http://starity.hu/forum/topik/160156-jaden-smith-justin-bieber-the-karate-kid-promoshoot/
át szeretném nevezni a címét: Jaden Smith & Justin Bieber - "Never Say Never" Music Video Promoshoot
(nem a filmhez, hanem a filmben megjelenő dalhoz készült a shoot) köszi
Moderátorok Topicja IV
2010. május 31. 14:32
#1522
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
Idézet (kathleen @ 2010.05.31. 13:18)
Szerintem tök hülyeség, hogy más dönti el, hogy mi hír és mi nem. Múltkor is föl akartam rakni egy cikket, és nem rakta fel a kedves moderátor. Legalább annyit megtehetnétek ilyenkor, hogy közlitek, hogy miért is nem jelenhet az meg az oldalon, holott sokszor idiótább cikkek is megjelennek. Olyanok, mint (mekkora hír, fel sem tudom fogni) Miley-nak új tetoválása van. Azta mindenit. Na mindegy. Köszi.
én csak a magam nevében tudok beszélni, de én mindig megírom a szerkesztőnek, hogy az adott cikk miért nem jelenik meg, és ha úgy van tanáccsal is ellátom, hogyan kéne csinálnia...
2010. május 31. 15:42
#1523
|
|
Kata159 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.01.27. Hozzászólás: 10398 Csatolások: 130295 Azonosító: 23738 offline
|
2 adatlap ugyan arról a személyről....
ezt kellene törölni: http://starity.hu/sztarok/gabriele-susanne-kerner/
és ez maradhat: http://starity.hu/sztarok/nena-kerner/
köszönöm.
ezt kellene törölni: http://starity.hu/sztarok/gabriele-susanne-kerner/
és ez maradhat: http://starity.hu/sztarok/nena-kerner/
köszönöm.
2010. május 31. 17:06
#1524
|
|
nozso13 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.30. Hozzászólás: 7208 Csatolások: 72041 Azonosító: 47795 offline
|
http://starity.hu/forum/topik/158223-keira-knightley-elle-russia-by-carter-smith/
http://starity.hu/forum/topik/160055-keira-knightley-elle-russia-june-2010/oldal/1/#p715413
Össze kellene vonni a címemmel. Köszönöm.
http://starity.hu/forum/topik/160055-keira-knightley-elle-russia-june-2010/oldal/1/#p715413
Össze kellene vonni a címemmel. Köszönöm.
2010. május 31. 17:26
#1525
|
|
RachelWillowsMeme Ma'am™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.24. Hozzászólás: 1500 Csatolások: 18304 Azonosító: 37583 offline
|
2010. május 31. 17:27
#1526
|
|
Erzsike15(L)Robsten (L) |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.06.04. Hozzászólás: 1793 Csatolások: 3823 Azonosító: 97814 offline
|
Léci töröljétek a topikot mert már egyszer fent vannak a képek!!
Köszi!!!
http://starity.hu/forum/topik/160319-kristen-stewart-es-taylor-lautner-2010-luna-park-sydney/
Köszi!!!
http://starity.hu/forum/topik/160319-kristen-stewart-es-taylor-lautner-2010-luna-park-sydney/
2010. május 31. 18:25
#1527
|
|
böttifangörl |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.09.01. Hozzászólás: 4789 Csatolások: 14166 Azonosító: 70600 offline
|
http://starity.hu/profil/127378-nikole-evil/velemenyek/ lehet, hogy kukacoskodom, de szerintem egy modi átnézhetné a véleményeit, a legtöbb mondatnak nincs sok értelme, és van egy pár oda nem illő kifejezés is
2010. május 31. 19:08
#1528
2010. május 31. 19:28
#1529
|
|
ventura |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.07.12. Hozzászólás: 2363 Csatolások: 587 Azonosító: 7500 offline
|
Idézet (ventura @ 2010.05.25. 17:13)
Ez a kolleganő folyamatosan ilyen üzeneteket küld, többségében csak egy .-ot ír, néha egyetlen szmájlit...
> http://starity.hu/forum/topik/158916-notar-marynek-a-videoklipje-eluszott/oldal/1/#p705985
Kérhetném, hogy kapjon egy moderátori figyelmeztetést, netán mondjuk egy hét pihit...?
Köszi!
> http://starity.hu/forum/topik/158916-notar-marynek-a-videoklipje-eluszott/oldal/1/#p705985
Kérhetném, hogy kapjon egy moderátori figyelmeztetést, netán mondjuk egy hét pihit...?
Köszi!
Továbbra is ezt csinálja...
http://starity.hu/forum/topik/160264-hamilton-nyert-isztambulban/oldal/1/#p715240
http://starity.hu/forum/topik/159900-a-torok-pole-is-webbere/oldal/1/#p715183
http://starity.hu/forum/topik/160266-anastacia-uj-projektjei/oldal/1/#p715243
Ezen kívül a délután folyamán egy rakás topikot telenyomott egyszavas vagy "nem is ismerem" hozzászólásokkal.
Kaphatna egy újabb figyelmeztetést?
2010. május 31. 19:37
#1531
|
.Fan.ni.^^butterscotch. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.03.21. Hozzászólás: 1038 Csatolások: 938 Azonosító: 90885 offline
|
2010. május 31. 20:05
#1533
|
|
miss_areocatnip™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.29. Hozzászólás: 1351 Csatolások: 9795 Azonosító: 123720 offline
|
Ezt a kettőt össze kéne vonni, előre is köszönöm.
http://starity.hu/forum/topik/159837-logan-lerman-vanity-fair/
http://starity.hu/forum/topik/150953-logan-lerman-vanity-fair-photoshoot/
http://starity.hu/forum/topik/159837-logan-lerman-vanity-fair/
http://starity.hu/forum/topik/150953-logan-lerman-vanity-fair-photoshoot/
2010. május 31. 20:15
#1534
2010. május 31. 20:39
#1536
|
|
Coco Selly |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.08.22. Hozzászólás: 5338 Csatolások: 158038 Azonosító: 105880 offline
|
2010. május 31. 20:54
#1537
|
|
kathleen |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.03. Hozzászólás: 544 Csatolások: 55 Azonosító: 73242 offline
|
Két darab Adam G. Sevani van. Az egyiket én készítettem, a másikat pedig Timuja90. Nem tudom, melyik készült előbb, de amikor én csináltam az adatlapot, akkor őt még nem találtam a sztárok között. Döntsétek el ti, kedves moderátorok, hogy melyik maradhat. Nekem mindegy. Üdv.
Általam szerkesztett: http://starity.hu/sztarok/adam-g-gary-sevani/
Timuja készítette: http://starity.hu/sztarok/adam-g-sevani/
Általam szerkesztett: http://starity.hu/sztarok/adam-g-gary-sevani/
Timuja készítette: http://starity.hu/sztarok/adam-g-sevani/
2010. május 31. 21:47
#1538
|
|
Coco Selly |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.08.22. Hozzászólás: 5338 Csatolások: 158038 Azonosító: 105880 offline
|
Ezt : http://starity.hu/forum/topik/121474-mihalik-enik-handm-ad/
Ehhez csatolni: http://starity.hu/forum/topik/121474-mihalik-enik-handm-ad/
+ Sasha Pivovarova -t beírni a címhez, és csatolni az adatlapját... felesleges ennyi külön topic
Sztem ez lenne jó cím: Mihalik Enikő, Sasha Pivovarova @ H&M 2009 (ősz/ tél)
Köszöntem szépen
Ehhez csatolni: http://starity.hu/forum/topik/121474-mihalik-enik-handm-ad/
+ Sasha Pivovarova -t beírni a címhez, és csatolni az adatlapját... felesleges ennyi külön topic
Sztem ez lenne jó cím: Mihalik Enikő, Sasha Pivovarova @ H&M 2009 (ősz/ tél)
Köszöntem szépen
2010. június 01. 07:28
#1539
Idézet (EmilyTaylor @ 2010.05.31. 09:45)
Miért van az hogy eddig 1165b kedvencem volt most meg 1006?
Miért vesz el belőle?

Miért vesz el belőle?
Ilyen nálam is történt már többször is, írtam is róla valamelyik topicban kétszer is, de nem kaptam rá válszt.
2010. június 01. 12:11
#1540
|
|
ventura |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.07.12. Hozzászólás: 2363 Csatolások: 587 Azonosító: 7500 offline
|
Hozzászólás duplikációs hiba, kérlek töröljétek a #5-öt, #6-ot!
> http://starity.hu/forum/topik/160418-aki-verset-mond-koltove-kell-novekednie/
köszi!
> http://starity.hu/forum/topik/160418-aki-verset-mond-koltove-kell-novekednie/
köszi!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:



