Megvan a 21 döntős lány.
A szakmai zsűri véleménye alapján Zsár Otilia és Himer Krisztina teljesítménye nem volt elegendő ahhoz, hogy bejussanak A Királynő 2010-es döntőjébe. Ők szomorúan csomagoltak, míg döntős társaik a sajtó képviselői számára egy kis betekintést engedtek a tábor életébe.
2010. május 13-án az RTL Klub képernyőjén az ország legrangosabb szépségversenye, A Királynő, ahol kiderül, ki lesz az idei év Miss World Hungary, Miss Universe Hungary és Miss Earth Hungary cím boldog tulajdonosa. A műsorvezetők: Lilu és Hujber Ferenc.
Fotó: rtlklub.sajtoklub.tv/Bársony Bence
A Királynő (2010)
2010. május 06. 14:24
#3
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
Babinyecz Tímea, Béres Evelin, Breusz Ljubov, Dobó Ágnes, Farkas Gréta, Farkas Zsuzsanna, Kaló Jennifer, Kocsis Dorottya, Kövecses Petra, Major Klára, Matus Mónika, Meiczinger Barbara, Misik Renáta, Pásztor Krisztina, Pocsai Ágota, Somogyi Zsófia, Török Zsanett, Vida Nikolett, Vígh Diána, Vizinger Diána, Zeller Zita.
Nektek kik tetszenek?
Fotó: RTL Klub / Klinszky Gábor
MQ
Nektek kik tetszenek?
Fotó: RTL Klub / Klinszky Gábor
MQ
2010. május 06. 14:28
#5
|
|
viraagmrs.padalecki |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.19. Hozzászólás: 2329 Csatolások: 4542 Azonosító: 69484 offline
|
Nem tudom, szerintem olyan átlagosak. Szépek persze, de olyan átlagosak, vagy nem tudom...Nem értek ehhez
Nekem igazán csak az a barna hajú, kék szemű lány tetszik a második sor végén. A szeme szép és a hajszínével olyan különleges,de amúgy nem vagyok elájulva a felhozataltól.. (mondjuk nem is nekem kell
)
2010. május 06. 14:28
#6
Pásztor Kriszti,Dobó Ági,Kaló Jennifer,meg Vígh Diána
2010. május 06. 14:29
#7
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
Őszintén? Én se.
Elég semmilyenek a lányok. Bájosak, de annyira egyik sem szép szerintem, hogy ők legyenek hazánk képviselői a világversenyen. Én a második képen lévő lányt tartom bájosnak, meg azt akit te is mondtál. Neki a szeme különleges.
Jobban megnézve TÖRÖK Zsanett még talán szép (legalábbis részemről).
De ennyi... pont ezért kíváncsi leszek a végeredményre.
Azért várom a srácok véleményét is
Jobban megnézve TÖRÖK Zsanett még talán szép (legalábbis részemről).
De ennyi... pont ezért kíváncsi leszek a végeredményre.
Azért várom a srácok véleményét is
2010. május 06. 14:30
#8
Hát a világversenyen továbbjutni nemfogunk az már biztos
2010. május 06. 14:31
#9
|
|
Memécskevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.25. Hozzászólás: 226 Csatolások: 37 Azonosító: 125800 offline
|
hát nem azért,én se vok egy matyóhímzés,de egyik szebb mint a másik!aztaaaaa!!
egyetlen egy van aki szép!a nevét nem tudom,de a piros kesztyűs csaj,na ő helyes!!!
Az előző szériában sokkal szebb lányok voltak,nem hiába Kriszti barátnőm ott volt a legjobbak között!!!
egyetlen egy van aki szép!a nevét nem tudom,de a piros kesztyűs csaj,na ő helyes!!!
Az előző szériában sokkal szebb lányok voltak,nem hiába Kriszti barátnőm ott volt a legjobbak között!!!
2010. május 06. 14:31
#10
|
|
viraagmrs.padalecki |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.19. Hozzászólás: 2329 Csatolások: 4542 Azonosító: 69484 offline
|
Idézet (Brittany20 @ 2010.05.06. 14:29)
Őszintén? Én se.
Elég semmilyenek a lányok. Bájosak, de annyira egyik sem szép szerintem, hogy ők legyenek hazánk képviselői a világversenyen. Én a második képen lévő lányt tartom bájosnak, meg azt akit te is mondtál. Neki a szeme különleges.
De ennyi... pont ezért kíváncsi leszek a végeredményre.
De ennyi... pont ezért kíváncsi leszek a végeredményre.
Igen, pedig szerintem vannak azért akik úgy igazán szépek és megérdemelnék, hogy szép helyezéseket érjenek a világversenyeken , csak ők hol vannak? Nekem pl tavaly Budai Zsuzsi tetszett. Magas volt, csinos ,a haja is szép volt és az arca is bájos.. Mégsem ment vele sokra kint :S Nem tudom mi kell..
2010. május 06. 14:33
#11
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
Budai Zsuzsit több ország szavazásán is esélyesnek tartották a világversenyen. Tény, hogy ő nagyon szép volt. Magas volt, csodás haja volt, és szép arca. De idén a felhozatalban nem látok hozzá hasonló szép lányt...
2010. május 06. 14:35
#12
A tavalyiak tényleg szebbek voltak ezek elég átlagosak sőt valaki egyenesen csúnyának mondható
2010. május 06. 14:35
#13
Idézet (Brittany20 @ 2010.05.06. 14:33)
Budai Zsuzsit több ország szavazásán is esélyesnek tartották a világversenyen. Tény, hogy ő nagyon szép volt. Magas volt, csodás haja volt, és szép arca. De idén a felhozatalban nem látok hozzá hasonló szép lányt...
milyen kár
2010. május 06. 15:01
#17
Azért ha megnézzük más ország nyerteseit még jobban átlagosnak fogjuk ezeket a lányokat látni
2010. május 06. 15:09
#18
|
|
anita90új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.02.03. Hozzászólás: 76 Csatolások: 90 Azonosító: 51518 offline
|
Egyetértek Veletek, nem valami nagy durranás az idén.
Szerintem az első sorban a 2. lány a legszebb, meg van 1-2 akit nem tudom hogy mi alapján választottak ki.
Mondjuk én tavaly nem Serdült Orsit, hanem Budai Zsuzsit választottam volna. De lehet, hogy nincs igazam...
Szerintem az első sorban a 2. lány a legszebb, meg van 1-2 akit nem tudom hogy mi alapján választottak ki.
Mondjuk én tavaly nem Serdült Orsit, hanem Budai Zsuzsit választottam volna. De lehet, hogy nincs igazam...
2010. május 06. 15:28
#19
Idézet (anita90 @ 2010.05.06. 15:09)
Egyetértek Veletek, nem valami nagy durranás az idén.
Szerintem az első sorban a 2. lány a legszebb, meg van 1-2 akit nem tudom hogy mi alapján választottak ki.
Mondjuk én tavaly nem Serdült Orsit, hanem Budai Zsuzsit választottam volna. De lehet, hogy nincs igazam...
Szerintem az első sorban a 2. lány a legszebb, meg van 1-2 akit nem tudom hogy mi alapján választottak ki.
Mondjuk én tavaly nem Serdült Orsit, hanem Budai Zsuzsit választottam volna. De lehet, hogy nincs igazam...
Mondjuk nem értem nálunk miért a world a jobb, mikor a többi országokban a universe a "fő" akkor Zsuzsi csak szebb
2010. május 06. 15:30
#20
Talán az uccsó lány. Nem igazán van köztük olyan, akire azt mondanám, hogy tényleg szép, szépek, szépek, de nem az igazi...
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:


