de ha van valaki azzal eldumálok
OFFtopik
2010. július 01. 01:06
#2302
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Úgy látszik nincs szerencséd
Én is elköszönök mára, bezárul pumitoo móka tára. Köszönöm a figyelmet, csókolom a kezeket. További szép estét a maradóknak és jó éjszakát a távozóknak!
Holnap, illetve már ma folytatás
Holnap, illetve már ma folytatás
1 felhasználónak tetszik:
zsofeeh
2010. július 01. 01:17
#2303
|
|
DinAa |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.02. Hozzászólás: 630 Csatolások: 13 Azonosító: 126246 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.01. 01:06)
Úgy látszik nincs szerencséd
Én is elköszönök mára, bezárul pumitoo móka tára. Köszönöm a figyelmet, csókolom a kezeket. További szép estét a maradóknak és jó éjszakát a távozóknak!
Holnap, illetve már ma folytatás
Holnap, illetve már ma folytatás
jóéjt
szerk.: most vettem észre: ez rimmelt =D
2010. július 01. 05:50
#2311
Idézet (matessz @ 2010.06.30. 22:00)
Jó éjt, jó tévézést !
köszi mindenkinek
Jó reggelt mindenkinek július legelső napján!
2010. július 01. 05:56
#2312
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.01. 00:16)
Nekem már kint van szerencsére mind a 4-nek úgy a 60%-a. Hamarosan vége már....Sokat szenvedtem velük 
Nekem eddig egy bölcsesség fogam jött ki, szintén úgy kb. 60%-a, és valamikor úgy betud gyulladni, hogy napokig borzasztóan fáj. De nekem már jó pár éve hogy így van, nem akar teljesen kinőni (nem akarok hülyeségeket írni de 10 éve biztos megvan hogy így szenvedek vele). Egyébként én Glycosept oldattal szoktam ecsetelni, ez többnyire bevált nekem.
2010. július 01. 06:16
#2313
Ahelyett, hogy reggel 6 órakor friss levegőt tudnék beszívni a tüdőmbe mikor még nincs az a vad meleg, hanem frisebb a levegő, nem, erre mi van, erkélyszomzédunk alatti ürge megint kint bagózik az erkélyen és a cigifüst meg mind száll ide be
én meg aki nem dohányzik én meg szívjam be
iszonyú mérges vagyok
Sose lehet kinyitni ezeket a hülye ablakokat az ilyenek miatt. A gyerekek szobájába meg már szinte nem is merem kinyitni az ablakokat, mert nem egyszer volt már, hogy kidobták az égő cigarettacsikket az ablakon kersztül, a gyerekek szobájába meg landolt
Sose lehet kinyitni ezeket a hülye ablakokat az ilyenek miatt. A gyerekek szobájába meg már szinte nem is merem kinyitni az ablakokat, mert nem egyszer volt már, hogy kidobták az égő cigarettacsikket az ablakon kersztül, a gyerekek szobájába meg landolt
2010. július 01. 07:49
#2315
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Jó reggelt kívánok!
Én is felébredtem, lassan megyek is készülődni. Az idő változatlan tegnaphoz képest.
Anita: Azért egy ilyen dohányzás nem tart olyan sokáig, biztos ki tudod majd nyitni úgy 10 perc múlva, illetve biztos ki tudtad. Ettől függetlenül persze értem, hogy mire gondolsz
Én is felébredtem, lassan megyek is készülődni. Az idő változatlan tegnaphoz képest.
Anita: Azért egy ilyen dohányzás nem tart olyan sokáig, biztos ki tudod majd nyitni úgy 10 perc múlva, illetve biztos ki tudtad. Ettől függetlenül persze értem, hogy mire gondolsz
2010. július 01. 07:51
#2316
Jó reggelt!
Wow annyi minden újdonság a kedvenceim terén , vagy 5 előadóm albumot / kislemezt ad ki, új web-design, és kis szerencsével albumot is nyerhetek, Istenem, add, hogy én kapjak ma e-mailt!!
Wow annyi minden újdonság a kedvenceim terén , vagy 5 előadóm albumot / kislemezt ad ki, új web-design, és kis szerencsével albumot is nyerhetek, Istenem, add, hogy én kapjak ma e-mailt!!
2010. július 01. 08:00
#2319
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.01. 07:49)
Jó reggelt kívánok!
Én is felébredtem, lassan megyek is készülődni. Az idő változatlan tegnaphoz képest.
Anita: Azért egy ilyen dohányzás nem tart olyan sokáig, biztos ki tudod majd nyitni úgy 10 perc múlva, illetve biztos ki tudtad. Ettől függetlenül persze értem, hogy mire gondolsz
Én is felébredtem, lassan megyek is készülődni. Az idő változatlan tegnaphoz képest.
Anita: Azért egy ilyen dohányzás nem tart olyan sokáig, biztos ki tudod majd nyitni úgy 10 perc múlva, illetve biztos ki tudtad. Ettől függetlenül persze értem, hogy mire gondolsz
Az igaz, de óránként kint bagzik az erkélyen
szerk.: egyébként jó reggelt az érkezőknek. fiúk többségben így kora reggel, csajok még biztos alszanak, engem kivéve
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline

