Ismét egy "hiánypotló" topic:
http://starity.hu/forum/topik/156438-paris-hilton-filmposzterek-es-lemezboritok/oldal/1/#p687823
Moderátorok Topicja IV
2010. május 13. 22:21
#903
|
|
Rap4ever8Queen of the Rap |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.02. Hozzászólás: 9535 Csatolások: 117944 Azonosító: 67956 offline
|
http://starity.hu/forum/topik/156455-melyik-a-jobb-az-icarly-vagy-a-suite-life-on-deck/o/
Szerintem ez törölhető, de ha mégis szükségesnek érzitek akkor legalább a címet javítsátok nagybetűre.
Szerintem ez törölhető, de ha mégis szükségesnek érzitek akkor legalább a címet javítsátok nagybetűre.
2010. május 13. 22:25
#905
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (Rap4ever8 @ 2010.05.13. 22:21)
http://starity.hu/forum/topik/156455-melyik-a-jobb-az-icarly-vagy-a-suite-life-on-deck/o/
Szerintem ez törölhető, de ha mégis szükségesnek érzitek akkor legalább a címet javítsátok nagybetűre.
Szerintem ez törölhető, de ha mégis szükségesnek érzitek akkor legalább a címet javítsátok nagybetűre.
Megjegyzem témát nyit, de helyesen írni már luxus.
2010. május 13. 22:43
#906
2010. május 13. 23:33
#908
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
2010. május 14. 00:28
#909
|
|
RachelWillowsMeme Ma'am™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.24. Hozzászólás: 1500 Csatolások: 18304 Azonosító: 37583 offline
|
Csatolni kéne az adatlapját, mivel elfelejtettem
:
http://starity.hu/forum/topik/156479-fernando-alonso-monaco-2010/
Köszi
http://starity.hu/forum/topik/156479-fernando-alonso-monaco-2010/
Köszi
2010. május 14. 06:54
#910
Idézet (Bessie @ 2010.05.13. 23:33)
2010. május 14. 07:54
#911
|
|
soma10Megszállott Selena, Troian, illetve Orphan Black-fan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.12.20. Hozzászólás: 1075 Csatolások: 4721 Azonosító: 2282 offline
|
http://starity.hu/sztarok/selena-gomez/velemenyek/
Kérdésem az lenne, hogy mi a határ egy sztárról alkotott véleményünk leírásánál? Mennyire lehet elmenni a személyeskedésbe és a képzelt sérelmek kinyilatkoztatásáig?
Én, aki aztán tényleg nem kedveli Miley-t (szépen fogalmazva), szóval meg lehet nézni, hogy én mit írtam róla, semmi sértőt.
Tudom, hogy ezek a vélemények azt minősítik, aki leírta, de az utolsó három emberke véleménye közül talán Kira777 alábbi befejezése egy kicsit túlzás: "útálom aki szereti nyajja ki a kis segét!!(bocs hogy csúnya szavakat használtam de selenánál nincs határ a csúnya szavakkal!!) "
Valószínűleg amúgy csak én vagyok az érzékenyebb, minden ilyen álszent véleményről, amit Selenával kapcsolatban írnak, de majd túlteszem magam!
Kérdésem az lenne, hogy mi a határ egy sztárról alkotott véleményünk leírásánál? Mennyire lehet elmenni a személyeskedésbe és a képzelt sérelmek kinyilatkoztatásáig?
Én, aki aztán tényleg nem kedveli Miley-t (szépen fogalmazva), szóval meg lehet nézni, hogy én mit írtam róla, semmi sértőt.
Tudom, hogy ezek a vélemények azt minősítik, aki leírta, de az utolsó három emberke véleménye közül talán Kira777 alábbi befejezése egy kicsit túlzás: "útálom aki szereti nyajja ki a kis segét!!(bocs hogy csúnya szavakat használtam de selenánál nincs határ a csúnya szavakkal!!) "
Valószínűleg amúgy csak én vagyok az érzékenyebb, minden ilyen álszent véleményről, amit Selenával kapcsolatban írnak, de majd túlteszem magam!
2010. május 14. 08:25
#913
Idézet (soma10 @ 2010.05.14. 07:54)
http://starity.hu/sztarok/selena-gomez/velemenyek/
Kérdésem az lenne, hogy mi a határ egy sztárról alkotott véleményünk leírásánál? Mennyire lehet elmenni a személyeskedésbe és a képzelt sérelmek kinyilatkoztatásáig?
Én, aki aztán tényleg nem kedveli Miley-t (szépen fogalmazva), szóval meg lehet nézni, hogy én mit írtam róla, semmi sértőt.
Tudom, hogy ezek a vélemények azt minősítik, aki leírta, de az utolsó három emberke véleménye közül talán Kira777 alábbi befejezése egy kicsit túlzás: "útálom aki szereti nyajja ki a kis segét!!(bocs hogy csúnya szavakat használtam de selenánál nincs határ a csúnya szavakkal!!) "
Valószínűleg amúgy csak én vagyok az érzékenyebb, minden ilyen álszent véleményről, amit Selenával kapcsolatban írnak, de majd túlteszem magam!
Kérdésem az lenne, hogy mi a határ egy sztárról alkotott véleményünk leírásánál? Mennyire lehet elmenni a személyeskedésbe és a képzelt sérelmek kinyilatkoztatásáig?
Én, aki aztán tényleg nem kedveli Miley-t (szépen fogalmazva), szóval meg lehet nézni, hogy én mit írtam róla, semmi sértőt.
Tudom, hogy ezek a vélemények azt minősítik, aki leírta, de az utolsó három emberke véleménye közül talán Kira777 alábbi befejezése egy kicsit túlzás: "útálom aki szereti nyajja ki a kis segét!!(bocs hogy csúnya szavakat használtam de selenánál nincs határ a csúnya szavakkal!!) "
Valószínűleg amúgy csak én vagyok az érzékenyebb, minden ilyen álszent véleményről, amit Selenával kapcsolatban írnak, de majd túlteszem magam!
Hát ez tényleg durva volt
2010. május 14. 08:30
#914
Idézet (soma10 @ 2010.05.14. 07:54)
http://starity.hu/sztarok/selena-gomez/velemenyek/
Kérdésem az lenne, hogy mi a határ egy sztárról alkotott véleményünk leírásánál? Mennyire lehet elmenni a személyeskedésbe és a képzelt sérelmek kinyilatkoztatásáig?
Én, aki aztán tényleg nem kedveli Miley-t (szépen fogalmazva), szóval meg lehet nézni, hogy én mit írtam róla, semmi sértőt.
Tudom, hogy ezek a vélemények azt minősítik, aki leírta, de az utolsó három emberke véleménye közül talán Kira777 alábbi befejezése egy kicsit túlzás: "útálom aki szereti nyajja ki a kis segét!!(bocs hogy csúnya szavakat használtam de selenánál nincs határ a csúnya szavakkal!!) "
Valószínűleg amúgy csak én vagyok az érzékenyebb, minden ilyen álszent véleményről, amit Selenával kapcsolatban írnak, de majd túlteszem magam!
Kérdésem az lenne, hogy mi a határ egy sztárról alkotott véleményünk leírásánál? Mennyire lehet elmenni a személyeskedésbe és a képzelt sérelmek kinyilatkoztatásáig?
Én, aki aztán tényleg nem kedveli Miley-t (szépen fogalmazva), szóval meg lehet nézni, hogy én mit írtam róla, semmi sértőt.
Tudom, hogy ezek a vélemények azt minősítik, aki leírta, de az utolsó három emberke véleménye közül talán Kira777 alábbi befejezése egy kicsit túlzás: "útálom aki szereti nyajja ki a kis segét!!(bocs hogy csúnya szavakat használtam de selenánál nincs határ a csúnya szavakkal!!) "
Valószínűleg amúgy csak én vagyok az érzékenyebb, minden ilyen álszent véleményről, amit Selenával kapcsolatban írnak, de majd túlteszem magam!
Szerintem ezeket a hozzászólásokat törölni kéne,mert ez azért már durván sértő. Azért a véleménynyilvántásnak is vannak határai.Én mindenesetre azért az egyiknek már szóltam hogy kicsit fogja vissza magát a véleménynyilvánításnál(persze finoman fogalmaztamXD).
2010. május 14. 09:24
#915
Idézet (WhiteAngel @ 2010.05.14. 08:30)
Szerintem ezeket a hozzászólásokat törölni kéne,mert ez azért már durván sértő. Azért a véleménynyilvántásnak is vannak határai.Én mindenesetre azért az egyiknek már szóltam hogy kicsit fogja vissza magát a véleménynyilvánításnál(persze finoman fogalmaztamXD).
Az utolsó három "vélemény" egyértelműen törlendő, mert nem vélemény, hanem provokáció.
2010. május 14. 10:15
#916
|
|
heni10400visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.12. Hozzászólás: 296 Csatolások: 453 Azonosító: 73966 offline
|
Idézet (soma10 @ 2010.05.14. 07:54)
http://starity.hu/sztarok/selena-gomez/velemenyek/
Kérdésem az lenne, hogy mi a határ egy sztárról alkotott véleményünk leírásánál? Mennyire lehet elmenni a személyeskedésbe és a képzelt sérelmek kinyilatkoztatásáig?
Én, aki aztán tényleg nem kedveli Miley-t (szépen fogalmazva), szóval meg lehet nézni, hogy én mit írtam róla, semmi sértőt.
Tudom, hogy ezek a vélemények azt minősítik, aki leírta, de az utolsó három emberke véleménye közül talán Kira777 alábbi befejezése egy kicsit túlzás: "útálom aki szereti nyajja ki a kis segét!!(bocs hogy csúnya szavakat használtam de selenánál nincs határ a csúnya szavakkal!!) "
Valószínűleg amúgy csak én vagyok az érzékenyebb, minden ilyen álszent véleményről, amit Selenával kapcsolatban írnak, de majd túlteszem magam!
Kérdésem az lenne, hogy mi a határ egy sztárról alkotott véleményünk leírásánál? Mennyire lehet elmenni a személyeskedésbe és a képzelt sérelmek kinyilatkoztatásáig?
Én, aki aztán tényleg nem kedveli Miley-t (szépen fogalmazva), szóval meg lehet nézni, hogy én mit írtam róla, semmi sértőt.
Tudom, hogy ezek a vélemények azt minősítik, aki leírta, de az utolsó három emberke véleménye közül talán Kira777 alábbi befejezése egy kicsit túlzás: "útálom aki szereti nyajja ki a kis segét!!(bocs hogy csúnya szavakat használtam de selenánál nincs határ a csúnya szavakkal!!) "
Valószínűleg amúgy csak én vagyok az érzékenyebb, minden ilyen álszent véleményről, amit Selenával kapcsolatban írnak, de majd túlteszem magam!
Nem csak Selenánál csinálják itt van Vanessa Hudgens vélemény lapja is : http://starity.hu/sztarok/vanessa-hudgens/velemenyek/
Azért a másik kedvenceit tiszteletben tarthatnák jólvan, hogy nem kedvelik van akit én se mégsem írok ilyen véleményeket
2010. május 14. 10:45
#918
|
|
heni10400visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.12. Hozzászólás: 296 Csatolások: 453 Azonosító: 73966 offline
|
Idézet (Brittany20 @ 2010.05.14. 10:21)
Vélemények törlése kerültek. A durva véleményezők meg megkapták az ideiglenes kitiltást... büszke vagyok magamra 
Köszi Britt!
2010. május 14. 11:14
#919
2010. május 14. 12:33
#920
|
|
böttifangörl |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.09.01. Hozzászólás: 4789 Csatolások: 14166 Azonosító: 70600 offline
|
http://starity.hu/forum/topik/156535-lady-gaga-arriving-at-carnegie-hall-2010-05-13/oldal/1/#p688263 hölgyeményt nem ártana figyelmeztetni, vagy pihentetni...
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:


