Idézet (ApusztákBoszorkánya @ 2014.09.19. 17:38)
Talán.
Majom az állatkertben?
Majom az állatkertben?
Haha
Állatorvos?
|
|
Titanyladreamer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.08.31. Hozzászólás: 1542 Csatolások: 26 Azonosító: 232551 offline
|
|
|
ApusztákBoszorkánya♥Alexandra♥xD |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.06.22. Hozzászólás: 5000 Csatolások: 0 Azonosító: 228068 offline
|
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Félig kopasz lett vagy átverés?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Ma volt a második rész premierje.
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvolt a hagyatéki eljárás.