Hellcats (2010)
2011. október 10. 20:38
#202
|
|
Cintiisibunator ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.06. Hozzászólás: 3528 Csatolások: 56210 Azonosító: 126514 offline
|
Idézet (SmileyZ @ 2011.09.05. 18:18)
Én csak nem rég tudtam megnézni az utolsó részt.Szörnyen sajnálom,hogy vége lett,főleg azok után ahogy vége lett.
Nekem Alice volt a kedvencem.Nem volt túl barátságos,de nagy szíve volt ezt bebizonyította,mikor Lewisnak szüksége volt rá.
Nem hiszem el,hogy a One Tree Hill kapott még egy évadot,ami már a 9. lesz,míg a Hellcats 1 után véget ér...
Nem hiszem el,hogy a One Tree Hill kapott még egy évadot,ami már a 9. lesz,míg a Hellcats 1 után véget ér...
Én az egész Hellcats-t nem rég kezdtem el nézni.. Annyira megszerettem. Imádom.. Nekem Savannah a kedvencem, de mindenkit szeretek. Amúgy vétek volt nekik, hogy nem csináltak ennek a sorozatnak 2. évadot. De tuti, hogy nem lesz? Valaki kérem szépen írja már le, hogy tuti, hogy nem lesz-e 2. évad.
1 felhasználónak tetszik:
SmileyZ
2011. október 10. 20:43
#203
|
|
funny18epiphany |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 09.09.11. Hozzászólás: 12071 Csatolások: 195628 Azonosító: 107508 offline
|
Idézet (Cintii @ 2011.10.10. 20:38)
Én az egész Hellcats-t nem rég kezdtem el nézni.. Annyira megszerettem. Imádom.. Nekem Savannah a kedvencem, de mindenkit szeretek. Amúgy vétek volt nekik, hogy nem csináltak ennek a sorozatnak 2. évadot. De tuti, hogy nem lesz? Valaki kérem szépen írja már le, hogy tuti, hogy nem lesz-e 2. évad.
Sajnos ha a The CW kaszál akkor kaszál. Nem lesz 2. évad
2011. október 10. 21:10
#204
|
|
Cintiisibunator ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.06. Hozzászólás: 3528 Csatolások: 56210 Azonosító: 126514 offline
|
Idézet (funny18 @ 2011.10.10. 20:43)
Sajnos ha a The CW kaszál akkor kaszál. Nem lesz 2. évad
Annyira lezáratlan az egész így és pont a legrosszabbkor tudták megszüntetni. Még mindig kiakaszt a dolog 
Annyira jó lenne pedig, ha folytatnák. Imádom ezt a sorozatot.Amúgy nem van pl. az OTH amit jobb lett volna, ha befejeznek, mint ezt. Tényleg nagyon imádom az OTH-t is, de a Hellcats 2. évadot se ért meg. Ez annyira szomorú, főleg hogy annyira befejezetlenül hagyták. Kíváncsi lettem volna még sok dologra.
2011. november 27. 19:50
#205
|
trinaheart attack. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.01. Hozzászólás: 2325 Csatolások: 0 Azonosító: 130399 offline
|
Annyira nem értem, hogy ez a sorozat miért lett kaszálva...Mérföldekkel jobb, mint pár másik sorozat, ami még mindig fut. Ezzel a ténnyel nem tudok megbarátkozni, és főleg a vége miatt. Pont itt hagyják abba? Felfoghatatlan -.-
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline





