Starity

Victorious / V, mint Viktória (2010 - 2013)

27 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 17. 19:42 #301
gyuszee16
gyuszee16
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.13.
Hozzászólás: 166
Csatolások: 8
Azonosító: 92927
Offline offline
Idézet (Luckie @ 2012.09.17. 15:03)
Na ki ismeri fel ezt a gyönyörűséget? rohog.gif (nem engedte feltölteni mad.gif ) +sorry a méretért unsure.gif


Zoey 101 2. évadának 1. részéből van.
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2012. szeptember 21. 17:29 #302
- törölt felhasználó -    
Idézet (Luckie @ 2012.09.17. 15:03)
Na ki ismeri fel ezt a gyönyörűséget? rohog.gif (nem engedte feltölteni mad.gif ) +sorry a méretért unsure.gif


Brutál. w00t.gif Én amúgy megnézném hogy énekelne Vicky egy rock számot. A hangszíne alapján szerintem menne neki.
Holnap új rész! yahoo.gif
2 felhasználónak tetszik: Luckie, Hustler
2012. szeptember 21. 17:34 #303
- törölt felhasználó -    
Idézet (sophiej @ 2012.09.21. 17:29)
Brutál.  w00t.gif  Én amúgy megnézném hogy énekelne Vicky egy rock számot. A hangszíne alapján szerintem menne neki.
Holnap új rész! yahoo.gif

Á, ez még semmi, magában a részben fogott két tojást, feltörte és megitta mellow.gif aztán kiderült, hogy csak színészkedett rohog.gif
Juppi, holnap után is, persze magyarul mellow.gif Komolyan, ha még legalább egy hétig nem adtak volna új rész, én bepereltem volna a Nickelodeont rohog.gif
2012. szeptember 23. 18:00 #304
- törölt felhasználó -    
Idézet (Luckie @ 2012.09.21. 17:34)
Á, ez még semmi, magában a részben fogott két tojást, feltörte és megitta mellow.gif aztán kiderült, hogy csak színészkedett rohog.gif
Juppi, holnap után is, persze magyarul mellow.gif Komolyan, ha még legalább egy hétig nem adtak volna új rész, én bepereltem volna a Nickelodeont rohog.gif


Nem adtak új részt. Csak a bálosat. mellow.gif
Viszont megnéztem a Wanko's Warehouse-t. Brutál jó volt. Most csak még jobban szeretem Robbie-t, mint eddig. Legszívesebben megöleltem volna. heart.gif Pluszpont Dannek, amiért volt benne Cabbie. wub3.gif Bár úgy vettem észre, hogy Cat egyre hülyébb lesz. Nem olyan kis butuska, aranyos, mint mondjuk az első évadban volt, hanem tényleg hülye. És ez nem tetszik. mellow.gif És a legjobb rész...
Cat: Melyikünk a leglaposabb?
*Jade és Trina azonnal hátralép* _nevet.gif Ezt bizony nem lehetett kihagyni.
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2012. szeptember 24. 13:33 #305
- törölt felhasználó -    
Idézet (sophiej @ 2012.09.23. 18:00)
Nem adtak új részt. Csak a bálosat.  mellow.gif 
Viszont megnéztem a Wanko's Warehouse-t. Brutál jó volt. Most csak még jobban szeretem Robbie-t, mint eddig. Legszívesebben megöleltem volna. heart.gif Pluszpont Dannek, amiért volt benne Cabbie. wub3.gif Bár úgy vettem észre, hogy Cat egyre hülyébb lesz. Nem olyan kis butuska, aranyos, mint mondjuk az első évadban volt, hanem tényleg hülye. És ez nem tetszik.  mellow.gif És a legjobb rész...
Cat: Melyikünk a leglaposabb?
*Jade és Trina azonnal hátralép*  _nevet.gif Ezt bizony nem lehetett kihagyni.

Múlt héten le lett adva magyarul a 2x09-es rész, azt hittem, hogy most is lesz dry.gif Na mindegy, előtte megnéztem a BTR-maratont, és vagy én vagyok a Zoey101-bolond vagy a tengerpart, ahol játszódott, tényleg benne volt a Zoey 101 1x13-as részben mellow.gif
Azért a Cat-es hülyeségek nagy részét már tényleg felhasználták, de azért nekem hiányozni fog az a butuska göndör hajú Cat zöld pólóban az 1x01-es részből biggrin.gif
Vááá, ezen röhögtem nevet2.gif Az írók nem erőltetik meg magukat. pardon.gif rohog.gif DE ezért szeretjük őket =happy.gif=
2012. szeptember 25. 08:02 #306
- törölt felhasználó -    
Idézet (Luckie @ 2012.09.24. 13:33)
Múlt héten le lett adva magyarul a 2x09-es rész, azt hittem, hogy most is lesz dry.gif Na mindegy, előtte megnéztem a BTR-maratont, és vagy én vagyok a Zoey101-bolond vagy a tengerpart, ahol játszódott, tényleg benne volt a Zoey 101 1x13-as részben mellow.gif
Azért a Cat-es hülyeségek nagy részét már tényleg felhasználták, de azért nekem hiányozni fog az a butuska göndör hajú Cat zöld pólóban az 1x01-es részből biggrin.gif
Vááá, ezen röhögtem nevet2.gif Az írók nem erőltetik meg magukat. pardon.gif rohog.gif DE ezért szeretjük őket =happy.gif=


Én is azt hittem, hogy lesz, mert nagyban nyomják azt az idegesítő reklámot az "új Tori"hoz. mellow.gif
Éppen ez az, hogy már kifogytak a sok jó Cat-es dumából, akkor mi lesz a Sam és Catben? blink.gif Előre félek. Szerintem azt is hamar meg fogják szüntetni. Egyáltalán, kinek az ötlete volt ez? Akkor már lehetett volna Jade és Cat. Na mindegy.
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2012. szeptember 25. 15:01 #307
- törölt felhasználó -    
Idézet (sophiej @ 2012.09.25. 08:02)
Én is azt hittem, hogy lesz, mert nagyban nyomják azt az idegesítő reklámot az "új Tori"hoz.  mellow.gif 
Éppen ez az, hogy már kifogytak a sok jó Cat-es dumából, akkor mi lesz a Sam és Catben?  blink.gif Előre félek. Szerintem azt is hamar meg fogják szüntetni. Egyáltalán, kinek az ötlete volt ez? Akkor már lehetett volna Jade és Cat. Na mindegy.

Eleve minek kellett a Sam & Cat miatt megszüntetni a Victorious-t? sad.gif Elég lett volna, ha kiírják Cat-et a sorozatból, a Zoey 101-nél minden évadban volt valaki, aki elment, mégsem pártoltak el tőle mellow.gif
2012. szeptember 26. 08:35 #308
- törölt felhasználó -    
Idézet (Luckie @ 2012.09.25. 15:01)
Eleve minek kellett a Sam & Cat miatt megszüntetni a Victorious-t? sad.gif Elég lett volna, ha kiírják Cat-et a sorozatból, a Zoey 101-nél minden évadban volt valaki, aki elment, mégsem pártoltak el tőle mellow.gif


Állítólag nem amiatt szüntették meg. Ja, persze... rolleyes.gif
Még Gibby-nek is lesz saját show-ja!! Imádom Gibby-t, ő a második kedvenc szereplőm az iCarly-ból, de inkább Robbie sorozatát nézném, ha csinálnának olyat. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: arianagrande26, Luckie
2012. szeptember 28. 13:52 #309
arianagrande26
arianagrande26
lalisa.
 
Státuszωнσ sαι∂ ι ωαs αη αηgεℓ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.26.
Hozzászólás: 1427
Csatolások: 336
Azonosító: 148008
Offline offline
Holnap lesz új rész a sorozatból?? rolleyes.gif
2012. szeptember 28. 15:00 #310
- törölt felhasználó -    
Idézet (arianagrande26 @ 2012.09.28. 13:52)
Holnap lesz új rész a sorozatból?? rolleyes.gif


Lesz bizony. laugh.gif
Méghozzá a Hambone King nevű epizód, aminek itt a promója és egy kis részlet.



Plusz: egy nagy taps a show-nak, amiért múlt héten a Wanko's Warehouse a legnézettebb évadpremier volt! taps.gif
2 felhasználónak tetszik: Luckie, arianagrande26
2012. szeptember 28. 23:57 #311
- törölt felhasználó -    
Nagyon szeretem ezt a sorozatot.Rengeteget nevetek, viccesek a szereplők. smileeee.gif
2012. szeptember 29. 08:00 #312
- törölt felhasználó -    
Idézet (sophiej @ 2012.09.26. 08:35)
Állítólag nem amiatt szüntették meg. Ja, persze...  rolleyes.gif 
Még Gibby-nek is lesz saját show-ja!! Imádom Gibby-t, ő a második kedvenc szereplőm az iCarly-ból, de inkább Robbie sorozatát nézném, ha csinálnának olyat.  blush.gif

