Starity

Robert Pattinsonnak még Edward se jön be

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. március 23. 18:42 #1
Winyocska
Winyocska
visszatérő vendég
 
StátuszA düh egy olyan érzés, amit azok éreznek, akiknek számít valami.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.14.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 35
Azonosító: 90191
Offline offline
Hiába a hírnév és a rajongók tömkelege, Robert Pattinson még mindig nem érti, mit esznek rajta a nők!
Robert Pattinson egyszerűen nem érti, miért ez a nagy felhajtás körülötte, hiszen ő abszolút nem tartja magát jó pasinak!

"Egyáltalán nem érzem magam szexinek. Az emberek azt mondják, de én sose éreztem így. Vicces, mert amikor odajön egy lány, aki ezt gondolja rólam, öt percig beszélek vele és máris elszállt az illúziója. De az emberek nem akarnak megszabadulni az illúzióktól. Nem számít mit csinálsz - csak a fantáziákat kergetik. Persze azért szerencsés vagyok. Például ha tavaly elmentem valahova, csomót kellett harcolnom azért, hogy beszélgethessek egy lánnyal. Idén ugyanúgy nézek ki, ápolatlan vagyok de az emberek mégis megváltoztatták a véleményüket, és úgy döntöttek, hogy én tök szexi vagyok. Ha valaki szexi akar lenni, akkor elég, ha ráveszi Stephenie Meyert arra, hogy azt mondja „Ez a srác vonzó”, és máris mindenki elhiszi majd."

Na igen, Stephenie Meyernek nagy szerepe volt abban, hogy Robert ennyire vonzó lett az emberek szemében, hiszen a legtöbben először a Twilightban eljtászott karakteréért voltak oda. Ám a színész azt sem érti, hogy mi a szép az általa megformált Edwardban - számára ugyanis nagyon fárasztó volt az, hogy a vámpírkodás kedvéért ki kell szedni a szemöldökét és több tonnányi sminket nyomnak rá.

"Előbb-utóbb eljutsz arra a pontra, hogy már úgy érzed magad, mintha transzvesztita lennél!"

LOL. De ha Stephenie azt mondja, hogy így vagy szép… smileeee.gif
[size=1][/size]
2010. március 23. 18:43 #2
matessz
matessz
 
Státusznem
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.09.
Hozzászólás: 1014
Csatolások: 22
Azonosító: 95461
Offline offline
_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif Grat neki rohog.gif
2010. március 23. 19:07 #3
Emcsi
Emcsi
♥Zachaddict♥
 
StátuszAz avatar saját, kérlek ne használd starity-n!! ♥ ₪ ø lll ·o. ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.23.
Hozzászólás: 1293
Csatolások: 23
Azonosító: 47130
Offline offline
ez tiszta dili biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ha ahogy ő mondja kicsit "ápoltabb" lenne akkor nem tűnnének el az illúziók cool.gif amugy én ígyis úgyis bírom wub.gif blush.gif
2010. március 23. 19:13 #4
- törölt felhasználó -    
A Twilightos sminkje csodálatos volt tényleg... lisztbe dugták a fejét de a nyaka kimaradt és egyéb fincsiségek. rohog.gif
Szerintem sem szexi, úgyhogy egyetértek vele teljes mértékben! meghajolo.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok