nem.
Ittál már Pina Coladat?
csináltad valaha?...
2010. július 05. 11:16
#422
|
Dolice9522 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.15. Hozzászólás: 810 Csatolások: 33 Azonosító: 125151 offline
|
Nem!
Találkoztál már SP-vel élőben??
2010. július 05. 12:37
#423
|
|
Bogi_Lovevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.25. Hozzászólás: 194 Csatolások: 19 Azonosító: 128093 offline
|
Idézet (Dolice9522 @ 2010.07.05. 11:16)
Nem!
Találkoztál már SP-vel élőben??
Találkoztál már SP-vel élőben??
nem de nem is nagyon tervezem.
álmodtál már arról hogy három pasival csinálod?
2010. július 05. 20:32
#427
|
|
Everтнє ρяєтту яє¢кℓєѕѕ gιяℓ ™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.10. Hozzászólás: 1039 Csatolások: 104 Azonosító: 111989 offline
|
Idézet (cp331 @ 2010.07.05. 20:31)
igen.
volt már olyan , hogy rágóztál, lufit fújtál belőle és a képedre ragadt?

volt már olyan , hogy rágóztál, lufit fújtál belőle és a képedre ragadt?
Nem mivel nem is lennék képes rá.
Fejen álltál?
2010. július 06. 10:36
#430
|
|
esztii0907visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.27. Hozzászólás: 489 Csatolások: 14 Azonosító: 123588 offline
|
Idézet (bibbie @ 2010.07.05. 21:51)
nem.><
leégetted magad ország világ elött? (vagy csak város
)
leégetted magad ország világ elött? (vagy csak város
nem *-*
szakítottál már telefonon?
2010. július 06. 10:49
#432
|
|
Tini Ladyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.04. Hozzászólás: 267 Csatolások: 76 Azonosító: 124167 offline
|
Idézet (esztii0907 @ 2010.07.06. 10:36)
nem *-*
szakítottál már telefonon?
szakítottál már telefonon?
Igen! Három éves korom óta lovagolok. Úgy hogy van saját lovam is itt a telkünkön.
Találkoztál már hírességgel?
2010. július 06. 10:53
#433
|
|
Tini Ladyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.04. Hozzászólás: 267 Csatolások: 76 Azonosító: 124167 offline
|
Idézet (Tini Lady @ 2010.07.06. 10:49)
Igen! Három éves korom óta lovagolok. Úgy hogy van saját lovam is itt a telkünkön.
Találkoztál már hírességgel?
Találkoztál már hírességgel?
Elnéztem a kérdést bocsi én a "Lovagoltál már valaha?"-ra bocsi eltévesztettem!
2010. július 06. 10:59
#435
|
|
Adam Lambert Rajongóvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.01. Hozzászólás: 165 Csatolások: 1 Azonosító: 130391 offline
|
Idézet (Tini Lady @ 2010.07.06. 10:49)
Igen! Három éves korom óta lovagolok. Úgy hogy van saját lovam is itt a telkünkön.
Találkoztál már hírességgel?
Találkoztál már hírességgel?
Igen.
Van albumod a legnagyobb kedvencedtől?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline
0 felhasználónak tetszik:
