Starity

10 nõtípus, akik sosem fognak bepasizni

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. január 30. 20:22 #1
- törölt felhasználó -    
Ti tartoztok valamelyik csoporthoz??? tongue.gif

1. Az önalárendelõ. Az ilyen nõk arra vágynak, hogy a mellettük levõ férfit csodálni tudják. Emiatt nem hogy nem tartják szükségesnek, hogy partnerük egyenlõ félként kezelje õket, kifejezetten annak örülnek, kiszolgálhatják barátjukat, elismerve, hogy az õ jelenlétük másodlagos a férfi karrierjéhez, hobbijához vagy akár feleségéhez képest.

2. A szexrobot. Inkább férfiakra jellemzõ ez a beállítódottság, de a szerzõ szerint nõben is elõfordul. A leghíresebb ilyen nõ kitalált: Samantháról van szó a Szex és New Yorkból. Az ilyenek számára a szex a legfontosabb egy kapcsolatban, ez a fõ élvezeti forrás, és partnerüket irányítani vagy befolyásolni is ennél fogva próbálják. Az ilyen nõk általában nem engedik, hogy egy kapcsolat érzelmi oldala annyira kialakuljon és elmélyüljön, mint ami egy hosszútávú kapcsolathoz szükséges.

3. Az igazimániás. Õ az, aki ha talál magának egy férfit, azonnal meg van gyõzõdve arról, hogy az illetõ az igazi, a nagy õ, a tökéletes lelki társ, akire mindig is vágyott. Így aztán azt szeretné, hogy az illetõ azonnal kötelezze el magát mellette, és ha ez nem jön össze, a szakítás után sokáig attól retteg, hogy most elszalasztotta a nagy õt, akit soha nem lehet majd pótolni. Valamennyi idõ után azonban találkozik egy másik férfival, akirõl rögtön az elsõ percben tudja, stb.

4. A hisztérika. Ennek a típusnak a dráma a lételeme. Összekeveri a szenvedést a szenvedéllyel, és mindig olyan férfiak mellett köt ki, akik nem hozzá valók. A kapcsolatot heves viták, könnyes kibékülések, durva sértések és szívszaggató bocsánatkérések láncolatává változtatja, és ezt a legedzettebbek is csak ideig-óráig bírják cérnával.

5. A felkészületlen. Aki mindig már akkor belekezd egy románcba, amikor még nincs is rá lelkileg felkészülve. Lehet, hogy az elõzõ kapcsolatot nem sikerült lezárnia magában, lehet, hogy valami egyéb gond van, ami még feldolgozásra vár. Túl sok olyasmit visz bele az újonnan indult kapcsolatba, ami (még) nem oda való, viszont korábbi kudarcai miatt nagyon érzékeny és mindent túlreagál.

6. Az anyáskodó. Ez a típus anyja helyett anyja szeretne lenni barátjának. Sõt, ezen kívül még pszichológusa, karriertanácsadója és még ki tudja, mi mindene is egyszerre. Miközben minden erejét abba fekteti, hogy szerelmét az összes lehetséges (de nem feltétlenül szükséges vagy helyes) módon segítse, saját magát elhanyagolja.

7. Az anakonda. Már az anyáskodó nõk is igencsak rá tudnak telepedni a férfiakra, de még fojtogatóbb tud lenni, ha az ember életébe egy remek képzavarral egy anakonda teszi be a lábát. Az anyák legalább gondoskodnak, ezek a nõk azonban csak rettegnek, hogy barátjuk elhagyja vagy megcsalja õket, így gondoskodás helyett folyamatosan ellenõriznek, telefonálnak, kérdeznek és nyomoznak.

8. A független. Vannak azonban olyan nõk is, akik nem túlzott jelenlétükkel akadályozzák meg, hogy normális kapcsolatuk legyen, hanem éppen, hogy annyira függetlenek, hogy partnerük egy idõ után egyedül érzi magát a kapcsolatban. Talán a korábbi kudarcok miatt a független nõtípus csak önmagában képes bízni, falakkal veszi körül magát, és semmilyen szinten nem engedi, hogy meghódítsák.

9. A rózsaszín szemüveges. Ez az a típus, akinek mindenki bejön, és aki a legdurvább figyelmeztetõ jelek ellenére sem képes észrevenni, hogy nem a megfelelõ férfit választotta. Vagy ha mégis hajlandó elismerni, hogy valami nincs rendben, akkor sem csinál semmit, mert úgy érzi, a dolog csak átmeneti, és barátja majd megváltozik.

10. A perfekcionista. Bizonyos nõk képtelenek elviselni, ha valami nem tökéletes az életükben. Érvényes ez a külsejükre, munkájukra és természetesen barátjukra is. Az irreálisan magas követelményeknek szinte senki sem tud megfelelni, de ha valaki mégis, akkor az illetõ csak egy teljesítményorientált, lazításra képtelen, mindent és mindenkit csak kritizálni tudó nõt talál majd a nehezen meghódítható hegycsúcson.
Szóljon hozzá!
2010. január 30. 20:40 #2
- törölt felhasználó -    
Egyértelmûen 5! dry.gif
2010. január 31. 20:08 #3
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Hát egyszer volt egy 9-es állapotom. blush.gif Szerencsére tanultam belõle biggrin.gif
Mondjuk én úgy vagyok ezzel, hogy ha választok valakit, azért nem árt, ha kicsit fel tudunk nézni a partnerünkre. Plusz jól tudjak vele beszélgetni (persze nemcsak beszélgetni rolleyes.gif )
2010. február 01. 06:35 #4
eventyr
eventyr
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.09.
Hozzászólás: 132
Csatolások: 8
Azonosító: 107368
Offline offline
szerintem, ez így ilyenformán kategorizálhatatlan. bennem mind a 10bõl van egy kicsi, szituációfüggõ, hogy mikor melyik jön elõtérbe..
2 felhasználónak tetszik: AFCfan, ApusztákBoszorkánya
2010. április 02. 12:11 #5
Amy4
Amy4
♥тαтυм♥
 
StátuszI just want to be ok, be ok, be ok .....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 1222
Csatolások: 690
Azonosító: 47755
Offline offline
Húú hát nem tudom...én így végigolvasva szerintem egyikbe sem tartozok bele... Velem az a gond, hogy mindig túl óvatos vagyok, nem akarok csalódni, sem másokat megbántani és mindig én szívom meg... de ez van.
Az ember általában olyat keres, amilyen ő maga, mert a közös dolgokat keresi, az együttes érdeklődést v.mi iránt. És egy idő után kiderül, hogy a másik fél is valahol legbelül ugyanolyan.
2010. április 02. 12:30 #6
Alexa555
Alexa555
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.08.27.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 98
Azonosító: 8551
Offline offline
Ez az egész egy óóóóóriási baromság.
1 felhasználónak tetszik: Charmed and Dangerous
2010. április 02. 12:33 #7
- törölt felhasználó -    
Ahogy elolvastam,azthiszem én sem sorolnám be magam bármelyikbe is.
2010. április 02. 12:34 #8
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
szerintem van benne bőven igazság
2010. április 02. 12:38 #9
kosTa
kosTa
kosTa
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.17.
Hozzászólás: 2564
Csatolások: 10707
Azonosító: 34900
Offline offline
és hol vannak a normális nők ? vagy olyanok nincsenek ? blush.gif
2010. április 02. 12:39 #10
Amy4
Amy4
♥тαтυм♥
 
StátuszI just want to be ok, be ok, be ok .....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 1222
Csatolások: 690
Azonosító: 47755
Offline offline
Idézet (kosTa @ 2010.04.02. 12:38)
és hol vannak a normális nők ? vagy olyanok nincsenek ? blush.gif


_nevet.gif
2010. április 02. 12:40 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (kosTa @ 2010.04.02. 12:38)
és hol vannak a normális nők ? vagy olyanok nincsenek ? blush.gif


szintén kérdezem...
Meg amúgy is, minden ember más. (pláne a csajok laugh.gif ) teljesen értelmetlen számunkra ismeretlen embereket beskatulyázni, mert ezzel csak saját szűklátókörűsségünket leplezzük a világ elől...
2010. április 02. 12:44 #12
viraag
viraag
mrs.padalecki
 
Státuszazt gondolom,ami te.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.19.
Hozzászólás: 2329
Csatolások: 4542
Azonosító: 69484
Offline offline
Idézet (inspiredboy @ 2010.04.02. 12:40)

Megy amúgy is, minden ember más. (pláne a csajok  laugh.gif ) teljesen értelmetlen számunkra ismeretlen embereket beskatulyázni, mert ezzel csak saját szűklátókörűsségünket leplezzük a világ elől...


meg kitudja,van olyan pasi aki szereti ha istenítik (jó sok..) és van olyan aki szereti ha anyáskodnak fölötte biggrin.gif szóval zsák a foltját... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Charmed and Dangerous
2010. április 02. 12:44 #13
Amy4
Amy4
♥тαтυм♥
 
StátuszI just want to be ok, be ok, be ok .....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 1222
Csatolások: 690
Azonosító: 47755
Offline offline
Idézet (inspiredboy @ 2010.04.02. 12:40)
szintén kérdezem...
Megy amúgy is, minden ember más. (pláne a csajok  laugh.gif ) teljesen értelmetlen számunkra ismeretlen embereket beskatulyázni, mert ezzel csak saját szűklátókörűsségünket leplezzük a világ elől...


Persze, hogy minden ember más, nincs 2 teljesen egyforma. De azért vannak normális nők. Aki keres az talál srácok! rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: zsofeeh
2010. április 03. 19:29 #14
- törölt felhasználó -    
Szerintem mindenkiben van mindegyikből egy kicsi és az a normális. Csak ugye túlzásokba nem szabad esni mert akkor van baj.
Én pl. nyilván az olyan pasit szeretem, akire felnézhetek, de persze nem nyalom a talpát, max helyeslek ha fényezi magát, de mellette én is igyekszem egészséges önbizalmat sugározni...
Az anyáskodás az túlzás de azért néha nagyon jó gondoskodni róla meg babusgatni, de én ezt viszonzásképp is elvárom.
A szex pedig igenis nagyon fontos, de nem annak kell lennie a kapcsolat mozgatórugójának. De ha nincs / nem jó, akkor vezethet szakításhoz is.
Szerintem. rolleyes.gif
2010. szeptember 10. 13:32 #15
Riley13
Riley13
EvilRegal ♡
 
Státusz"Az életben mindig az a fontos, hogy jól érezzük magunkat"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 5052
Csatolások: 1091
Azonosító: 131122
Offline offline
bennem talán van mind a 10-ből.. unsure.gif
de inkább független.. nehezen bízok meg az emberekben és nehezen engedek közel magamhoz bárkit.. mellow.gif
2010. szeptember 24. 06:43 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (eventyr @ 2010.02.01. 06:35)
szerintem, ez így ilyenformán kategorizálhatatlan. bennem mind a 10bõl van egy kicsi, szituációfüggõ, hogy mikor melyik jön elõtérbe..


Osztom a véleményed wink.gif
2010. szeptember 24. 06:52 #17
RiaRia14
RiaRia14
Wica
 
Státusz"Az ember olyan, mint képen az arca, mert lelke és szíve nem lehet rajta."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.27.
Hozzászólás: 2117
Csatolások: 118
Azonosító: 132049
Offline offline
totál az 5. dry.gif sad.gif
2010. szeptember 24. 07:45 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (Regina @ 2010.04.03. 19:29)
Szerintem mindenkiben van mindegyikből egy kicsi és az a normális. Csak ugye túlzásokba nem szabad esni mert akkor van baj.
Én pl. nyilván az olyan pasit szeretem, akire felnézhetek, de persze nem nyalom a talpát, max helyeslek ha fényezi magát, de mellette én is igyekszem egészséges önbizalmat sugározni...
Az anyáskodás az túlzás de azért néha nagyon jó gondoskodni róla meg babusgatni, de én ezt viszonzásképp is elvárom.
A szex pedig igenis nagyon fontos, de nem annak kell lennie a kapcsolat mozgatórugójának. De ha nincs / nem jó, akkor vezethet szakításhoz is.
Szerintem. rolleyes.gif

így van biggrin.gif
2014. június 22. 18:32 #19
- törölt felhasználó -    
Hát igen,van benne igazság rohog.gif
2014. július 29. 19:34 #20
- törölt felhasználó -    
Három és tíz.^^
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!