Idézet (cseszt @ 2010.10.14. 17:08)
Nem.
Ööö...Estél már el buszon???
Rohadt ciki, tapasztaltam---
Ööö...Estél már el buszon???
Még nem (szerencsére
..hogy nem tudtad kinyitni a lakásalytót?
|
|
Samantha2visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.23. Hozzászólás: 203 Csatolások: 15 Azonosító: 120981 offline
|
|
|
Vikici |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.08. Hozzászólás: 2041 Csatolások: 313 Azonosító: 126670 offline
|
|
|
szilasiszandra |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.13. Hozzászólás: 759 Csatolások: 16 Azonosító: 136337 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
Pancsikakaoh
|
|
BernadettkehDirectioner™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.10. Hozzászólás: 1144 Csatolások: 584 Azonosító: 124774 offline
|
Megvolt a hagyatéki eljárás.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
13 éves volt, amikor így döntött.