Starity

Victorious / V, mint Viktória (2010 - 2013)

27 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 30. 17:48 #161
- törölt felhasználó -    
Idézet (sophiej @ 2012.06.30. 14:33)
Mi az, hogy előre? Megnézem, miután leadják. Azaz, időben.
Nem, már a 3. évad elején szakítottak.  tongue.gif


Azért őket sajnálom,hogy szakítottak,jó pár voltak együtt!Azt tudod miért szakítottak?Am ma megy Amerikában a Blonde Squad rész? blink.gif
2012. június 30. 17:49 #162
- törölt felhasználó -    
Idézet (sophiej @ 2012.06.30. 16:29)
A legtöbb Victorious-fan (amerikaiak, de akadnak más országokból is) Jorit akar (Jade+Tori) és nyúzzák is vele Dant, de hát ilyen dolog nem való egy Nickelodeon sorozatba, ezért valami olyasmit mondott: "Az nem valószínű, de a Bade rajongók még reménykedhetnek!"  wink.gif



Jadet meg Torit,hogy összejöjjenek vagy mi?xDD _nevet.gif _nevet.gif
2012. június 30. 17:50 #163
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kiskese0001 @ 2012.06.30. 17:49)
Jadet meg Torit,hogy összejöjjenek vagy mi?xDD  _nevet.gif  _nevet.gif


Aha. rohog.gif
Amúgy meg úgy szakítottak, hogy sokat veszekedtek aztán szétmentek. Nagyon szomorú rész volt és Beck egy idióta, hogy nem ment Jade után, dehát Dan tudja...
És igen, ma lesz a Blonde Squad. heart.gif
2 felhasználónak tetszik: dóóra, Kiskese0001
2012. június 30. 20:28 #164
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
Idézet (sophiej @ 2012.06.30. 17:50)
Aha.  rohog.gif 
Amúgy meg úgy szakítottak, hogy sokat veszekedtek aztán szétmentek. Nagyon szomorú rész volt és Beck egy idióta, hogy nem ment Jade után, dehát Dan tudja... 
És igen, ma lesz a Blonde Squad. heart.gif

Úristen a Blonde Squad úgy megnézném.xD biggrin.gif
Szegény Jade-t nagyon sajnáltam. sad.gif
Dan tud meglepetéseket okozni rendesen. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Kiskese0001
2012. június 30. 21:43 #165
- törölt felhasználó -    
Idézet (sophiej @ 2012.06.30. 17:50)
Aha.  rohog.gif 
Amúgy meg úgy szakítottak, hogy sokat veszekedtek aztán szétmentek. Nagyon szomorú rész volt és Beck egy idióta, hogy nem ment Jade után, dehát Dan tudja... 
És igen, ma lesz a Blonde Squad. heart.gif


Mi,ez a Dan lezbikus sorozatot akar?Vagy a rajnongók akarják?
1 felhasználónak tetszik: dóóra
2012. június 30. 21:45 #166
- törölt felhasználó -    
Idézet (dóóra @ 2012.06.30. 20:28)
Úristen a Blonde Squad úgy megnézném.xD biggrin.gif 
Szegény Jade-t nagyon sajnáltam. sad.gif 
Dan tud meglepetéseket okozni rendesen. beer.gif



Tud nagyon,mert az utóbbi 1 hétben tiszta meglepő dolgokat csinál!Ami nem annyira tetszik! unsure.gif
2012. június 30. 21:47 #167
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kiskese0001 @ 2012.06.30. 21:45)
Tud nagyon,mert az utóbbi 1 hétben tiszta meglepő dolgokat csinál!Ami nem annyira tetszik! unsure.gif


Utóbbi 1 hétben? nevet2.gif (Úristen, ezen szakadtam a röhögéstől)
2 felhasználónak tetszik: Kiskese0001, dóóra
2012. június 30. 21:54 #168
- törölt felhasználó -    
Idézet (sophiej @ 2012.06.30. 21:47)
Utóbbi 1 hétben? nevet2.gif (Úristen, ezen szakadtam a röhögéstől)


Hát amiket eddig hallottam,ezeket tudtam összeszedni,miért te tudsz több rosszabb dolgot amit csinált?smileeee.gif tongue.gif
2012. június 30. 22:01 #169
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kiskese0001 @ 2012.06.30. 21:54)
Hát amiket eddig hallottam,ezeket tudtam összeszedni,miért te tudsz több rosszabb dolgot amit csinált?smileeee.gif tongue.gif


Az egy héten röhögtem. Már hogy a fenébe alkothatott volna egy sorozatot és epizódokat egy hét alatt? mega_shok.gif
Egyébként Dan egy nagyon jófej, kreatív ember. Egy dolgot nem tudok mondani, ami rossz lett volna bármelyik sorozatában. Az iCarly is nagyon jó, a Drake és Josh is, had ne soroljam.. tongue.gif
2 felhasználónak tetszik: dóóra, Hustler
2012. június 30. 22:05 #170
- törölt felhasználó -    
Idézet (sophiej @ 2012.06.30. 22:01)
Az egy héten röhögtem. Már hogy a fenébe alkothatott volna egy sorozatot és epizódokat egy hét alatt? mega_shok.gif 
Egyébként Dan egy nagyon jófej, kreatív ember. Egy dolgot nem tudok mondani, ami rossz lett volna bármelyik sorozatában. Az iCarly is nagyon jó, a Drake és Josh is, had ne soroljam..  tongue.gif


Én arra értettem,hogy 1 hét amit tőletek hallottam,hogy összejön Cat Robbieval,arra értettem!Am nekem sincs semmi bajom Dannal,nagyon jó fej,és a kreativitása az egekben lebeg!tongue.gif:D
2012. június 30. 22:21 #171
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
Idézet (Kiskese0001 @ 2012.06.30. 21:43)
Mi,ez a Dan lezbikus sorozatot akar?Vagy a rajnongók akarják?

Kétlem.xD rohog.gif Nem olyan figura..am én régebben hallottam,hogy sokan Tori & Beck páros miatt nyafognak Dan-nek. biggrin.gif De ilyen esetekben nem hallgat a rajongókra csak a feje után megy,elvégre Ő már jóval előbb "megír" mindent a fejében.^^
Olvastam a blogján régebben,hogy például amikor az iCarly megszületett benne nem is ezt akarta címnek iSam-et gondolta elsőnek,ez meg nagyon hülyén hangzik.XD rohog.gif Ez csak mellékes,de gondoltam leírom,nehogy ne tudjak aludni az éjjel. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Kiskese0001
2012. július 01. 09:18 #172
- törölt felhasználó -    
Idézet (dóóra @ 2012.06.30. 22:21)
Kétlem.xD rohog.gif Nem olyan figura..am én régebben hallottam,hogy sokan Tori & Beck páros miatt nyafognak Dan-nek. biggrin.gif De ilyen esetekben nem hallgat a rajongókra csak a feje után megy,elvégre Ő már jóval előbb "megír" mindent a fejében.^^
Olvastam a blogján régebben,hogy például amikor az iCarly megszületett benne nem is ezt akarta címnek iSam-et gondolta elsőnek,ez meg nagyon hülyén hangzik.XD rohog.gif  Ez csak mellékes,de gondoltam leírom,nehogy ne tudjak aludni az éjjel. blush.gif


De akkor meg már miért nem akarnak André&Tori kapcsolatot,abba én benne lennék,össze illenek szerintem!Ténleg hülyén hangzana!(Mármint az ISam-as dologra értem) smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: dóóra
2012. július 01. 12:16 #173
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kiskese0001 @ 2012.06.30. 21:43)
Mi,ez a Dan lezbikus sorozatot akar?Vagy a rajnongók akarják?


A rajongók a Jori-t úgy akarják,hogy a Jade és a Tori BFF-ek legyenek! wink.gif
2012. július 01. 14:49 #174
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bella1254 @ 2012.07.01. 12:16)
A rajongók a Jori-t úgy akarják,hogy a Jade és a Tori BFF-ek legyenek! wink.gif


Nem feltétlenül. rohog.gif De azért vannak olyanok is, igen. smileeee.gif
Jaj, amúgy nagyon jó volt a Blonde Squad. Cat az a tipikus kislány volt benne, aki meg akar felelni mindenképpen és nem érezte magát elég szépnek csak a szőke parókában a kék kontaktlencsével. Robbie-nak akkora puszit nyomtam volna az arcára, amikor rákiabált, hogy "Catherina Valentine, már hogy lennél te csúnya? Te vagy az egyik legszebb lány a világon. Bármelyik srác boldog lenne, ha összejöhetne veled." És a végén, amikor Robbie énekelte az a dalt, hogy felvidítsa, mert Cat nem kellett annak a másik srácnak... olyan aranyos volt. Erre Cat mit mond? "Mi lenne, ha befesteném a hajam szőkére?" fool.gif
4 felhasználónak tetszik: dóóra, Kiskese0001, arianagrande26, Cintii
2012. július 01. 16:51 #175
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
Idézet (sophiej @ 2012.07.01. 14:49)
Nem feltétlenül.  rohog.gif De azért vannak olyanok is, igen. smileeee.gif
Jaj, amúgy nagyon jó volt a Blonde Squad. Cat az a tipikus kislány volt benne, aki meg akar felelni mindenképpen és nem érezte magát elég szépnek csak a szőke parókában a kék kontaktlencsével. Robbie-nak akkora puszit nyomtam volna az arcára, amikor rákiabált, hogy "Catherina Valentine, már hogy lennél te csúnya? Te vagy az egyik legszebb lány a világon. Bármelyik srác boldog lenne, ha összejöhetne veled." És a végén, amikor Robbie énekelte az a dalt, hogy felvidítsa, mert Cat nem kellett annak a másik srácnak... olyan aranyos volt. Erre Cat mit mond? "Mi lenne, ha befesteném a hajam szőkére?"  fool.gif


Jaj,Cat! omg.gif Szegény Robbie...biztosan reménykedett legalább egy pusziban. sad.gif
2012. július 01. 17:00 #176
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bella1254 @ 2012.07.01. 12:16)
A rajongók a Jori-t úgy akarják,hogy a Jade és a Tori BFF-ek legyenek! wink.gif


Jaa,értem!smileeee.gif
2012. július 01. 17:13 #177
- törölt felhasználó -    
Idézet (sophiej @ 2012.07.01. 14:49)
Nem feltétlenül.  rohog.gif De azért vannak olyanok is, igen. smileeee.gif
Jaj, amúgy nagyon jó volt a Blonde Squad. Cat az a tipikus kislány volt benne, aki meg akar felelni mindenképpen és nem érezte magát elég szépnek csak a szőke parókában a kék kontaktlencsével. Robbie-nak akkora puszit nyomtam volna az arcára, amikor rákiabált, hogy "Catherina Valentine, már hogy lennél te csúnya? Te vagy az egyik legszebb lány a világon. Bármelyik srác boldog lenne, ha összejöhetne veled." És a végén, amikor Robbie énekelte az a dalt, hogy felvidítsa, mert Cat nem kellett annak a másik srácnak... olyan aranyos volt. Erre Cat mit mond? "Mi lenne, ha befesteném a hajam szőkére?"  fool.gif


Jó,ez ténleg szép dolog volt Robbietól!Am Cat bármilyen parókában,bármiben jól néz ki!Az a másik gyerek,olyan(nem akarok már csúnyát írni,de gondoljátok mit akarok) ,hogy nem kellett neki Cat,ott elvertem volna helyben,nem érdekelt volna,hogy idősebb meg stb..
Sajnálom azért kicsit Robbiet,pedig nem szoktam,de kicsit ténleg meghatott,ahogy lepattintották.Cat bármilyen hajban jól nézel ki,de a szőkét inkább ne!Barnára vagy pirosra térj vissza,de a feketében se vagy olyan rossz!wink.gif smileeee.gif blush.gif heart.gif heart.gif :heart wub.gif wub.gif wub.gif Alig várom már a Blonde Squadot,hogy lássam itt M.o-n magyarul!És Sophiej köszi,be tartom az ígéretem amit mondtam,este leírom!wink.gif tongue.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2012. július 01. 17:23 #178
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kiskese0001 @ 2012.07.01. 17:13)
Jó,ez ténleg szép dolog volt Robbietól!Am Cat bármilyen parókában,bármiben jól néz ki!Az a másik gyerek,olyan(nem akarok már csúnyát írni,de gondoljátok mit akarok) ,hogy nem kellett neki Cat,ott elvertem volna helyben,nem érdekelt volna,hogy idősebb meg stb..
Sajnálom azért kicsit Robbiet,pedig nem szoktam,de kicsit ténleg meghatott,ahogy lepattintották.Cat bármilyen hajban jól nézel ki,de a szőkét inkább ne!Barnára vagy pirosra térj vissza,de a feketében se vagy olyan rossz!wink.gif smileeee.gif blush.gif heart.gif heart.gif :heart wub.gif wub.gif wub.gif Alig várom már a Blonde Squadot,hogy lássam itt M.o-n magyarul!És Sophiej köszi,be tartom az ígéretem amit mondtam,este leírom!wink.gif tongue.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif


Nem tudom miről beszélsz, de oké. _nevet.gif
Amúgy Robbie-t nam pattintotta le, csak elénekelte a dalt, Cat meg addig tapsolt, meg mosolygott, aztán mondta, hogy "Mi lenne, ha befesteném a hajam szőkére?!" rohog.gif
2012. július 01. 17:24 #179
- törölt felhasználó -    
Itt van. wub3.gif heart.gif

2 felhasználónak tetszik: arianagrande26, dóóra
2012. július 01. 17:33 #180
- törölt felhasználó -    
Ó, Ariana tegnap ezt írta ki Twitterre: "Mondjak egy titkot? Az elkövetkezendő részekben lesz még Cabbie és ennek nagyon örülök. De ne szóljatok Dannek, hogy elmondtam, mert kinyír smileeee.gif " clapping.gif
4 felhasználónak tetszik: arianagrande26, Enaa, dóóra, Hustler
27 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!