Mi leszel,ha nagy leszel?
2015. június 22. 08:46
#7601
Nem tudom,sok darabban voltam és azt mondják jó lenné színésznőnek
2015. június 22. 09:06
#7602
Idézet (zilinda @ 2010.04.11. 14:04)
Eszerint hólapátoló leszek.
De egyébként már kiskorom óta színésznő szeretnék lenni, tehát..
2015. június 22. 09:47
#7603
Nagy álmon,hogy a hullaházban dolgozzak
Jujj dehogy nem szeretem a halottakat
2015. június 23. 13:56
#7604
remélhetőleg valami kreatív ember egy fesztiválnál, esetleg rendezvényszervező (nagy álmom pl a MOME-ra bejutni, vagy a Képzőművészeti Egyetemre. álom). a másik irány az emberek segítése, valami szociális gondozó, esetleg pszichológus. (ez utóbbira többen mondták már, hogy jó esélyem lenne)
2015. június 23. 17:54
#7605
Remélhetőleg nem hídlakó, gyári munkás és utcaseprő.
2015. június 23. 19:55
#7607
|
|
LeerdammerGirlεh. ✿ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.10.20. Hozzászólás: 6166 Csatolások: 3496 Azonosító: 234699 offline
|
Már rég el kellett volna döntenem, de nem tudok dűlőre jutni. Nagyon szeretnék modell lenni, vagy manöken, mivel viszonylag magas vagyok, és egyszerűen elvarázsol a divatvilág; de a ruhatervezést is majdhogynem ugyanennyire szeretném csinálni. Emellet sokan ajánlanak valamilyen nyelvszakmát, mivel ebből vagyok most talán a legjobb. azt elárulhatom, az első kettő jobban érdekel, s valszeg' tervezőnek megyek
2015. június 26. 08:04
#7609
Idézet (Aletta777 @ 2015.06.25. 21:34)
Neeem.
Modell?
Modell?
Persze^^
Szinésznő?
2015. június 26. 10:44
#7611
Idézet (lily04 @ 2015.06.26. 09:50)
Igeeeeeeen
Felszolgáló?
Felszolgáló?
Nem.
Rocksztár?
1 felhasználónak tetszik:
unbroken_reka
2015. június 26. 22:07
#7613
Idézet (Aletta777 @ 2015.06.26. 21:43)
Nem.
Táncos?
Táncos?
Jaj dehogy.
Ruhatervező?
2015. június 26. 22:50
#7614
|
|
Szaszaa013 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.03.30. Hozzászólás: 549 Csatolások: 62 Azonosító: 242004 offline
|
Idézet (Nesha @ 2015.06.26. 22:07)
Jaj dehogy.
Ruhatervező?
Ruhatervező?
Igen.
Sofőr?
2015. június 27. 11:29
#7615
Idézet (Szaszaa013 @ 2015.06.26. 22:50)
Igen.
Sofőr?
Sofőr?
No.
Tornatanár?
2015. június 27. 11:32
#7616
Idézet (Nesha @ 2015.06.27. 11:29)
No.
Tornatanár?
Tornatanár?
Nem.
Rendezvényszervező?
2015. június 27. 11:57
#7617
Idézet (CaliforniaGirl @ 2015.06.27. 11:32)
Nem.
Rendezvényszervező?
Rendezvényszervező?
nem
Tolmács?
2015. június 27. 14:51
#7618
Idézet (lacie @ 2015.06.27. 11:57)
nem
Tolmács?
Tolmács?
Igen.
Ügyész?
2015. június 29. 12:16
#7620
Idézet (Nina 10 @ 2015.06.28. 10:50)
Igen.
Újságíró?
Újságíró?
nem
Gyógyszerész?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!


offline


