a város túloldalára.Ott volt egy zebra egy motoros (Nem vettem észre) Bele gyorsított és a következő amit láttam az a Zebra volt (az úton) Nem tudom hogy úszhattam meg.Pont mellettem volt de a másik pillanatban már méterekre voltam tőle.Úgy látszik az őrangyalom jókor volt jó helyen smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: megeszekvalakit
2016. február 25. 21:47 #8
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
Idézet (AnymButterfly @ 2012.11.04. 13:25)
Nem is tudom...Olyan harmadikas lehettem amikor mentem művészetire a város túloldalára.Ott volt egy zebra egy motoros (Nem vettem észre) Bele gyorsított és  a következő amit láttam az a Zebra volt (az úton) Nem tudom hogy úszhattam meg.Pont mellettem volt de a másik pillanatban már méterekre voltam tőle.Úgy látszik az őrangyalom jókor volt jó helyen smileeee.gif

ez jó smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!