Kendra Wilkinson tiszteli Britney-t, amiért megmutatta retusálatlan képeit.
A teljes cikkhez kattints ide!
Kendra Wilkinson tiszteli Britney-t
2010. április 19. 12:06
#5
|
|
Rap4ever8Queen of the Rap |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.02. Hozzászólás: 9535 Csatolások: 117944 Azonosító: 67956 offline
|
Szerintem igaza van. Britney tényleg büszeke lehet magára, hogy vállalni merte a tesét a hibákkal együtt is. Kendrának sincs mit szégyellnie. 25 kilót hízott, amiből máris sikerült leadnia 11-et. Szerintem most is hibátlan az alakja és nyugodtan vállalhatná a retusálás nélküli képeit is. Elvégre senki nem tökéletes.
2010. április 19. 16:48
#8
|
|
Tomforever♥Sherlock♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.07. Hozzászólás: 1938 Csatolások: 377 Azonosító: 36468 offline
|
Teljesen egyetértek. Britney tényleg nagyon bátor volt hogy megmutatta a képeket. És szerintem is jól néz most ki Kendra nincs mit szégyelnie.
2010. április 19. 19:45
#10
|
|
Coco Selly |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.08.22. Hozzászólás: 5338 Csatolások: 158038 Azonosító: 105880 offline
|
Aranyos vagy Kendra..=)
Szerintem anyaként mindkettőnél normális hogy felszedtek pár kilót. Kendra sem playmate többé, hanem főállású anyuka. Gondolom a férjének így is tetszik=) Akkor meg miért kellene magát szégyelnie? =D
Szerintem anyaként mindkettőnél normális hogy felszedtek pár kilót. Kendra sem playmate többé, hanem főállású anyuka. Gondolom a férjének így is tetszik=) Akkor meg miért kellene magát szégyelnie? =D
2010. április 20. 08:33
#14
|
|
Dius 18visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.19. Hozzászólás: 484 Csatolások: 242 Azonosító: 123162 offline
|
Szerintem minden sztárnak meg kéne mutatnia a retusálatlan képeit sőt mindenhol,csak retusálatlan képeknek kéne lenni,pl.:ujságok,magazinok,internet stb.
2010. április 20. 18:23
#15
|
|
Lindsay019Disney princess♔ |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 08.04.22. Hozzászólás: 4957 Csatolások: 54911 Azonosító: 58811 offline
|
na, ez most egy aranyos beszólás volt, de szerintem sincs amúgy mit szégyellnie, plánbe egy aranyos baba után
2010. április 20. 20:34
#17
|
|
gossip girl vivian |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.02. Hozzászólás: 898 Csatolások: 45 Azonosító: 124019 offline
|
télleg jó lenne ha a babával lenne képe:)
de télleg nincs mit szégyelnie..
de télleg nincs mit szégyelnie..
2010. április 21. 16:47
#18
Hát,valóban elismerendő ha valaki ilyesmit is megmutat,pedig a legtöbben ezt nem mernék.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!

offline
0 felhasználónak tetszik:




