Starity

Rebecca Gayheart & Eric Dane babát várnak!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. január 08. 12:19 #1
- törölt felhasználó -    
A Peolpe magazin értesülései szerint Rebecca Gayheart terhes. A pár nagyon boldog, hiszen már jó ideje próbálkoztak, de Rebecca mégis felelõtlenül viselkedik. Szeptemberben lencsevégre kapták, ahogy dohányzott a kocsijában, valamint egy utcán, ahol már igencsak látszott rajta állapota, sõt állítólag még a drogozást sem hagyta abba. Eric és Rebecca azt nyilatkozta az In Touch Weekly-nek, hogy nagyon várják a babát és valószínûleg fantasztikus szülõk lesznek. Sõt, még azt is, hogy Rebecca vigyáz a babára, jógázik, sok zöldséget eszik és sétál. És mellette dohányzik és drogozik?
Pedig múltja miatt igazán vigyázhatna magzatára. 2001-ben halálra gázolt egy kisfiút, sõt vezetés közben telefonált is. 2007-ben a tárgyaláson nem vitatta bûnösségét, így három év próbaidõre, 750 óra közmunkára ítélte a bíróság. Valamint egy évre bevonták a jogosítványát és 2800 dolláros bírság befizetésére kötelezték.

(saját írás)
2010. január 08. 12:37 #2
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet(CanDee Sweet @ 2010. January 8. - 12:19)
A Peolpe magazin értesülései szerint Rebecca Gayheart terhes.



Az én értesüléseim szerint pedig már vagy egy hónapja bejelentették, és valószínûleg kislány lesz smileeee.gif
(amúgy mi az a dohányzik és drogozik? biggrin.gif )
2010. január 08. 13:48 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet(nozso13 @ 2010. January 8. - 13:37)
Az én értesüléseim szerint pedig már vagy egy hónapja bejelentették, és valószínûleg kislány lesz smileeee.gif
(amúgy mi az a dohányzik és drogozik? biggrin.gif )

Két cikkbõl írtam össze, a People és az In touch magazinokból, az egyik szidja, a másik meg azt hangoztatja, hogy milyen óvatosan jár kel...Ki érti ezt? blink.gif
2010. január 08. 13:53 #4
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet(CanDee Sweet @ 2010. January 8. - 13:48)
Két cikkbõl írtam össze, a People és az In touch magazinokból, az egyik szidja, a másik meg azt hangoztatja, hogy milyen óvatosan jár kel...Ki érti ezt?  blink.gif

Értem, gondolom az intáccs szidja...az szenny dry.gif
Igazából valamilyen talkshowban mondta, hogy nagyon régóta szeretett volna babát, azért teljesen megváltoztatta az életét, pl. leszokott a cigirõl, de az ilyen bejelentések felett az intáccs elõszeretettel elsiklik. biggrin.gif
2010. január 08. 14:57 #5
linus04
linus04
OTH & Glee ♥
 
StátuszLea, Dianna, Naya- Lovesong ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.18.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 1294
Azonosító: 74401
Offline offline
Éljen! smileeee.gif Aranyos páros, megérdemlik! smileeee.gif thumbsup.gif
2010. január 08. 17:47 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet(nozso13 @ 2010. January 8. - 14:53)
Értem, gondolom az intáccs szidja...az szenny dry.gif
Igazából valamilyen talkshowban mondta, hogy nagyon régóta szeretett volna babát, azért teljesen megváltoztatta az életét, pl. leszokott a cigirõl, de az ilyen bejelentések felett az intáccs elõszeretettel elsiklik. biggrin.gif

Ponthogy a People írta róla a rosszat...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!