http://starity.hu/forum/topik/156775-miley-apjat-nem-zavarta-lanya-erotikus-tanca/oldal/3/#p691702
Még ha így is van, fogalmazzunk szebben!
Moderátorok Topicja IV
2010. május 16. 18:48
#1021
2010. május 16. 19:57
#1024
|
|
Sugarbird |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.07.23. Hozzászólás: 11153 Csatolások: 120184 Azonosító: 67006 offline
|
http://starity.hu/forum/topik/157103-black-eyed-peas-es-adam-lamber/ én a külön témában tettem volna,hiszen a másodikon nincs rajta Adam a címben mégis szerepel
2010. május 16. 19:57
#1025
|
|
Sugarbird |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.07.23. Hozzászólás: 11153 Csatolások: 120184 Azonosító: 67006 offline
|
http://starity.hu/forum/topik/157103-black-eyed-peas-es-adam-lamber/ én a külön témában tettem volna,hiszen a másodikon nincs rajta Adam a címben mégis szerepel
2010. május 16. 20:07
#1027
|
|
Coco Selly |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.08.22. Hozzászólás: 5338 Csatolások: 158038 Azonosító: 105880 offline
|
Köszi, hogy átírtátok Fórizsra, akkor őt is légyszi:
http://starity.hu/sztarok/palvin-barbara/
Palvin Barbara (a legfelső rossz csak) Köszöntem
http://starity.hu/sztarok/palvin-barbara/
Palvin Barbara (a legfelső rossz csak) Köszöntem
2010. május 16. 20:40
#1029
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Kérdezném a moderátorokat, hogy a címlapfotókat egy topikba lehet gyűjteni? Nem külön-külön kell feltenni őket?
Csak felfigyeltem erre: http://starity.hu/forum/topik/156383-adam-lambert-cimlapfotok/o/
Csak felfigyeltem erre: http://starity.hu/forum/topik/156383-adam-lambert-cimlapfotok/o/
2010. május 16. 20:58
#1030
|
|
böttifangörl |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.09.01. Hozzászólás: 4789 Csatolások: 14166 Azonosító: 70600 offline
|
http://starity.hu/forum/topik/157141-eskuvoi-tortak-ruhak/oldal/1/#p692018 már van ilyen téma
2010. május 17. 02:07
#1032
|
|
soma10Megszállott Selena, Troian, illetve Orphan Black-fan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.12.20. Hozzászólás: 1075 Csatolások: 4721 Azonosító: 2282 offline
|
Idézet (susurrus @ 2010.05.17. 01:29)
Ööö... mi történt a sztárok rangsorolásával? Teljesen megváltozott az összkép... 
Ezek szerint frissítésre került a népszerűségi rangsorolás! Szuper.
Egy kérdésem lenne az illetékesekhez, milyen időközönként fog frissülni majd ezek után a rangsor? Naponta, hetente?
Köszönöm a választ!
2010. május 17. 02:09
#1033
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
http://starity.hu/forum/topik/101438-eskuv-i-ruhak/oldal/2/
Szerintem az utolsó hsz. nem oda való...
Szerintem az utolsó hsz. nem oda való...
2010. május 17. 11:58
#1034
|
|
heni10400visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.12. Hozzászólás: 296 Csatolások: 453 Azonosító: 73966 offline
|
http://starity.hu/sztarok/dobo-agnes/velemenyek/
Egy kedves felhasználó elég érdekes véleményt írt.
"Attól hogy koronát kap valaki még nem azt jelenti hogy sztár.Nekem ez a véleményem.Majd ha olyat tesz le az asztalra mint pl Kabos Gyula,vagy valamelyik híres énekes pl Freddy Mercury akkor le a kalappal előtte." Szerintem így akkor egyetlen egy sztár se lenne a fórumon.
Egy kedves felhasználó elég érdekes véleményt írt.
"Attól hogy koronát kap valaki még nem azt jelenti hogy sztár.Nekem ez a véleményem.Majd ha olyat tesz le az asztalra mint pl Kabos Gyula,vagy valamelyik híres énekes pl Freddy Mercury akkor le a kalappal előtte." Szerintem így akkor egyetlen egy sztár se lenne a fórumon.
2010. május 17. 12:01
#1035
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
Idézet (heni10400 @ 2010.05.17. 11:58)
http://starity.hu/sztarok/dobo-agnes/velemenyek/
Egy kedves felhasználó elég érdekes véleményt írt.
"Attól hogy koronát kap valaki még nem azt jelenti hogy sztár.Nekem ez a véleményem.Majd ha olyat tesz le az asztalra mint pl Kabos Gyula,vagy valamelyik híres énekes pl Freddy Mercury akkor le a kalappal előtte." Szerintem így akkor egyetlen egy sztár se lenne a fórumon.

Egy kedves felhasználó elég érdekes véleményt írt.
"Attól hogy koronát kap valaki még nem azt jelenti hogy sztár.Nekem ez a véleményem.Majd ha olyat tesz le az asztalra mint pl Kabos Gyula,vagy valamelyik híres énekes pl Freddy Mercury akkor le a kalappal előtte." Szerintem így akkor egyetlen egy sztár se lenne a fórumon.
Kultúrált keretek között mindenki nyílváníthat véleményt. Van, aki szereti, van, aki nem, van aki kíváncsi rá, van aki nem... Magyarországon szerintem sincsenek igazán nagy sztárok, max celebek...
Részemről ezzel a véleménynyílvánítással nincs gond. Amennyiben a többi modi másként gondolja, akkor kéretik cselekedni
2010. május 17. 12:26
#1036
|
|
Castiavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.01.15. Hozzászólás: 241 Csatolások: 108 Azonosító: 12054 offline
|
Ha lehetséges, utólag kérném csatolni ehhez a topikhoz Angelina adatlapját. Köszönöm.
http://starity.hu/forum/topik/155727-angelina-jolie-cliff-watts-photoshoot-2-mq/
http://starity.hu/forum/topik/155727-angelina-jolie-cliff-watts-photoshoot-2-mq/
2010. május 17. 12:59
#1037
|
|
Sugarbird |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.07.23. Hozzászólás: 11153 Csatolások: 120184 Azonosító: 67006 offline
|
http://starity.hu/forum/topik/157098-dukai-regina-sugarbird-shoot/
http://starity.hu/forum/topik/157055-dukai-regina-kasza-tibor-photoshoot-2010-mq/
kérhetném,hogy csatolják Dukai Reginához?
http://starity.hu/forum/topik/157055-dukai-regina-kasza-tibor-photoshoot-2010-mq/
kérhetném,hogy csatolják Dukai Reginához?
2010. május 17. 13:15
#1038
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Reviczky Gábor adatlapján a fénykép nem jó.
2010. május 17. 13:24
#1039
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
Idézet (Bessie @ 2010.05.17. 13:15)
Reviczky Gábor adatlapján a fénykép nem jó.
Értesítettem a felelős szerkesztőt
2010. május 17. 14:17
#1040
|
|
heni10400visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.12. Hozzászólás: 296 Csatolások: 453 Azonosító: 73966 offline
|
Légyszíves csatoljátok Tinsel Korey adatlapjához! köszi
http://starity.hu/forum/topik/157251-tinsel-korey-kiis-fm-s-wango-tango-2010/#p692571
http://starity.hu/forum/topik/157251-tinsel-korey-kiis-fm-s-wango-tango-2010/#p692571
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


0 felhasználónak tetszik:

offline