Kate Winslet, Sandra Bullock, Reese Witherspoon, Hilary Swank és Gwyneth Paltrow... egytől egyig az átok áldozatai lettek.
A teljes cikkhez kattints ide!
Oscar - Átok
2010. március 23. 19:58
#4
|
|
Lindsay019Disney princess♔ |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 08.04.22. Hozzászólás: 4957 Csatolások: 54911 Azonosító: 58811 offline
|
hmm azért nem hiszem, hogy az oscarnak minden esetben köze lenne ehhez, de az tény, hogy történt velük szerencsétlenség. de azt nem hiszem, hogy minden esetben az oscartól függött volna... :S
2010. március 23. 20:06
#5
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Ha minden Oscart nyert nő szakított volna a párjával, nem is lenne senki párkapcsolatban az álomgyárban. Na jó, ez kicsit túlzás, de azért ilyet kitalálni! Méghogy Oscar átok! Végem. A sok munka miatt nem csoda, ha nincs idő a szerelmi életre a hírességeknek. Vagy ha van, az pár éjszakás...
2010. március 23. 21:09
#6
|
|
kathleen |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.03. Hozzászólás: 544 Csatolások: 55 Azonosító: 73242 offline
|
Szerintem ez hülyeség, na de ezt az okosok tudják... mellesleg nem lehet minden tökéletes. Ez az ő átkuk. Vagy hírnév, fényűzés és pénz, vagy férj. Szerintem... Úgy tűnik ezek együtt nem mennek.
2010. március 24. 12:33
#7
|
|
sejenúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.22. Hozzászólás: 9 Csatolások: 0 Azonosító: 123350 offline
|
Nem az Oscar-ral van gond, hanem a munkával. A színészek éjjel-nappal dolgoznak, így nincs idejük a szerelmi életre. Mellesleg ma már nincs film csók nélkül. És ezeket a jeleneteket nem csak egyszer veszik föl.
2010. március 25. 14:24
#8
Szerintem is hülyeség ez az átok..Puszta véletlen hogy utána történt,de eggyetértek sejen-el...a munka a probléma.
2010. május 11. 22:11
#9
sajnálom Sandrát mert sztem jo szinésznő
és nem ezt érdemelte volna meg
egy kicsit kibirhatatlan és nagyok az elvrárásai
de akkor ssem ezt érdemelte volna
föleg nem 5 év házasság után.
és am ez az átok dolog sztem is hülyeség semmi köze a kettönek egymáshoz ez csak puszta véletlen vagy egy jo kifogás ennyi
semmi több.
és nem ezt érdemelte volna meg
egy kicsit kibirhatatlan és nagyok az elvrárásai
de akkor ssem ezt érdemelte volna
föleg nem 5 év házasság után.
és am ez az átok dolog sztem is hülyeség semmi köze a kettönek egymáshoz ez csak puszta véletlen vagy egy jo kifogás ennyi
semmi több.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:








