Starity

Hogyan képzeled el az ideális partnert?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. április 10. 13:35 #1
Borbély Miranda
Borbély Miranda
Walking Dead is my drug™
 
Státusz"Look at me now I was a virgin.Look at me now grew up to be a whore. "- MM
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.25.
Hozzászólás: 3724
Csatolások: 403
Azonosító: 123509
Offline offline
Ha még nem találtad meg az igazit,akkor mond el másoknak és hátha rád talál a szerelem! wub.gif
Írj leírást! wub.gif
2010. április 13. 08:30 #2
- törölt felhasználó -    
Mindenképpen legyen hűséges, számomra ez a fő szempont. Aztán ez mellett legyen humora, legyen bátor (tehát ha ne adj isten megtámadnak minket, akkor ne ő bújjon az én hátam mögé biggrin.gif ), romantikus alkat és hát nagyon szeressen. Azt hiszem ennyi.
2010. április 13. 10:00 #3
Trinny
Trinny
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.28.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 13425
Azonosító: 28113
Offline offline
Hihi, hiába is írnék ide x)
1 felhasználónak tetszik: heartless
2010. április 17. 10:23 #4
- törölt felhasználó -    
Különösebb elképzelésem igazából nincs de fontos hogy hűséges,őszinte legyen...Én is örülnék ha egy kicsit romantikus alkat lenne,és meg tudna védeni:). De igazából ezek a legfontosabbak...Meg még talán az hogy ne legyen túl sértődékeny.
2010. április 17. 12:20 #5
Claire
Claire
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.31.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 123861
Offline offline
Szerintem teljesen felesleges elképzelned milyen az ideális partner, mert soha nem fogsz pont olyat találni. Pont ez a nagy probléma, hogy mindenki felállít magában egy teljesíthetetlen mércét (és itt most elsősorban a külsőségekre gondolok), aztán siránkozik, hogy miért nincs pasija, mert senki nem üti meg a lécet. Számomra a legfontosabb, hogy ne legyen átlagos és egyszerű a belső tulajdonságok tekintetében, külsőleg pedig az ápoltságon kívül semmilyen különleges elvárásom nincs, fogjon meg benne valami, és ennyi. Nyilván vannak olyan dolgok, amik taszítanak, de nem akarok a valóságtól elrugaszkodott külsőségeket sem felsorolni.
3 felhasználónak tetszik: Vivian Osmer, heartless, Sally Sparrow
2010. július 06. 15:33 #6
Bogi_Love
Bogi_Love
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.25.
Hozzászólás: 194
Csatolások: 19
Azonosító: 128093
Offline offline
Idézet (Claire @ 2010.04.17. 12:20)
Szerintem teljesen felesleges elképzelned milyen az ideális partner, mert soha nem fogsz pont olyat találni. Pont ez a nagy probléma, hogy mindenki felállít magában egy teljesíthetetlen mércét (és itt most elsősorban a külsőségekre gondolok), aztán siránkozik, hogy miért nincs pasija, mert senki nem üti meg a lécet. Számomra a legfontosabb, hogy ne legyen átlagos és egyszerű a belső tulajdonságok tekintetében, külsőleg pedig az ápoltságon kívül semmilyen különleges elvárásom nincs, fogjon meg benne valami, és ennyi. Nyilván vannak olyan dolgok, amik taszítanak, de nem akarok a valóságtól elrugaszkodott külsőségeket sem felsorolni.




igazat adok neked én sem szoktam mércét állítani csak tudom hogy általában milyen pasikra mondom hogy "húh anyám ez aztán az igazi,,
2010. július 06. 16:09 #7
- törölt felhasználó -    
Hosszú lenne elég válogatos vagyok!!! wub.gif blush.gif De van egy jelölt!! wub.gif blush.gif
2010. július 20. 13:17 #8
Zsüdi
Zsüdi
 
StátuszBeYoutiful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.11.
Hozzászólás: 5217
Csatolások: 231
Azonosító: 124795
Offline offline
Imádom a fekete hajúakat wub.gif Legyen kedves, humoros, és értsen meg...(ami elég nehéz) biggrin.gif
2010. augusztus 20. 21:40 #9
- törölt felhasználó -    
Igazából konkrét elképzelésem nincsen az ideális pasiról - meg még eég fiatal is vagyok, hogy már a tökéletes partnerről gondolkodjak -, de ezzel szemben vannak "feltételeim" legyen sötét haja vagy legakább kék szeme, a hűséget mindenképpen én is fontosnak tartom és a többi az olyan átlagos: nézzen ki valahogy, legyen humora, egy csöppnyi ész sem árt.
Ja, ami még fontos, hogy legyen saját véleménye. tongue.gif thumbsup.gif
2010. augusztus 20. 21:50 #10
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
számomra olyan valaki, aki hűséges, humoros. Én valahogy nem szeretem, ha a pasim túlzottan romantikus... szeretem ha védelmez és ha nem vesszi túl komolyan a dolgokat, de ha kell tudd komoly is lenni. Legyen aktív és soha ne lógjon a nyakamon, szóval legyen élete rajtam kívül is--- és szerencsém van, mert megtaláltam őt blush.gif wub.gif
2010. augusztus 20. 21:54 #11
csengike
csengike
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.20.
Hozzászólás: 703
Csatolások: 1
Azonosító: 123258
Offline offline
Nekem az a legfontosabb,hogy el tudjak vele beszelgetni es hogy legyen humorerzeke..a tobbi meg jon magatol biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!