A Gibby-s show-ról nem is tudtam rolleyes.gif dance.gif Az szerintem még lesz valami rohog.gif Az iCarly-ban eleinte ritkán szerepelt Gibby, így ott nem tudták a poénok nagy részét felhasználni, marad még egy pár rolleyes.gif Goodbye, pólófelhúzogatás! cray.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: arianagrande26
2012. szeptember 30. 15:21 #313
- törölt felhasználó -    
Aki ismer tudja, hogy imádom a Victorioust, de ez az epizód (The Hambone King) most gyenge volt. Volt benne Cabbie, volt benne Jandre és még Brina is, úgyhogy a nagy shipperek biztos odáig meg vissza voltak tőle, de nekem csak az a rész tetszett, mikor Cat megpuszilta Robbie-t meg mikor Gerald haverja belefújt Cat arcába ( bolond.gif ) és Cat meg: "That was so weird!" rohog.gif Alapjáraton, viszont jobbra számítottam. Nem volt benne olyan beszólás amin röhögni tudtam volna, de még olyan se amin elmosolyodtam. E felől kivétel, mikor Robbie megkérdezte Torit és Catet hogy hogyan veszik fel a szoknyájukat. Robbie: Úgy felhúzzátok, mint a bugyit, vagy csak beleugrotok? Tori: *összeráncolt szemöldökkel néz* Cat: Én beleugrok! _nevet.gif Azt viszont remélem a következő epizód nem lesz csalódás. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: arianagrande26, Luckie
2012. szeptember 30. 15:25 #314
- törölt felhasználó -    
Btw, új StoopKid videó. FREE KAYAKING! rofl.gif

2012. szeptember 30. 16:14 #315
arianagrande26
arianagrande26
lalisa.
 
Státuszωнσ sαι∂ ι ωαs αη αηgεℓ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.26.
Hozzászólás: 1427
Csatolások: 336
Azonosító: 148008
Offline offline
Idézet (sophiej @ 2012.09.30. 15:21)
Aki ismer tudja, hogy imádom a Victorioust, de ez az epizód (The Hambone King) most gyenge volt. Volt benne Cabbie, volt benne Jandre és még Brina is, úgyhogy a nagy shipperek biztos odáig meg vissza voltak tőle, de nekem csak az a rész tetszett, mikor Cat megpuszilta Robbie-t meg mikor Gerald haverja belefújt Cat arcába ( bolond.gif ) és Cat meg: "That was so weird!" rohog.gif Alapjáraton, viszont jobbra számítottam. Nem volt benne olyan beszólás amin röhögni tudtam volna, de még olyan se amin elmosolyodtam. E felől kivétel, mikor Robbie megkérdezte Torit és Catet hogy hogyan veszik fel a szoknyájukat. Robbie: Úgy felhúzzátok, mint a bugyit, vagy csak beleugrotok? Tori: *összeráncolt szemöldökkel néz* Cat: Én beleugrok! _nevet.gif Azt viszont remélem a következő epizód nem lesz csalódás.  unsure.gif


Nekem csak az a rész tetszett amikor Cat megpuszilta Robbiet! laugh.gif
2012. szeptember 30. 19:06 #316
- törölt felhasználó -    
A mai új (magyar) rész szinkronja szörnyű volt. Vagy fél percet késett. Magyar Nickelodeon, miért? cry.gif De legalább megemlítették benne a Zoey 101-et rohog.gif
2012. október 01. 14:29 #317
- törölt felhasználó -    
Idézet (Luckie @ 2012.09.30. 19:06)
A mai új (magyar) rész szinkronja szörnyű volt. Vagy fél percet késett. Magyar Nickelodeon, miért? cry.gif De legalább megemlítették benne a Zoey 101-et rohog.gif


Volt új magyar rész? blink.gif A Terror on Cupcake Street? unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Luckie, arianagrande26
2012. október 01. 15:20 #318
gyuszee16
gyuszee16
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.13.
Hozzászólás: 166
Csatolások: 8
Azonosító: 92927
Offline offline
Idézet (sophiej @ 2012.10.01. 14:29)
Volt új magyar rész?  blink.gif A Terror on Cupcake Street?  unsure.gif


A Blooptorious volt.
2 felhasználónak tetszik: Luckie, arianagrande26
2012. október 01. 15:51 #319
- törölt felhasználó -    
Idézet (sophiej @ 2012.10.01. 14:29)
Volt új magyar rész?  blink.gif A Terror on Cupcake Street?  unsure.gif

nem, Blooptorius, magyarul Bakitória rohog.gif És a szinkron gagyi volt, fél percet késett, és így nehezen lehetett kivenni mellow.gif Szóval ezek szerint két hetente adnak új részt mad.gif
1 felhasználónak tetszik: arianagrande26
2012. október 05. 17:01 #320
- törölt felhasználó -    
Idézet (Luckie @ 2012.10.01. 15:51)
nem, Blooptorius, magyarul Bakitória rohog.gif És a szinkron gagyi volt, fél percet késett, és így nehezen lehetett kivenni mellow.gif Szóval ezek szerint két hetente adnak új részt mad.gif


Értem... Hát, a Blooptorious magyarul biztos nem olyan jó, mint angolul volt, de azért majd utána nézek. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Luckie
27 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!