Starity

Monte Carlo (2011)

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. május 22. 14:19 #1
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Monte Carlo
Év: 2011

Selena Gomez ... Grace
Cory Monteith ... Owen
Katie Cassidy ... Emma
Leighton Meester... Meg
Andie MacDowell
Catherine Tate ... Alicia
Luke Bracey ... Riley
Pierre Boulanger... Theo
6 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Adrianna, Twilight6, DisneyFans, kriszti145, Minimanó94
2010. május 22. 15:27 #2
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
thumbsup.gif
Kötelező megnézni. biggrin.gif
2010. május 22. 16:13 #3
katie993
katie993
kp
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.17.
Hozzászólás: 4443
Csatolások: 9874
Azonosító: 105388
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.05.22. 15:27)
thumbsup.gif 
Kötelező megnézni. biggrin.gif

Jah. Már nagyon várom smileeee.gif
2010. május 22. 16:22 #4
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Élménybeszámolóm tegnapról:
Katie-ék tegnap (május 21-én, pénteken) az óbudai Ponty utcában, és az attól nem messze lévő Corvin téren forgattak.
Jenny, Dóri és én már délután négy körül kimentünk a Ponty utcához, ahol azonban főleg statisztákkal teli jelenetet forgattak, ami hát mondanom sem kell, cseppet sem kötött le minket, ráadásul még az égi áldás is ránk hullott nem kis eső formájában, ami egy kicsit elrettentett minket az ácsorgástól, de kitartottunk, és átmentünk inkább a térre, ahová a kedves asszisztens hölgy ajánlotta, hogy menjünk, mert ott még akár láthatunk is valamit.Mire leértünk, ott már javában díszleteket pakoltak, de senkit nem láttunk, és mivel kicsit megéheztünk, elugrottunk gyorsan bekapni valamit.
Mikor visszaértünk, már nem engedtek be minket a térre, arra kértek minket, hogy a szökőkút mögött várakozzunk. Így hát szépen elvonultunk oda, ahol ekkor már jelentős tömeg várakozott, olyan 25-30 ember legalább. Viszont szegények közül egy csomóan Selenára vártak, aki nem volt kint aznap. Lett viszont nekünk egy olyan tizenöt perc múlva egy szédítően helyes, kábé félisten kinézetű Luke Bracey-nk, akiről senki sem tudta először, hogy kicsoda, de az biztos, hogy a hőmérséklet a jelenlétének köszönhetően kétszeresére emelkedett.
Hiába vártunk azonban, mert ekkor már este nyolc körül járt, és még mindig nem láttuk sem Katie-t, sem Leightont.

Ekkor a szökőkút és a templom közötti kis utcán megjelent egy motor, rajta két alakkal, az egyikük Leighton volt kék bukósisakban és köntösben, a másik pedig Lucas. Kép
A képen benyilazott kis úton motoroztak fel egy a lépcső tetején lévő épület elé, de vagy ötször egymás után tongue.gif Azonban pár nagyon okos nézelődő többszöri felszólítás ellenére is vakuval fényképezett, ami miatt a helyszínbiztosítók kiszorítottak minket a templom sarkára ahonnan semmit sem lehetett látni.
Este fél tíz körül a lakókocsikat, és az áramot biztosító generátorokat, reflektorokat az utca felől megkerülve áttelepültünk a Vigadó mellé, ahol rajtunk kívül már várakoztak páran, és azt állították, hogy Katie már elment egyszer azon az oldalon, bár megállnia még nem volt szabad, mert épp átöltözni ment. Ezen fellelkesültünk és rendíthetetlenül vártunk tovább.
Este tíz óra, Katie megjelenik, elsétál mellettünk, gyönyörűszép sárga habos-babos ruhában, feltűzött hajjal, és gyönyörűbb, mint valaha. Viszont megint nem állhat meg, mert mennek fel a lépcső tetejéhez forgatni. Átküldenek minket a Vigadó sarkához (a második képen bejelölve, odanyilazva), és ettől kezdve körülbelül 15 alkalommal felveszik a statisztákkal a hoteles jelenetet (a hotel a Vigadó akart lenni, gondolom én, vagy hát valami olyasmi) és mi szépen ott szobrozunk tovább. Ahogy egyre később lesz, fogynak a nézelődők (egyeseknek csak most esik le, hogy Selena nem fog jönni).
Tizenegy körül járunk talán, mikor megjelenik Leighton, és odajön hozzánk, autogrammot adni, és fotózkodni. Nagyon aranyos, sőt, kicsit mintha meg is lenne szeppenve, de az is lehet, hogy épp csak nagyon fáradt. Továbbra is köntösben van, alig van kisminkelve, de így is nagyon szép. Valaki egy kinyomtatott képet írat vele alá, aminek nagyon örül ("That's me!") de sajnos hamar el kell mennie, mert már várják a lépcső tetején egy jelenethez.
Éjfél. A Vigadó mögül kikukucskálva látjuk, hogy fent nagyban megy a forgatás, Katie abban a gyönyörű ruhában, Leighton pedig immár egy bézs (?) színű hasonlóan elegáns estélyiben vesz fel egy jelenetet (sokszor).
Éjjel egy óra. Kezdünk fáradni, és nagyon fázni (tisztelet a kivételnek). Ekkorra már csak öten maradunk. Kitartás!
Éjjel fél kettő. Két idióta a szemközti házból berohan a statisztás jelenetbe a South Park figuráinak beölltözve. Bár kidobják őket viszonylag hamar, a forgatásvezető, és asszisztense azért készítenek egy pár fotót Kula bácsival és Törcsivel.
Éjjel fél három, Katie lejön megint a lakókocsikhoz. Mikor köszönünk neki, mosolyogva visszaköszön, majd miután megkérem, hogy jöjjön oda, azt feleli, hogy "Just a sec." (Csak egy pillanat), átvesz egy pohár forró teát (nagyon hideg van, ő pedig még mindig abban a ruhában van, brrr) belekortyol, és már jön is. Tényleg csak egy pillanat. Mikor odaér, köszön nekünk, megkérdezi, hogy "Are you guys having fun?" (Jól szórakoztok, srácok?) de ránk nézve szerintem ő sem gondolta komolyan a kérdést. xD Elújságolom neki, hogy már nyolc órája rá várunk (bár visszaszámolva volt az tíz is) mire döbbenten csak ennyit válaszol: "Eight hours? That's so long!"

Ezután kapunk autogrammokat és még közös képet is készíthetünk, de persze pont akkor kapja el a kamera a képet, amikor valahova máshová nézek... jellemző. Katie nagyon aranyos és közvetlen megint, jó szórakozást, és jóéjt kíván nekünk, majd megy vissza forgatni. És tudjátok mit? Megérte tíz órát várni!
8 felhasználónak tetszik: katie993, selfish., Adrianna, sparksfly, Minimanó94, Vegas, AngieLively, Lady Suzy
2010. május 22. 16:37 #5
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Na, akkor én is feldobom a képeimet, és valóban így történt minden, ahogy le van írva. 10 órát tényleg megérte várni Katie-re, mert iszonyat aranyos volt és nagyon szép. A ruhája különösen tetszett, bár biztos majd megfagyott benne. Leighton is nagyon kedves volt, és látszott rajta, hogy kicsit meglepték a rajongók, illetve a fáradtság.
Luke Braceyről sok mindent nem lehet találni ugyan a neten, de ő is kedves, és írtó helyes. blush.gif Sajnos pont akkor kellett mennie, amikor sorra kerültünk volna, és bár azt ígérte még visszajön, sajnos nem tette. Valószínűleg neki is rengeteg elfoglaltsága adódott a forgatás alatt.
6 felhasználónak tetszik: katie993, selfish., Adrianna, Minimanó94, Vegas, Lady Suzy
2010. május 22. 16:44 #6
katie993
katie993
kp
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.17.
Hozzászólás: 4443
Csatolások: 9874
Azonosító: 105388
Offline offline
Jaj, de jó volt nektek w00t.gif w00t.gif
Jók lettek a képek Katie-vel smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif
köszi, h feltettétek meghajolo.gif
2010. május 22. 17:09 #7
Sugarbird
Sugarbird
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.23.
Hozzászólás: 11153
Csatolások: 120184
Azonosító: 67006
Offline offline
Idézet (rheuska @ 2010.05.22. 16:22)
Élménybeszámolóm tegnapról:
Katie-ék tegnap (május 21-én, pénteken) az óbudai Ponty utcában, és az attól nem messze lévő Corvin téren forgattak.
Jenny, Dóri és én már délután négy körül kimentünk a Ponty utcához, ahol azonban főleg statisztákkal teli jelenetet forgattak, ami hát mondanom sem kell, cseppet sem kötött le minket, ráadásul még az égi áldás is ránk hullott nem kis eső formájában, ami egy kicsit elrettentett minket az ácsorgástól, de kitartottunk, és átmentünk inkább a térre, ahová a kedves asszisztens hölgy ajánlotta, hogy menjünk, mert ott még akár láthatunk is valamit.Mire leértünk, ott már javában díszleteket pakoltak, de senkit nem láttunk, és mivel kicsit megéheztünk, elugrottunk gyorsan bekapni valamit.
Mikor visszaértünk, már nem engedtek be minket a térre, arra kértek minket, hogy a szökőkút mögött várakozzunk. Így hát szépen elvonultunk oda, ahol ekkor már jelentős tömeg várakozott, olyan 25-30 ember legalább. Viszont szegények közül egy csomóan Selenára vártak, aki nem volt kint aznap. Lett viszont nekünk egy olyan tizenöt perc múlva egy szédítően helyes, kábé félisten kinézetű Luke Bracey-nk, akiről senki sem tudta először, hogy kicsoda, de az biztos, hogy a hőmérséklet a jelenlétének köszönhetően kétszeresére emelkedett.
Hiába vártunk azonban, mert ekkor már este nyolc körül járt, és még mindig nem láttuk sem Katie-t, sem Leightont. 
Ekkor a szökőkút és a templom közötti kis utcán megjelent egy motor, rajta két alakkal, az egyikük Leighton volt kék bukósisakban és köntösben, a másik pedig Lucas. Kép
A képen benyilazott kis úton motoroztak fel egy a lépcső tetején lévő épület elé, de vagy ötször egymás után tongue.gif Azonban pár nagyon okos nézelődő többszöri felszólítás ellenére is vakuval fényképezett, ami miatt a helyszínbiztosítók kiszorítottak minket a templom sarkára ahonnan semmit sem lehetett látni.
Este fél tíz körül a lakókocsikat, és az áramot biztosító generátorokat, reflektorokat az utca felől megkerülve áttelepültünk a Vigadó mellé, ahol rajtunk kívül már várakoztak páran, és azt állították, hogy Katie már elment egyszer azon az oldalon, bár megállnia még nem volt szabad, mert épp átöltözni ment. Ezen fellelkesültünk és rendíthetetlenül vártunk tovább.
Este tíz óra, Katie megjelenik, elsétál mellettünk, gyönyörűszép sárga habos-babos ruhában, feltűzött hajjal, és gyönyörűbb, mint valaha. Viszont megint nem állhat meg, mert mennek fel a lépcső tetejéhez forgatni. Átküldenek minket a Vigadó sarkához (a második képen bejelölve, odanyilazva), és ettől kezdve körülbelül 15 alkalommal felveszik a statisztákkal a hoteles jelenetet (a hotel a Vigadó akart lenni, gondolom én, vagy hát valami olyasmi) és mi szépen ott szobrozunk tovább. Ahogy egyre később lesz, fogynak a nézelődők (egyeseknek csak most esik le, hogy Selena nem fog jönni).
Tizenegy körül járunk talán, mikor megjelenik Leighton, és odajön hozzánk, autogrammot adni, és fotózkodni. Nagyon aranyos, sőt, kicsit mintha meg is lenne szeppenve, de az is lehet, hogy épp csak nagyon fáradt. Továbbra is köntösben van, alig van kisminkelve, de így is nagyon szép. Valaki egy kinyomtatott képet írat vele alá, aminek nagyon örül ("That's me!") de sajnos hamar el kell mennie, mert már várják a lépcső tetején egy jelenethez.
Éjfél. A Vigadó mögül kikukucskálva látjuk, hogy fent nagyban megy a forgatás, Katie abban a gyönyörű ruhában, Leighton pedig immár egy bézs (?) színű hasonlóan elegáns estélyiben vesz fel egy jelenetet (sokszor).
Éjjel egy óra. Kezdünk fáradni, és nagyon fázni (tisztelet a kivételnek). Ekkorra már csak öten maradunk. Kitartás!
Éjjel fél kettő. Két idióta a szemközti házból berohan a statisztás jelenetbe a South Park figuráinak beölltözve. Bár kidobják őket viszonylag hamar, a forgatásvezető, és asszisztense azért készítenek egy pár fotót Kula bácsival és Törcsivel.
Éjjel fél három, Katie lejön megint a lakókocsikhoz. Mikor köszönünk neki, mosolyogva visszaköszön, majd miután megkérem, hogy jöjjön oda, azt feleli, hogy "Just a sec." (Csak egy pillanat), átvesz egy pohár forró teát (nagyon hideg van, ő pedig még mindig abban a ruhában van, brrr) belekortyol, és már jön is. Tényleg csak egy pillanat. Mikor odaér, köszön nekünk, megkérdezi, hogy "Are you guys having fun?" (Jól szórakoztok, srácok?) de ránk nézve szerintem ő sem gondolta komolyan a kérdést. xD Elújságolom neki, hogy már nyolc órája rá várunk (bár visszaszámolva volt az tíz is) mire döbbenten csak ennyit válaszol: "Eight hours? That's so long!"
Ezután kapunk autogrammokat és még közös képet is készíthetünk, de persze pont akkor kapja el a kamera a képet, amikor valahova máshová nézek... jellemző. Katie nagyon aranyos és közvetlen megint, jó szórakozást, és jóéjt kíván nekünk, majd megy vissza forgatni. És tudjátok mit? Megérte tíz órát várni!

hűűűű de részletes valaki,köszi,teljesen át tudtam érezni
2010. május 22. 17:22 #8
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (AFCgirl @ 2010.05.22. 17:09)
hűűűű de részletes valaki,köszi,teljesen át tudtam érezni


ez volt a cél tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: Sugarbird
2010. május 22. 17:24 #9
numberonefan
numberonefan
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.22.
Hozzászólás: 630
Csatolások: 178
Azonosító: 127836
Offline offline
Annyira irigylem azokat, akik találkoztak Selenával meg a többiekkel. Rem azért megosszátok a többiekkel milyen ők élőben smileeee.gif
2010. május 22. 18:00 #10
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Elnézést, de ez a topik nem a filmnek lett megnyitva? Mert ha igen, akkor ide általában a filmből kivágott képek, promók szoktak bekerülni. A rajongói élményeket szerintem egy másik topikba kellene írogatni. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Rékakroki72
2010. május 22. 18:28 #11
soma10
soma10
Megszállott Selena, Troian, illetve Orphan Black-fan
 
StátuszClone Club :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.12.20.
Hozzászólás: 1078
Csatolások: 4829
Azonosító: 2282
Offline offline
Idézet (Kata159 @ 2010.05.22. 18:00)
Elnézést, de ez a topik nem a filmnek lett megnyitva? Mert ha igen, akkor ide általában a filmből kivágott képek, promók szoktak bekerülni. A rajongói élményeket szerintem egy másik topikba kellene írogatni.  beer.gif


Most miért kell minden apróságban belekötnöd? Elmesélte a lány, a MONTE CARLO című film forgatásán vele történteket. Ez is a filmhez kapcsolódik...

Na mindegy...
4 felhasználónak tetszik: vvivienne8, katie993, Adrianna, MileyCyrus40
2010. május 22. 18:30 #12
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (Kata159 @ 2010.05.22. 18:00)
Elnézést, de ez a topik nem a filmnek lett megnyitva? Mert ha igen, akkor ide általában a filmből kivágott képek, promók szoktak bekerülni. A rajongói élményeket szerintem egy másik topikba kellene írogatni.  beer.gif



ne haragudj, azt hittem ide belefér ez is... pláne, hogy a sorozatos témákban rendszeresen megy a nyálcsorgatás, és a színészek magánéletéről való beszélgetés. gondoltam akkor ez is simán belefér ide. tennénk fel promókat, ha már lennének, de mivel nincsenek, így teszsük azokat, amik vannak wink.gif
1 felhasználónak tetszik: vvivienne8
2010. május 22. 18:33 #13
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Idézet (rheuska @ 2010.05.22. 18:30)
ne haragudj, azt hittem ide belefér ez is... pláne, hogy a sorozatos témákban rendszeresen megy a nyálcsorgatás, és a színészek magánéletéről való beszélgetés. gondoltam akkor ez is simán belefér ide. tennénk fel promókat, ha már lennének, de mivel nincsenek, így teszsük azokat, amik vannak wink.gif


Nyilván nem személyeskedésnek szántam... de ahogy én megszoktam, filmes topikba először képek kerülnek, aztán lehet megvitatni a filmet. Az élménybeszámolókra van a Gumiszoba vagy mi a szösz...
Amúgy meg ha már most tele kommentelitek a topikot magáról a forgatsáról, mire jönnek a képek, lesz 100 oldal, de abból csak a 101.-től lesznek képek... De mindegy, itt már úgyis mindneki azt csinál, amit akar..
2010. május 22. 18:39 #14
zsuzsi518
zsuzsi518
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.22.
Hozzászólás: 581
Csatolások: 344
Azonosító: 99407
Offline offline
Köszi, hogy leírtátok. smileeee.gif Nagyon szerencsések vagytok, de gondolom ezt mondanom sem kell. smileeee.gif
2010. május 22. 18:43 #15
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Kata159 @ 2010.05.22. 18:00)
Elnézést, de ez a topik nem a filmnek lett megnyitva? Mert ha igen, akkor ide általában a filmből kivágott képek, promók szoktak bekerülni.


Ez igaz, de szerintem ez még belefér, hiszen a filmmel kapcsolatos. Inkább legyen itt, mint még 1 felesleges gumiszobás topicban. De persze ez is csak egy vélemény wink.gif
1 felhasználónak tetszik: vvivienne8
2010. május 22. 18:43 #16
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (Kata159 @ 2010.05.22. 18:33)
De mindegy, itt már úgyis mindneki azt csinál, amit akar..


nem személyeskedés, csak beoltás xD
de oké, fogtam, akkor ezentúl befogom a kicsi számat, és majd irogatok milliónyi köszönömöt képekhez, azt úgyis szabad wink.gif
2010. május 22. 19:10 #17
Hailey^^
Hailey^^
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.31.
Hozzászólás: 336
Csatolások: 43
Azonosító: 106671
Offline offline
Hálás köszönet a részletes leírásért. Nagyon szerencsések vagytok, hogy találkozhattatok velük, nagyon irigyellek titeket smileeee.gif Még egyszer köszönöm a beszámolót és a képeket meghajolo.gif
2010. május 22. 19:16 #18
annie1234
annie1234
Earthbender
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 1013
Csatolások: 42
Azonosító: 126724
Offline offline
jajj! én már nagyon várom! biggrin.gif
2010. május 27. 21:31 #19
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Leighton, Katie és Selena a forgatáson (LQ)
4 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Vegas, Lady Suzy, Galexa93
2010. június 05. 14:09 #20
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
vmiért nem engedi kiírni hírbe, ezért ide:

MA FORGATÁS, MOST!!! NYUGATI PU. 9-ES VÁGÁNY
Cory, Katie, Leighton és Selena vannak ott
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!