OFFtopik
2010. június 27. 23:22
#2004
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Nem elég, hogy sok a szúnyog, de még szemtelenek is. Rászáll a kezemre, megrázom és nem mozdul, megfújom 10 centiről és nem mozdul...Muszáj, hogy másik kézzel hajtsam el őket
2010. június 27. 23:25
#2005
|
|
zsofeehshadowhunter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.25. Hozzászólás: 4835 Csatolások: 33773 Azonosító: 125792 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.27. 23:22)
Nem elég, hogy sok a szúnyog, de még szemtelenek is. Rászáll a kezemre, megrázom és nem mozdul, megfújom 10 centiről és nem mozdul...Muszáj, hogy másik kézzel hajtsam el őket 
Ne is említsd a szúnyogokat, borzasztóan sok van és aztán persze, hogy után viszket mindenem, aztán vakarom és tiszta seb a helye.
2010. június 27. 23:28
#2006
|
matessz |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.05.09. Hozzászólás: 1014 Csatolások: 22 Azonosító: 95461 offline
|
Idézet (zsofeeh @ 2010.06.27. 23:25)
Ne is említsd a szúnyogokat, borzasztóan sok van és aztán persze, hogy után viszket mindenem, aztán vakarom és tiszta seb a helye.
Szerencsére Anyu vett valami szúnyogriasztót, amit be kell dugni a konnektorba és tádám, nincsenek szúnyogok. 
Ezt a megoldást használom én is, csak mindig bennt felejtem egész nap, sőt volt olyan mikor szeptemberre jöttem rá hogy bedugva hagytam a szúnyogriasztót.
2010. június 28. 00:37
#2008
|
|
zsofeehshadowhunter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.25. Hozzászólás: 4835 Csatolások: 33773 Azonosító: 125792 offline
|
Most jött el az a perc, hogy online módról offline módra váltok, kezdek álmos lenni, pedig aztán későn keltem.
Aludjatok jól, aki erre téved, annak jó éjszakát!
Aludjatok jól, aki erre téved, annak jó éjszakát!
2010. június 28. 00:42
#2010
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.28. 00:38)
Neked is jó éjszakát, lassan én is megyek. Még itt van valaki?
én még itt vagyok, és leszek is még egy darabig
jó éjszakát zsofeeh
2010. június 28. 01:01
#2013
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.28. 00:58)
Miért, mi jót csinálsz, ha megkérdezhetem...?
egy sorozatot nézek
2010. június 28. 01:05
#2015
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.28. 01:03)
Akkor nem is vagytok itt csak 20-40 percenként
Te mit nézel .KT.?
Segítsetek dönteni, futni menjek, vagy (szoba)kerékpározzak picit?
Segítsetek dönteni, futni menjek, vagy (szoba)kerékpározzak picit?
Vampire Diaries.
szerintem az időtől függ, ha jó idő van kint, akkor mehetsz futni is, ha esik akkor inkább szobakerékpár
2010. június 28. 01:06
#2016
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.28. 01:03)
Akkor nem is vagytok itt csak 20-40 percenként
Te mit nézel .KT.?
Segítsetek dönteni, futni menjek, vagy (szoba)kerékpározzak picit?
Segítsetek dönteni, futni menjek, vagy (szoba)kerékpározzak picit?
Szerintem tekerj, de csak azért írom ezt, mert mostanában én is azt csinálom
2010. június 28. 01:06
#2017
hát én inkább aludnék a helyedben
én is vagyok csak showder klubot néztem
én is vagyok csak showder klubot néztem
2010. június 28. 01:06
#2018
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
.KT.: Lehet én is belenézek majd ebbe a sorozatba, annyian nézitek. Mondjuk, ahogy olvastam szinkronosan nem az igazi
Köszi, akkor futás lesz, nagyon kellemes az idő...
Szerk.: heartless: Azt én is szeretem, a délutánit ismétlik vajon, mert a mai nagyon jó volt. Mondjuk az egész egy ismétlés sajna....
Köszi, akkor futás lesz, nagyon kellemes az idő...
Szerk.: heartless: Azt én is szeretem, a délutánit ismétlik vajon, mert a mai nagyon jó volt. Mondjuk az egész egy ismétlés sajna....
2010. június 28. 01:07
#2019
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.28. 01:06)
.KT.: Lehet én is belenézek majd ebbe a sorozatba, annyian nézitek. Mondjuk, ahogy olvastam szinkronosan nem az igazi
Köszi, akkor futás lesz, nagyon kellemes az idő...
Köszi, akkor futás lesz, nagyon kellemes az idő...
szinkronnal tényleg nem a legjobb, én felirattal nézem
2010. június 28. 01:10
#2020
még csak a 4. évad 2. részénél járok, le vagyok maradva, mert egy időben abbahagytam. de mostanában van kedvem röhögni újra
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:


