Starity

Pretty Little Liars / Hazug Csajok Társasága (2010-2017)

94 oldal 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 12. 19:28 #1681
xxNikixx
xxNikixx
*Nikita
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.30.
Hozzászólás: 3275
Csatolások: 7279
Azonosító: 33464
Offline offline
Elég "érdekes" volt az évadzáró. Mondjuk azt nem értem, hogy amikor a lányok kiszabadultak A fogságából akkor ki volt az a hapsi, mert ugye mint kiderült A nő... :S
Szerintem az a legnagyobb gond, hogy ezt még ők sem gondolták végig, hogy a végén ki lesz A és ez tökéletesen látszik!
Ennél sokkal izgalmasabb volt az amikor azt próbálták elhitetni velünk, hogy Mr. Fitz A.
2 felhasználónak tetszik: adriienn96, CandUs
2015. augusztus 12. 19:44 #1682
- törölt felhasználó -    
Amúgy csak engem foglalkoztat hogy honnan volt CeCenek ennyi pénze? persze biztos lopta, de akkor is hihetetlen.
1 felhasználónak tetszik: xxNikixx
2015. augusztus 12. 19:53 #1683
- törölt felhasználó -    
Idézet (Praxinah. @ 2015.08.12. 19:44)
Amúgy csak engem foglalkoztat hogy honnan volt CeCenek ennyi pénze? persze biztos lopta, de akkor is hihetetlen.

Az epizód szerint tőzsdézett. pardon.gif Bár tényleg érdekelne, hogy 0 indulótőkéből milyen séma alapján keresheti hülyére magát az ember a tőzsdén. spiteful.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. augusztus 12. 19:59 #1684
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
(Befektetésekből szedte meg magát, de ezt megtudhattuk az epizódból.) Én másra számítottam egyébként. Ráadásul még annyi minden nem tiszta. Saráról mondjuk sejteni lehetett, hogy benne van, szóval az nem volt meglepetés. Emily szépen elintézte. ^^

Az volt az első gondolatom miután megnéztem, hogy Alison milyen tanár lesz? laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Bessie
2015. augusztus 12. 20:09 #1685
- törölt felhasználó -    
Spoiler

Hát ez a rész nagyon furcsa volt. Azt reméltem, hogy 'A' olyasvalaki lesz, akit jól ismerünk, akinek a leleplezése meglepetést okoz, de most csak fogtam a fejem, hogy mi van? És hogy lett Charles ilyen nőies? Jessicának elég sok pénze lehetett, ha ilyen jól sikerült a nemátalakító műtét. blink.gif Ez nekem túlságosan bizarr volt.
3 felhasználónak tetszik: CandUs, xxNikixx, adriienn96
2015. augusztus 12. 20:19 #1686
biush123
biush123
QueenOfDisaster
 
StátuszThis world will never be, what I expected. . .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1073
Csatolások: 26
Azonosító: 200857
Offline offline
Több kérdés van bennem mint volt.....SPOILER
Hogy lehet ez az egész most akkor van Charles aki meghalt meg Charlotte is? akkor Charlotte miért nem volt azon a családi fotón amit találtak a lányok? Sara, hogy került ebbe az egészbe bele? Nemhiszem azt, hogy CeCe + ő is jókedvükből szórakoznak ártatlanokkal akiket nem is ismernek. Ez is tök logikátlan, hogy 5 év után megint üldözi őket valaki? Most akkor mivaaaan???
2015. augusztus 12. 20:22 #1687
- törölt felhasználó -    
Nekem már csak egy kérdésem van. Ezzel azt hiszem megvan a legnagyobb logikai hiba is. Ha Toby anyja meghalt mikor még Charles egészen kicsi volt akkor a 4x01-ben mikor Toby és Alison majdnem megcsókolják egymást ki az a nő aki akkor rájuk nyit? Mert ugyanúgy néz ki mint a kb 13 éve halott Marion.
2 felhasználónak tetszik: CandUs, adriienn96
2015. augusztus 12. 20:33 #1688
Xelly
Xelly
♥.bubu. ♥
 
Státusz........♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.12.
Hozzászólás: 2323
Csatolások: 120
Azonosító: 143141
Offline offline
SPOLEIR.:
Erre nem számítottam. Elég keszekusza rész lett, eléggé csavaros de bennem még pár kérdés is felmerült az új epizód alatt..:
Sara mért lett Redcoat egyáltalán? Mert azt mondta Emileyt védi oké de mikor még nem ismerte gondolom nem akarta védeni.
Mért halt meg Missis D.? Mert ugye csak azt láttuk hogy Cece halva találta. Mért megölték vagy még is mi? És a vége mi történt Cecevel meg Sarával? Sarat kiengedik a korházból jó, de utána börtönbe ment?
Na most a résszel kapcsolatban, én azt hittem Cece lesz redcoat és Hanna első évadbeli pasija Charles. De mi ez a nemváltás stb.. Csak úgy megölik Charlest és átoperáltatjuk Cecevé? Eléggé kavarodott az egész. És ki a fekete özvegy vagy erre csak én nem kaptam választ? Viszont a vége a búcsúzás és a legeslegvége, az 5 év múlvai bepillantás tetszett. Kíváncsian várom ki elől menekülnek szerintem Cecet fogják kiengedni és ő bosszút áll,hogy börtönbe került miatta. Erről mi a véleményetek ?smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. augusztus 12. 20:34 #1689
- törölt felhasználó -    
Idézet (Xelly @ 2015.08.12. 20:33)
SPOLEIR.:
Erre nem számítottam. Elég keszekusza rész lett, eléggé csavaros de bennem még pár kérdés is felmerült az új epizód alatt..:
Sara mért lett Redcoat egyáltalán? Mert azt mondta Emileyt védi oké de mikor még nem ismerte gondolom nem akarta védeni.
Mért halt meg Missis D.? Mert ugye csak azt láttuk hogy Cece halva találta. Mért megölték vagy még is mi? És a vége mi történt Cecevel meg Sarával? Sarat kiengedik a korházból jó, de utána börtönbe ment?
Na most a résszel kapcsolatban, én azt hittem Cece lesz redcoat és Hanna első évadbeli pasija Charles. De mi ez a nemváltás stb.. Csak úgy megölik Charlest és átoperáltatjuk Cecevé? Eléggé kavarodott az egész. És ki a fekete özvegy vagy erre csak én nem kaptam választ? Viszont a vége a búcsúzás és a legeslegvége, az 5 év múlvai bepillantás tetszett. Kíváncsian várom ki elől menekülnek szerintem Cecet fogják kiengedni és ő bosszút áll,hogy börtönbe került miatta. Erről mi a véleményetek ?smileeee.gif

Spoiler Sara a feketeözvegy. Pedig elvileg Red Coat, fekete özvegy és Charles is külön személyek, de igen, Sara fekete özvegy, akinek amúgy semmi oka rá. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. augusztus 12. 20:35 #1690
biush123
biush123
QueenOfDisaster
 
StátuszThis world will never be, what I expected. . .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1073
Csatolások: 26
Azonosító: 200857
Offline offline
Idézet (Xelly @ 2015.08.12. 20:33)
SPOLEIR.:
Erre nem számítottam. Elég keszekusza rész lett, eléggé csavaros de bennem még pár kérdés is felmerült az új epizód alatt..:
Sara mért lett Redcoat egyáltalán? Mert azt mondta Emileyt védi oké de mikor még nem ismerte gondolom nem akarta védeni.
Mért halt meg Missis D.? Mert ugye csak azt láttuk hogy Cece halva találta. Mért megölték vagy még is mi? És a vége mi történt Cecevel meg Sarával? Sarat kiengedik a korházból jó, de utána börtönbe ment?
Na most a résszel kapcsolatban, én azt hittem Cece lesz redcoat és Hanna első évadbeli pasija Charles. De mi ez a nemváltás stb.. Csak úgy megölik Charlest és átoperáltatjuk Cecevé? Eléggé kavarodott az egész. És ki a fekete özvegy vagy erre csak én nem kaptam választ? Viszont a vége a búcsúzás és a legeslegvége, az 5 év múlvai bepillantás tetszett. Kíváncsian várom ki elől menekülnek szerintem Cecet fogják kiengedni és ő bosszút áll,hogy börtönbe került miatta. Erről mi a véleményetek ?smileeee.gif

A fekete özvegy is Sarra.
2015. augusztus 12. 20:53 #1691
- törölt felhasználó -    
Idézet (Praxinah. @ 2015.08.12. 20:22)
Nekem már csak egy kérdésem van. Ezzel azt hiszem megvan a legnagyobb logikai hiba is. Ha Toby anyja meghalt mikor még Charles egészen kicsi volt akkor a 4x01-ben mikor Toby és Alison majdnem megcsókolják egymást ki az a nő aki akkor rájuk nyit? Mert ugyanúgy néz ki mint a kb 13 éve halott Marion.

SPOILER!
Ez csak egy a sok logikai bukfenc közül. Wilden kora is folyton változott, az első részek egyikében még 1996-ban érettségizett, egy későbbiben meg már Melissával egy időben járt gimibe.
Aztán, CeCe állítólag ki se tehette a lábát a Radley-ből, de attól még nyugodtan járt középiskolába, ahol bálkirálynőnek választották, és tagja volt a színjátszó körnek is. rohog.gif
Arról nem is beszélve, hogy 12 éveseket tutira nem műtenek át, mert 18 éves kor alatt nem engedik az ilyen műtéteket, és minimum 2, de leginkább 3-5 év az átalakítás, tehát CeCe 20 éves kora előtt nem lehetett lány. Tudjuk azonban, hogy 5 éves korában került a Radley-be, tehát amikor Ali eltűnt (15 évesen), akkor ő pont 20 körül lehetett, és akkor már egy ideje lány volt.
De még sorolhatnám... összecsapták, na. sad.gif
3 felhasználónak tetszik: CandUs, blackcoffee, adriienn96
2015. augusztus 12. 21:04 #1692
- törölt felhasználó -    
Idézet (Walk of Fame @ 2015.08.12. 20:53)
SPOILER!
Ez csak egy a sok logikai bukfenc közül. Wilden kora is folyton változott, az első részek egyikében még 1996-ban érettségizett, egy későbbiben meg már Melissával egy időben járt gimibe. 
Aztán, CeCe állítólag ki se tehette a lábát a Radley-ből, de attól még nyugodtan járt középiskolába, ahol bálkirálynőnek választották, és tagja volt a színjátszó körnek is. rohog.gif 
Arról nem is beszélve, hogy 12 éveseket tutira nem műtenek át, mert 18 éves kor alatt nem engedik az ilyen műtéteket, és minimum 2, de leginkább 3-5 év az átalakítás, tehát CeCe 20 éves kora előtt nem lehetett lány. Tudjuk azonban, hogy 5 éves korában került a Radley-be, tehát amikor Ali eltűnt (15 évesen),  akkor ő pont 20 körül lehetett, és akkor már egy ideje lány volt.
De még sorolhatnám... összecsapták, na.  sad.gif

A műtéses dolgot számomra is homály fedi... ennél az is jobb lett volna ha Lorenzo lesz Charles. Eleve hogy sikerült annyira tökéletesen nőies formát adni neki? Ebből is látszik hogy mikor Cecet behozták sose gondolták volna hogy majd pont ő lesz 'A' mert akkor nem ilyen színésznőt választanak a szerepre.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. augusztus 12. 21:06 #1693
biush123
biush123
QueenOfDisaster
 
StátuszThis world will never be, what I expected. . .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1073
Csatolások: 26
Azonosító: 200857
Offline offline
Idézet (Praxinah. @ 2015.08.12. 21:04)
A műtéses dolgot számomra is homály fedi... ennél az is jobb lett volna ha Lorenzo lesz Charles. Eleve hogy sikerült annyira tökéletesen nőies formát adni neki? Ebből is látszik hogy mikor Cecet behozták sose gondolták volna hogy majd pont ő lesz 'A' mert akkor nem ilyen színésznőt választanak a szerepre.

Nekem idáig nem esett le vagy csak nem figyeltem eléggé biggrin.gif műtét?????? Szóval 'A' meg műttette magát ???? blink.gif
2015. augusztus 12. 21:10 #1694
- törölt felhasználó -    
Idézet (biush123 @ 2015.08.12. 21:06)
Nekem idáig nem esett le vagy csak nem figyeltem eléggé biggrin.gif műtét?????? Szóval 'A' meg műttette magát ???? blink.gif

Konkrétan nem mondták ki viszont mikor "eltemették" Charlest erre gondolhattak, hiszen mikor Cape Maybe (vagy hova...) mentek nyaralni CeCen biztos volt fürdőruha.
Csak azt nem értem hogy akkor miért nem lehetett eleve Charlotte DiLaurentis a kockákon? rohog.gif Szerintem azért mert eredetileg Andrewot akarták Charlesnak csak túl sok mindenki rájött, ezért gyorsan a legmerésszebb fanteóriát fogta Marlene és bumm ez lett belőle.
2 felhasználónak tetszik: CandUs, adriienn96
2015. augusztus 12. 21:13 #1695
- törölt felhasználó -    
Idézet (Praxinah. @ 2015.08.12. 21:04)
A műtéses dolgot számomra is homály fedi... ennél az is jobb lett volna ha Lorenzo lesz Charles. Eleve hogy sikerült annyira tökéletesen nőies formát adni neki? Ebből is látszik hogy mikor Cecet behozták sose gondolták volna hogy majd pont ő lesz 'A' mert akkor nem ilyen színésznőt választanak a szerepre.

Szerintem még az is jobb lett volna, ha Tippi lesz a végén A. _nevet.gif
Én arra tippelek, hogy eredetileg tényleg Wren lett volna A, de miután kiszivárogtak az infók, gyorsan átírták a végét, hogy ne legyen igaza a szivárogtatónak. Azt, hogy Wrennek barna szeme van, simán meg lehetett volna oldani azzal, hogy az álcázás miatt színes kontaklencsét hord, meg festi a haját, szóval kevesebb probléma lett volna belőle.
Biztos vagyok abban, hogy a leadott verzió egy vészmegoldás eredménye, ami persze ezer sebből vérzik, és nem is illeszkedik az eddigi részek által felépített kronológiába.
2 felhasználónak tetszik: CandUs, adriienn96
2015. augusztus 12. 21:18 #1696
- törölt felhasználó -    
Idézet (Walk of Fame @ 2015.08.12. 21:13)
Szerintem még az is jobb lett volna, ha Tippi lesz a végén A. _nevet.gif 
Én arra tippelek, hogy eredetileg tényleg Wren lett volna A, de miután kiszivárogtak az infók, gyorsan átírták a végét, hogy ne legyen igaza a szivárogtatónak. Azt, hogy Wrennek barna szeme van, simán meg lehetett volna oldani azzal, hogy az álcázás miatt színes kontaklencsét hord, meg festi a haját, szóval kevesebb probléma lett volna belőle. 
Biztos vagyok abban, hogy a leadott verzió egy vészmegoldás eredménye, ami persze ezer sebből vérzik, és nem is illeszkedik az eddigi részek által felépített kronológiába.

Én is így gondolom vagy Andrew. A kontaklencsés dolog szerintem nem lett volna durva azután hogy "Jason biztos Bethanyt/Alisont látta csak valamiért CeCe fejét képzelte oda a sárga ruhára" meg a "CeCe belehajtott Emilyék lakásába, bezárta Spencert és Ariát abba a terembe, majdnem megsütötte Calebet, de azért nem akart nekik rosszat" valamint a "CeCe összejött az öccsével, de azért teljesen normális" és végül "Sara Harveynak fogalma se volt ki Emily, Spencer, Aria, Hanna és Alison, de azért boldogan adta fel az életét és kockáztatta azt hogy bezárják élete végéig egy gyogyóba" után.
Ezenkívül a PLL egy 13 év körüli tini sorozatnak indult és aztán a végén meg egy ennyire durva dolgot belevezetni... biztos nem volt tervben.
3 felhasználónak tetszik: CandUs, Lilla06, adriienn96
2015. augusztus 12. 21:21 #1697
biush123
biush123
QueenOfDisaster
 
StátuszThis world will never be, what I expected. . .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1073
Csatolások: 26
Azonosító: 200857
Offline offline
Idézet (Walk of Fame @ 2015.08.12. 21:13)
Szerintem még az is jobb lett volna, ha Tippi lesz a végén A. _nevet.gif 
Én arra tippelek, hogy eredetileg tényleg Wren lett volna A, de miután kiszivárogtak az infók, gyorsan átírták a végét, hogy ne legyen igaza a szivárogtatónak. Azt, hogy Wrennek barna szeme van, simán meg lehetett volna oldani azzal, hogy az álcázás miatt színes kontaklencsét hord, meg festi a haját, szóval kevesebb probléma lett volna belőle. 
Biztos vagyok abban, hogy a leadott verzió egy vészmegoldás eredménye, ami persze ezer sebből vérzik, és nem is illeszkedik az eddigi részek által felépített kronológiába.

Szerintem is amikor a lányok be voltak zárva akkor az az alak látszott, hogy férfi volt....utánna meg amikor Aria-ék lefényképezték már látszott, hogy nő...és a mostani storiyban sehol nem volt férfi...
2015. augusztus 12. 21:44 #1698
- törölt felhasználó -    
Amit én még nem értek hogy ha CeCe olyan kis jólelkű és sose akarta bántani a lányokat akkor miért zárta be őket a Dollhouse-ba? CeCe csak a családjával akart lenni, de azért kicsit meg is akarta kínozni őket. Értem... ez is mutatja hogy a babaház idején még fogalmuk se volt ki 'A' rohog.gif mert ha lett volna akkor a kockákon Charlotte szerepelt volna. (eleve ha Charles el volt temetve miért voltak olyan kockák?) Meg hogyan tudták csak így megbocsátani nekik mindezt? Szerintem az hogy az apja gyűlölte meg a hülye Bethany lelökte Toby anyját, kinek szelleme azért még tovább kísértett még messze nem ok arra hogy megkínozza a lányokat. Egyáltalán mi volt neki ebbe a vitamin? Monát egyáltalán minek kínozta mikor ő adta neki az ötletet. Ezért kellett volna Lucas-nak lenni vagy akár Wren is megfelelt volna megfelelő háttérsztorival.
2 felhasználónak tetszik: CandUs, adriienn96
2015. augusztus 12. 21:52 #1699
biush123
biush123
QueenOfDisaster
 
StátuszThis world will never be, what I expected. . .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1073
Csatolások: 26
Azonosító: 200857
Offline offline
Idézet (Praxinah. @ 2015.08.12. 21:44)
Amit én még nem értek hogy ha CeCe olyan kis jólelkű és sose akarta bántani a lányokat akkor miért zárta be őket a Dollhouse-ba? CeCe csak a családjával akart lenni, de azért kicsit meg is akarta kínozni őket. Értem... ez is mutatja hogy a babaház idején még fogalmuk se volt ki 'A' rohog.gif mert ha lett volna akkor a kockákon Charlotte szerepelt volna. (eleve ha Charles el volt temetve miért voltak olyan kockák?) Meg hogyan tudták csak így megbocsátani nekik mindezt? Szerintem az hogy az apja gyűlölte meg a hülye Bethany lelökte Toby anyját, kinek szelleme azért még tovább kísértett még messze nem ok arra hogy megkínozza a lányokat. Egyáltalán mi volt neki ebbe a vitamin? Monát egyáltalán minek kínozta mikor ő adta neki az ötletet. Ezért kellett volna Lucas-nak lenni vagy akár Wren is megfelelt volna megfelelő háttérsztorival.

És Sarra miért volt bezárva oda...állandóan húzgálta a napokat meg stb pedig ha segitett A-nak akkor ez is érdekes...Most, hogy így gondolkodom úgy sokkal logikusabb lenne ha Cece lenne red coat Sarra pedgig A és nemtudom mondjuk ő lenne Alisonék testvére ha már A lány.
2015. augusztus 12. 22:08 #1700
- törölt felhasználó -    
Idézet (Praxinah. @ 2015.08.12. 21:44)
Amit én még nem értek hogy ha CeCe olyan kis jólelkű és sose akarta bántani a lányokat akkor miért zárta be őket a Dollhouse-ba? CeCe csak a családjával akart lenni, de azért kicsit meg is akarta kínozni őket. Értem... ez is mutatja hogy a babaház idején még fogalmuk se volt ki 'A' rohog.gif mert ha lett volna akkor a kockákon Charlotte szerepelt volna. (eleve ha Charles el volt temetve miért voltak olyan kockák?) Meg hogyan tudták csak így megbocsátani nekik mindezt? Szerintem az hogy az apja gyűlölte meg a hülye Bethany lelökte Toby anyját, kinek szelleme azért még tovább kísértett még messze nem ok arra hogy megkínozza a lányokat. Egyáltalán mi volt neki ebbe a vitamin? Monát egyáltalán minek kínozta mikor ő adta neki az ötletet. Ezért kellett volna Lucas-nak lenni vagy akár Wren is megfelelt volna megfelelő háttérsztorival.

Meg ez a "szeretem a húgomat és bármit megteszek érte, de mivel unatkozom, szemétkedek vele és pokollá teszem az életét" dolog se nagyon volt érthető.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
94 oldal 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!