Starity

Kiábrándítóan fest Rihanna

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. február 21. 13:21 #1
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Nehéz elképzelni, de Rihanna extrém papagáj haján is lehetett még tovább rontani, mert a fiús bilifrizurája minden, csak nem elõnyös.

Igazi divatdiktátorrá nõtte ki magát Rihanna, akinek ezrek próbálják követni az öltözködését, és lemásolni a haját. Fodrászának legújabb kreálmányát látva azonban a legtöbben inkább feladják eme szokásukat. Az énekesnõ egy kicsit levágatott a papagáj frizurájából, és a maradékot lesimították a fejére. Amitõl úgy néz ki, mint egy kilencvenes évek elejérõl idetévedt sokadrangú fiúcsapat tagja. A hajviselete szó szerint teljesen elcsúfítja, és még akkor sem nézne ki jól, ha teljesen meztelenül pózolna valahol. Szóval remélhetõleg nem lesz tartós ez az állapot, mert így nem sokan fogják imádni a megjelenéséért.



RiRi az elõzõ hajkölteményével is nagy visszhangot váltott ki, de sok negatív kritika ellenére lassan mindenki megszokta. Sõt, a sztárvilágban igazi divat lett belõle, mert temérdek énekesnõ borotváltatott bele a fejébe kisebb-nagyobb foltokat.
2010. február 21. 13:42 #2
kylie.m
kylie.m
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.20.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 301
Azonosító: 41685
Offline offline
hogy néz ki??? ohmy.gif blink.gif
borzalmas és ez csak egyre rosszabb lesz sad.gif
2010. február 21. 13:48 #3
matessz
matessz
 
Státusznem
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.09.
Hozzászólás: 1014
Csatolások: 22
Azonosító: 95461
Offline offline
Idézet(kylie.m @ 2010. February 21. - 13:42)
hogy néz ki???  ohmy.gif  blink.gif
borzalmas és ez csak egyre rosszabb lesz  sad.gif

Szomorú... De szerintem ennél már csak jobb lehet! smileeee.gif unsure.gif
2010. február 21. 13:55 #4
Trinny
Trinny
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.28.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 13425
Azonosító: 28113
Offline offline
Fõ hogy neki tetszik...
2010. február 21. 13:57 #5
ventura
ventura
 
Státuszoffline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.12.
Hozzászólás: 2363
Csatolások: 587
Azonosító: 7500
Offline offline
hát nem festhet mindenki úgy mint Rembrandt : ))
2 felhasználónak tetszik: Trinny, janet7
2010. február 21. 13:59 #6
BunnyGirl
BunnyGirl
Ultraviolence
 
Státuszεїз Shine bright like a diamond εїз
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.26.
Hozzászólás: 2262
Csatolások: 850
Azonosító: 115648
Offline offline
mint akinek bilit húztak a fejébe és úgy vágták körbe a haját,
ráadásul még szõke is....pf blink.gif
szerintem a néger nõknek alapból nem áll jól a világos haj
2010. február 21. 13:59 #7
Trinny
Trinny
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.28.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 13425
Azonosító: 28113
Offline offline
x)
2010. február 21. 15:32 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet(matessz @ 2010. February 21. - 13:48)
Szomorú... De szerintem ennél már csak jobb lehet!  smileeee.gif  unsure.gif

Nem biztos xDD

Szerintem ami ki van téve az elsõ hszbe kép, abban a jobb oldalin olyan szép volt :/ Mikor jön már rá, hogy ez a szõke nem okés? mellow.gif
2010. február 21. 15:40 #9
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Ha nem akar már aranyosnak tûnni -jobb oldali kép-, akkor oké, de ez borzalmas, fõleg ezen a képen. Az eddig hajai még elmentek, volt pár jó is, de ezen úgy néz ki mint egy fiú mellow.gif

Itt még okés, de ha már a haja nincs szépen beállítva és az arca kisminkelve, az összhatás nagyon ronda.
2010. február 21. 17:35 #10
- törölt felhasználó -    
Sokkoló minden esetre...Amilyen kis aranyosan indult a kis karrierje, olyan borzasztó rondán folytatódik...Nem csoda hogy Cris Brown megverte...
1 felhasználónak tetszik: intermentor
2010. február 21. 17:42 #11
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8044
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Mintha rátették volna a fejére a bilit, és körbevágták volna a haját.

Én is visszasírom az régi Rihannát, aki nem volt még szõkefejû és nem jut a testének minden centijére egy-egy tetoválás...

És szerintem is Chris Brown miatt indult el a lejtõn...
2010. február 21. 18:25 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet(IngridGirl @ 2010. February 21. - 17:35)
Nem csoda hogy Cris Brown megverte...

Szerintem ezt te sem gondolod komolyan. Legalábbis nem gondolhatod... blink.gif

Azért, mert ilyen a haja, az miért egyenlõ azzal, hogy leejtõ felé tart? Nem kell szerintem bolhából elefántot csinálni. Amúgy tényleg nem túl elõnyös neki ez a haj, jobb mikor be van göndörítve.
2010. február 21. 18:29 #13
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet(IngridGirl @ 2010. February 21. - 17:35)
Sokkoló minden esetre...Amilyen kis aranyosan indult a kis karrierje, olyan borzasztó rondán folytatódik...Nem csoda hogy Cris Brown megverte...


Szerintem is borzalmas ez a haj, de Chris Brown tetét nem kéne ide keverni. Arra nincs mentség, amit tett. És biztos, hogy nem azért tette, mert nem tetszett neki a haja. Csak egy brutális állat képes ilyet tenni. És Rihanna akkor még gyönyörû volt. Valószínû, hogy pont ennek köszönhetõ a gyakori külsõ változtatása. Akkora törést jelenthetett számára, hogy akit a legjobban szeret így elbánt vele, hogy most próbálja újra megtalálni önmagát.
2010. február 21. 20:45 #14
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Ez a szõke haj nagyon nem áll jól neki. Fésülheti jobbra-balra vagy akár zselézheti felállónak, ez akkor is pocsék. tongue.gif
A hangja viszont tetszik. Remélem hamar rendbe jönnek az idegei, és visszafesti a haját feketére és megnöveszti. biggrin.gif
2010. február 21. 22:27 #15
- törölt felhasználó -    
Szerintem borzalmas az átváltozás. Nem azért írtam a Chris Brown-os dolgokat hogy most sértegessek embereket (fanokat), én is leírtam a véleményemet... Máskülömben hisztizés miatt volt a verés és pia is közrejátszott, de mind1 mert ez nem ide tartozik...
Én bocsánatot kérek hogy a véleményemet leírtam...
2010. február 21. 22:38 #16
- törölt felhasználó -    
Nekem tetszik, legalábbis shooton. smileeee.gif Az arca így is gyönyörû, a haja meg extrém, nyilván kell a feltûnés is, meg egyedi szeretne lenni. A régi hullámos hosszú hajával mindenki csak Beyoncéhoz hasonlította. Szerintem zeneileg mostanra pedig 1000x jobb lett. Biztos, hogy lesz majd más haja is, most ez van... biggrin.gif A zenéjét kell hallgatni, az a lényeg.
2010. február 21. 22:47 #17
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(IngridGirl @ 2010. February 21. - 22:27)
Szerintem borzalmas az átváltozás. Nem azért írtam a Chris Brown-os dolgokat hogy most sértegessek embereket (fanokat), én is leírtam a véleményemet... Máskülömben hisztizés miatt volt a verés és pia is közrejátszott, de mind1 mert ez nem ide tartozik...
Én bocsánatot kérek hogy a véleményemet leírtam...

Ne kérj bocsánatot, mert leírtad a véleményedet. Hisz ez a topic is azért van, hogy megvitassuk a híreket, és elmondhassa mindenki a véleményét wink.gif
1 felhasználónak tetszik: intermentor
2010. február 22. 09:26 #18
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Fuller @ 2010. February 21. - 15:40)
Itt még okés, de ha már a haja nincs szépen beállítva és az arca kisminkelve, az összhatás nagyon ronda.

Az szerintem erõs túlzás, hogy ronda. Tény, nem egy elõnyös kép, de gondolom, direkt egy ilyet kerestek a hírhez, amin épp a legrosszabban fest. A shoot nekem nagyon tetszik, szerintem jól áll neki ez a haj is. smileeee.gif


IngridGirl, lehet véleményt mondani, de az egyszerûen -elnézést a kifejezésért, de- bunkóság volt.
2010. február 22. 11:30 #19
- törölt felhasználó -    
IngridGirl, ha egy férfi megüt egy nõt, arra nincs semmilyen kifogás. Ha a csaj egy idegesítõ, nyávergós, hisztis kis liba, akkor sem verheti meg. Pláne nem úgy, ahogyan Chris verte meg Rihannát. Valószínûleg Te is örülnél, ha véresre vernének és utána mindenki csak legyintene, hogy hát biztos hisztiztél...

Az meg, hogy Rihanna ronda kicsit viccesen hangzik.... biggrin.gif Aki ilyet leír, megnézném mennyivel szebb nála... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: heartless
2010. február 24. 20:18 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet(Regina @ 2010. February 22. - 12:30)
IngridGirl, ha egy férfi megüt egy nõt, arra nincs semmilyen kifogás. Ha a csaj egy idegesítõ, nyávergós, hisztis kis liba, akkor sem verheti meg. Pláne nem úgy, ahogyan Chris verte meg Rihannát. Valószínûleg Te is örülnél, ha véresre vernének és utána mindenki csak legyintene, hogy hát biztos hisztiztél...

Az meg, hogy Rihanna ronda kicsit viccesen hangzik.... biggrin.gif Aki ilyet leír, megnézném mennyivel szebb nála... rohog.gif



Ha megfigyeled mit írtam elõbbször, látni fogod hogy NEM Rihanna-ra írtam azt hogy RONDA, hanem a KARRIERJÉRE, azt hogy a SIKER mennyire tönkre tudja tenni az EMBER-t...
Az meg szerintem hülyeség hogy most itt támadtok jobbról balról... Van akinek tetszik a fiús külsõ, van akinek meg nem...De mind 1

Remélem hamar helyre jön...
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!