nem.
Ittál már Pina Coladat?
csináltad valaha?...
2010. július 05. 11:16
#422
|
Dolice9522 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.15. Hozzászólás: 810 Csatolások: 33 Azonosító: 125151 offline
|
Nem!
Találkoztál már SP-vel élőben??
2010. július 05. 12:37
#423
|
|
Bogi_Lovevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.25. Hozzászólás: 194 Csatolások: 19 Azonosító: 128093 offline
|
Idézet (Dolice9522 @ 2010.07.05. 11:16)
Nem!
Találkoztál már SP-vel élőben??
Találkoztál már SP-vel élőben??
nem de nem is nagyon tervezem.
álmodtál már arról hogy három pasival csinálod?
2010. július 05. 20:32
#427
|
|
Everтнє ρяєтту яє¢кℓєѕѕ gιяℓ ™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.10. Hozzászólás: 1039 Csatolások: 104 Azonosító: 111989 offline
|
Idézet (cp331 @ 2010.07.05. 20:31)
igen.
volt már olyan , hogy rágóztál, lufit fújtál belőle és a képedre ragadt?

volt már olyan , hogy rágóztál, lufit fújtál belőle és a képedre ragadt?
Nem mivel nem is lennék képes rá.
Fejen álltál?
2010. július 06. 10:36
#430
|
|
esztii0907visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.27. Hozzászólás: 489 Csatolások: 14 Azonosító: 123588 offline
|
Idézet (bibbie @ 2010.07.05. 21:51)
nem.><
leégetted magad ország világ elött? (vagy csak város
)
leégetted magad ország világ elött? (vagy csak város
nem *-*
szakítottál már telefonon?
2010. július 06. 10:49
#432
|
|
Tini Ladyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.04. Hozzászólás: 267 Csatolások: 76 Azonosító: 124167 offline
|
Idézet (esztii0907 @ 2010.07.06. 10:36)
nem *-*
szakítottál már telefonon?
szakítottál már telefonon?
Igen! Három éves korom óta lovagolok. Úgy hogy van saját lovam is itt a telkünkön.
Találkoztál már hírességgel?
2010. július 06. 10:53
#433
|
|
Tini Ladyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.04. Hozzászólás: 267 Csatolások: 76 Azonosító: 124167 offline
|
Idézet (Tini Lady @ 2010.07.06. 10:49)
Igen! Három éves korom óta lovagolok. Úgy hogy van saját lovam is itt a telkünkön.
Találkoztál már hírességgel?
Találkoztál már hírességgel?
Elnéztem a kérdést bocsi én a "Lovagoltál már valaha?"-ra bocsi eltévesztettem!
2010. július 06. 10:59
#435
|
|
Adam Lambert Rajongóvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.01. Hozzászólás: 165 Csatolások: 1 Azonosító: 130391 offline
|
Idézet (Tini Lady @ 2010.07.06. 10:49)
Igen! Három éves korom óta lovagolok. Úgy hogy van saját lovam is itt a telkünkön.
Találkoztál már hírességgel?
Találkoztál már hírességgel?
Igen.
Van albumod a legnagyobb kedvencedtől?
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:

