Aaron végre rászánta magát a nagy lépése és bár még alig néhány hónapja ismeri új barátnőjét, mégis megkérte a fiatal lány kezét.
A teljes cikkhez kattints ide!
Aaron Carter megnősül
2010. április 05. 11:37
#1
2010. április 05. 11:49
#2
|
|
BoscorelliLost but Won |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.08.01. Hozzászólás: 5972 Csatolások: 135718 Azonosító: 67913 offline
|
De,meglehetősen. Szerintem.
De az is lehet,hogy összeházasodnak, és aztán leélnek 60 évet boldog házasságban.
De az is lehet,hogy összeházasodnak, és aztán leélnek 60 évet boldog házasságban.
2010. április 05. 11:57
#3
|
|
_ToTo_Cinikus kritikus |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 05.03.01. Hozzászólás: 12645 Csatolások: 11645 Azonosító: 4133 offline
|
Lehet, de nem valószínű az a 60 áv, adok nekik 6 hónapot, aztán lesz újabb pletykának való hír a válásról és megcsalásról. 19 és 22? Nagyszüleink még leélték az életüket együtt, de a mi és a legífjabb generáció már nem, főleg nem az ismert emberek...
2010. április 05. 12:00
#4
|
prézliPókasszony |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 09.09.12. Hozzászólás: 8034 Csatolások: 25737 Azonosító: 107627 offline
|
Igazából nem is tudom, hogy ki ő, azon kívül, hogy Nick öccse. Színész? Énekes? Egyszer sem láttam
De ha szeretik egymást, akkor házasodjanak össze... Viszont ha a lány csak 19 éves, akkor a házasságig 3 évet várni kell, mert Amerikában 21 éven felül lehet csak házasságot kötni...!
De ha szeretik egymást, akkor házasodjanak össze... Viszont ha a lány csak 19 éves, akkor a házasságig 3 évet várni kell, mert Amerikában 21 éven felül lehet csak házasságot kötni...!
2010. április 05. 12:14
#5
|
|
nozso13 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.30. Hozzászólás: 7208 Csatolások: 72041 Azonosító: 47795 offline
|
Idézet (prézli @ 2010.04.05. 12:00)
Igazából nem is tudom, hogy ki ő, azon kívül, hogy Nick öccse. Színész? Énekes? Egyszer sem láttam
De ha szeretik egymást, akkor házasodjanak össze... Viszont ha a lány csak 19 éves, akkor a házasságig 3 évet várni kell, mert Amerikában 21 éven felül lehet csak házasságot kötni...!
De ha szeretik egymást, akkor házasodjanak össze... Viszont ha a lány csak 19 éves, akkor a házasságig 3 évet várni kell, mert Amerikában 21 éven felül lehet csak házasságot kötni...!
Szerintem szülői engedéllyel lehet.
2010. április 05. 12:51
#6
|
|
BoscorelliLost but Won |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.08.01. Hozzászólás: 5972 Csatolások: 135718 Azonosító: 67913 offline
|
Biztos,hogy lehet, csak a kérdés hogyan. Nálunk is 18 a felnőtté(pontosabban jogilag, a teljes cselekvőképességé)válás korhatára, de aki betölti a 16-ot már férjhez mehet, vagy megnősülhet kis hazánkban is, igaz, gyámhatóság engedélyével. Gondolom valami hasonló odaát is van.
2010. április 05. 13:10
#7
Igen,elég valószínű hogy amerikában is hasonlóan működik a rendszer,habár szerintem nagyon elkapkodják ezt.
2010. április 05. 17:03
#8
|
|
Lindsay019Disney princess♔ |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 08.04.22. Hozzászólás: 4957 Csatolások: 54911 Azonosító: 58811 offline
|
szerintem azért 20 alatt még ne nagyon menjen férjhez.. elég nagy a rizikófaktor, hogy szétmennek.. ráadásul 4 hónap? annyi idő alatt még csak meg sem tudják egymást normálisan ismerni...
2010. április 05. 19:02
#9
3 év mióta olyan korkülönbség? istenem, ennyi baromságot...azt hiszem jobban járok ha nem olvasgatok ilyeneket :|
2010. április 05. 19:12
#10
Pont ezt akartam mondani... 3 év? Pfff... én 25 alattival szóba sem állok így 20 éves fejjel, szóval erről ennyit.
Viszont a házasság korai pár hónap után. Mondjuk ki tudja, hogy ebből a hírből is mi igaz...
Viszont a házasság korai pár hónap után. Mondjuk ki tudja, hogy ebből a hírből is mi igaz...
2010. április 06. 14:17
#14
|
|
Borbély MirandaWalking Dead is my drug™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.25. Hozzászólás: 3724 Csatolások: 403 Azonosító: 123509 offline
|
Szerintem kicsit korai még ez a házasság!
DE attól,még sok boldogságot!
DE attól,még sok boldogságot!
2010. június 25. 00:41
#15
|
|
jbieber11új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.24. Hozzászólás: 71 Csatolások: 0 Azonosító: 129902 offline
|
szerintem is korai még a házasság föleg a lány számara
hisz még csak 19
tudom hogy a kor nem számit
én nem mennék férjhez 19 évesen
de am ha nekik igy jó akk sok boldogságot!!
hisz még csak 19
tudom hogy a kor nem számit
én nem mennék férjhez 19 évesen
de am ha nekik igy jó akk sok boldogságot!!
2010. június 25. 00:45
#17
|
|
Tomforever♥Sherlock♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.07. Hozzászólás: 1938 Csatolások: 377 Azonosító: 36468 offline
|
Szerintem semmi gond nincs a korkülönbséggel, egyetéretek Regina-vak. De szerintem is korai még, dehát ők tudják. Sok boldogságot:)
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


0 felhasználónak tetszik:
offline


