Starity

Brittany Murphy férje beperelné a Warner Brost, amiért megölték nejét

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. január 29. 00:42 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Simon Monjack azt tervezi, hogy beperli a Warner Bors filmgyártó céget, írja a The Daily Beast. Monjack szerint õk okolhatók Brittany Murphy haláláért, mivel két héttel a színésznõ elhunyta elõtt visszamondtak egy szerzõdést. A férfi és a színésznõ anyósa szerint ez a stressz okozta a szívrohamot, és a cégnek fizetnie kell a 32 éves Murphy halálárért.

Monjack, akirõl annyit lehetett eddig tudni, hogy egy nem túl sikeres forgatókönyvíró, elmondta, tévednek azok, akik azt állítják, hogy a pénze miatt volt Murphyvel. Elmondása szerint a felesége a kilencvenes évek végén keresett több millió dollárt, de abból már nem sok maradt, mivel olyan dolgokba fektetett be, amibe inkább nem kellett volna. Monjack azt állítja, hogy õ finanszírozott mindent, õ fizette neje összes kiadását.

„Amikor Brittany meghalt, volt 60 sohasem viselt Louis Vuitton darabja. A kutyának is Louis Vuittonja volt. Ezt mind én álltam. Külön tartottuk a pénzünk. Amikor elvittem Brittany-t vásárolni, én fizettem mindent” – nyilatkozta a hitelkártyacsalásért körözött férfi, aki elmondta a több millió dollár értékû ház is az övé.
2010. január 29. 03:03 #2
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Szánalmas... dry.gif
2010. január 29. 12:09 #3
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Pf, atyaég.... mellow.gif És is csak azt tudom mondani, hogy szánalmas. sad.gif
2010. január 29. 17:36 #4
kylie.m
kylie.m
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.20.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 301
Azonosító: 41685
Offline offline
Ennél és se tudok többet mondani, mint, hogy szánalmas... dry.gif
Hogy mehetett hozzá Brittany?
2010. január 29. 20:39 #5
- törölt felhasználó -    
Nagyon faszagyerek gavallér srácnak akarja magát beállítani, de pont hogy ezeket LENYILATKOZZA, fõként a történtek után, hát... egy smucig here lehet.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!