A nagymacsokat és a kicsiket is imádom.
OFFtopik
2010. június 07. 16:57
#261
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Volt, hogy hétvégén felültem a kerékpáromra, és pechemre épp egy sikló szlalomozott mellettem. Úgy megijedtem, hogy félrerántottam a kormányt.
A nagymacsokat és a kicsiket is imádom.
A nagymacsokat és a kicsiket is imádom.
2010. június 07. 16:59
#262
Idézet (Bessie @ 2010.06.07. 16:51)
Nekem a kígyóktól a hátam szőre is feláll.
Egyszer éppen horrort néztem (nem a legizgalmasabbat). Szóval elkezdtem a tévét kapcsolgatni. Az egyik állatos csatornán (National Geographic, Animal Planet, vagy Discovery) láttam egy bazi nagy kígyót, amint épp a dokumentumfilmes után kapott. Akkora szája volt, mintha összetettem volna a két lezemet. Ergó: hatalmas. Sikítottam, rögtön elkapcsoltam, és még egy hétig csak ez a rövid jelenet járt a fejemben.
Valami ilyesmi volt, csak picit nagyobb.

Egyszer éppen horrort néztem (nem a legizgalmasabbat). Szóval elkezdtem a tévét kapcsolgatni. Az egyik állatos csatornán (National Geographic, Animal Planet, vagy Discovery) láttam egy bazi nagy kígyót, amint épp a dokumentumfilmes után kapott. Akkora szája volt, mintha összetettem volna a két lezemet. Ergó: hatalmas. Sikítottam, rögtön elkapcsoltam, és még egy hétig csak ez a rövid jelenet járt a fejemben.
Valami ilyesmi volt, csak picit nagyobb.
Én is útálom a kígyókat, viszont a kígyós filmket meg a pókosokat is nagyon imádom.
2010. június 07. 18:45
#263
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Más is szokta nézni az atlétikát? Remélem most már kezdődnek majd a live adások...
Hú, de jó lenne kimenni a következő olimpiára, olyan közel lesz...2008-as örök emlék marad, akkor csináltattam az utolsó piercingem, egész olimpia alatt szenvedtem vele
Hú, de jó lenne kimenni a következő olimpiára, olyan közel lesz...2008-as örök emlék marad, akkor csináltattam az utolsó piercingem, egész olimpia alatt szenvedtem vele
2010. június 07. 19:41
#264
Az előbb éppen egy 8 éves kisfiú jelölt barátnak. Kész...
2010. június 07. 19:44
#265
Idézet (El Mexicano @ 2010.06.07. 19:41)
Az előbb éppen egy 8 éves kisfiú jelölt barátnak. Kész... 
szimpatikusnak tűntél neki!
2010. június 07. 20:01
#266
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.07. 18:45)
Más is szokta nézni az atlétikát? Remélem most már kezdődnek majd a live adások...
Hú, de jó lenne kimenni a következő olimpiára, olyan közel lesz...2008-as örök emlék marad, akkor csináltattam az utolsó piercingem, egész olimpia alatt szenvedtem vele
Hú, de jó lenne kimenni a következő olimpiára, olyan közel lesz...2008-as örök emlék marad, akkor csináltattam az utolsó piercingem, egész olimpia alatt szenvedtem vele
Én szeretem az olimpiát(nyári). A kézilabdán meg a vízilabdán szoktam sokat mérgelődni
2010. június 07. 20:09
#267
Idézet (El Mexicano @ 2010.06.07. 19:41)
Az előbb éppen egy 8 éves kisfiú jelölt barátnak. Kész... 
Már 8 évesek is? szép
Én az iwiw-en szenvedtem meg a múltkor egy 7 éves fiúval. Minduntalan bejelölt, de mivel nem ismerem, így mindig visszautasítottam, de hát szegénykém ő nagyon elszántan próbálkozott a bejelölgetéssel. Mikor már vagy 30× jelölt be (és még lehet keveset is írtam), és én már 30× utasítottam vissza akkor írtam neki egy üzit (szépen és finoman megfogalmazva), hogy nem ismerjük egymást, tehát ne jelölgessen be.
Azóta szerencsére nem jelölt be.
2010. június 07. 20:25
#268
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Idézet (hanita @ 2010.06.07. 20:01)
Én szeretem az olimpiát(nyári). A kézilabdán meg a vízilabdán szoktam sokat mérgelődni 
Nálunk is nagy sport fanok élnek
2010. június 07. 20:29
#269
|
matessz |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.05.09. Hozzászólás: 1014 Csatolások: 22 Azonosító: 95461 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.07. 20:25)
Nálunk is nagy sport fanok élnek
Bár mindenki mást szeret a F1-től a ritmikus gimnasztikáig. De a focit senki 
Én valahogy sohasem tudtam értékelni a focit...
Kergetnek egy labdát aztán ha 'olyanjuk' rálövik
VB-t is max az élményért nézem haverokkal
2010. június 07. 21:07
#271
Én vagyok a család legnagyobb focirajongója
Csak így egyik napról a másikra FC Barcelona mániás lettem. Nemtudom miért
2010. június 07. 21:10
#272
Idézet (matessz @ 2010.06.07. 20:29)
Én valahogy sohasem tudtam értékelni a focit...
Kergetnek egy labdát aztán ha 'olyanjuk' rálövik
VB-t is max az élményért nézem haverokkal
Kergetnek egy labdát aztán ha 'olyanjuk' rálövik
VB-t is max az élményért nézem haverokkal
Én nőként erősítem ezt a mezőnyt. Egyáltalán nem nézek focit..a csapatnevek még nagyából mennek de hogy ki hol van...
2010. június 07. 21:20
#274
Idézet (prézli @ 2010.06.07. 21:13)
Na, valami kistölcsér írt nekem, hogy miért nem igazoltam vissza. (Még csak az ellllső ilyen levelem!) Ez van, szprájt 
megmondtad neki, hogy megmodod?
2010. június 07. 21:22
#275
|
prézliPókasszony |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 09.09.12. Hozzászólás: 8034 Csatolások: 25737 Azonosító: 107627 offline
|
Idézet (BeCCaSTaR @ 2010.06.07. 21:20)
megmondtad neki, hogy megmodod? 
Jaj, nem akartam a lelkébe taposni. Az is elég trauma neki, hogy nem vagyunk barátok
2010. június 07. 22:14
#277
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.07. 22:06)
Én el is köszöntem mára, további szép estét hölgyek, urak, kicsik, nagyok. Pacsi!
Buenas noches, hasta mañana!
2010. június 07. 22:23
#278
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Én egy focista miatt szerettem meg a futballt. Expasi meccseire jártam le, és megszerettem a játékot. Szerintem izgalmas sport. Néha rúgtuk itthon is a bőrt csak úgy hobbiból. (Unokaöcsém szintén focista.
) Szeretem a szép játékokat, a fantasztikus cseleket, és átadásokat. A töketlen bírókat meg utálom (részrehajló).
2010. június 07. 22:27
#279
|
|
kathleen |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.03. Hozzászólás: 544 Csatolások: 55 Azonosító: 73242 offline
|
Idézet (hanita @ 2010.06.07. 20:09)
Már 8 évesek is? szép
Én az iwiw-en szenvedtem meg a múltkor egy 7 éves fiúval. Minduntalan bejelölt, de mivel nem ismerem, így mindig visszautasítottam, de hát szegénykém ő nagyon elszántan próbálkozott a bejelölgetéssel. Mikor már vagy 30× jelölt be (és még lehet keveset is írtam), és én már 30× utasítottam vissza akkor írtam neki egy üzit (szépen és finoman megfogalmazva), hogy nem ismerjük egymást, tehát ne jelölgessen be.
Azóta szerencsére nem jelölt be.
Én az iwiw-en szenvedtem meg a múltkor egy 7 éves fiúval. Minduntalan bejelölt, de mivel nem ismerem, így mindig visszautasítottam, de hát szegénykém ő nagyon elszántan próbálkozott a bejelölgetéssel. Mikor már vagy 30× jelölt be (és még lehet keveset is írtam), és én már 30× utasítottam vissza akkor írtam neki egy üzit (szépen és finoman megfogalmazva), hogy nem ismerjük egymást, tehát ne jelölgessen be.
Azóta szerencsére nem jelölt be.
Nekem is volt egy hasonló csak myvipen. 11 éves kissrác volt, és állandóan bejelölgetett (mondjuk nem 30-szor, mert én már előbb írtam neki üzit
2010. június 07. 22:31
#280
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (kathleen @ 2010.06.07. 22:27)
Nekem is volt egy hasonló csak myvipen. 11 éves kissrác volt, és állandóan bejelölgetett (mondjuk nem 30-szor, mert én már előbb írtam neki üzit
). Írtam neki, hogy nem ismerem, erre visszaírta, hogy de jól nézek ki, és, hogy nem akarok-e vele találkozni. Azt hittem leesek a székről. Aztán lekoptattam.
Ezek a Don Juan-ok...
Jaj, eszembe juttattál valamit.
Én úgy ledöbbentem, hogy az állam padlózott egy percig, aztán halálra röhögtem magamat.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:



