Starity

Latin sztárok felvették a "We Are the World" spanyol változatát!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. február 23. 18:12 #1
- törölt felhasználó -    
2010. február 21-én, a Miamiban található American Airlines Arenában mintegy 50 latin énekes állt össze — köztük olyan elismert sztárok mint Gloria és Emilio Estefan, José Feliciano, Gilberto Santa Rosa, Thalía, Chayanne, Ricardo Montaner és még sokan mások — abból a jótékonysági célból, hogy felvegyék a 25 évvel ezelõtt, eredetileg az afrikai éhezõk megsegítésére készített világhírû sláger, a We Are the World spanyol nyevû változatát: Somos el mundo. A dalt március 1-jén mutatják be Cristina Saralegui talkshowjában a spanyol nyelvû Univision csatornán, s a belõle származó bevételeket a földrengés sújtotta Haiti megsegítésére szánják.

Az énekesek között — a fent felsoroltakon túl — szerepelnek még Johnny Pacheco, Luis Enrique, Pee Wee, Tito El Bambino, Kany García, Aleks Syntek, Natalia Jiménez, Cristian Castro, Luis Fonsi, Fonseca, Jon Secada, Ednita Nazario, Willy Chirino, Poncho Lizáraga, José Luis Rodríguez El Puma, Angélica Vale, Angélica María, Ana Bárbara, AB Quintanilla, többek között.
2010. február 23. 18:14 #2
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8042
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Ezek közül csak Thalia-t ismerem ^^
2010. február 23. 18:19 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet(prézli @ 2010. February 23. - 18:14)
Ezek közül csak Thalia-t ismerem ^^


Hát pedig Gloria Estefan, José Feliciano és Chayanne és eléggé híresek, az elsõt is biztos, hogy ismered! (Mi tierra, Conga c. számok, nem ismerõsek?) wink.gif
2010. február 23. 18:22 #4
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8042
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Oké, beírtam Gloria Estefan nevét youtube-ra, és tényleg ismerem biggrin.gif De az az igazság, nem nagyon vagyok jártas a latin énekesekben. mellow.gif
2010. február 23. 18:26 #5
- törölt felhasználó -    
Ezt ma olvastam az msn.com latin verziójában még a suliban biggrin.gif Majd elkezdek vadászni rá, nekem KELL spanyolul biggrin.gif
2010. február 23. 18:27 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet(prézli @ 2010. February 23. - 18:22)
Oké, beírtam Gloria Estefan nevét youtube-ra, és tényleg ismerem biggrin.gif De az az igazság, nem nagyon vagyok jártas a latin énekesekben. mellow.gif


Na látod! wink.gif

Az ember sokszor van úgy, hogy valakinek ismeri a számait (filmjeit stb.) csak éppen nem tudja a nevét. smileeee.gif
2010. március 02. 23:04 #7
- törölt felhasználó -    
Video: http://starity.hu/forum/topik/145831-somos-el-mundo-we-are-the-world-hd/
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!