Starity

Megan Fox képregényhõst alakít

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. január 10. 18:45 #1
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Megan Fox úgy tûnik, nem bír elszakadni a képregény-feldolgozásoktól. Az elmúlt két évben kettõben is játszott, bár a Transformers elsõ és második része szinte már egynek számít. És most itt a következõ.



A Transformers nagyot dobbantott anno 2007-ben, és a második része még jobban bejött a közönségnek. Szóval az már szinte biztos, hogy a harmadik rész nem várat magára sokáig. Sõt, ami azt illeti már készül is. De azért még nem ebben az évben láthatjuk. Addig be kell érnünk Megan legutóbbi „mûvével”, a Jennifer’s body-val. És a hamarosan a mozikba kerülõ Jonah Hex címû filmet.


A sztori igazi western történetet mesél el a 19. századi Amerikában. Jonah Hex egy fejvadász, aki megpróbálja megakadályozni, hogy az amerikai polgárháború idején egy voodoo varázsló halottakat támasszon fel, hogy az északiaknak segítsen a csatákban. A hõs, Jonah szerepében Josh Brolin - legutoljára a Milkben vagy az Amerikai gengszterben láthattuk -, és persze kell egy szexi csaj. NA õ lesz értelemszerûen Megan Fox, Leila szerepeben.
2010. január 10. 19:26 #2
Sxsyew
Sxsyew
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.27.
Hozzászólás: 252
Csatolások: 1819
Azonosító: 37890
Offline offline
Eddig még nem hallottam Jonah Hex képregényrõl. Ideje frissíteni a tudásom.
Remélhetõleg jó film lesz.
2010. január 11. 02:16 #3
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
A képregényrõl én sem hallottam, de a filmrõl már régóta tudok, ahogy szerintem az itteniek jó része is a forgatási képek megjelenése óta. smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!