OFFtopik
2010. július 04. 02:35
#3861
Érzem, itt a vég, látom az alagút mélyén a fényt...
2010. július 04. 02:35
#3862
Idézet (Rileah @ 2010.07.04. 02:34)
Valaki azthiszem felkelt 
2010. július 04. 02:36
#3863
Idézet (Candies @ 2010.07.04. 02:35)
Már tiszta a levegő
2010. július 04. 02:37
#3864
Úgy tűnik, megint megúsztam, mint mindig. A vérbeli pulykák már csak ilyenek. Surranósak.
2010. július 04. 02:38
#3865
Idézet (Rileah @ 2010.07.04. 02:37)
Úgy tűnik, megint megúsztam, mint mindig. A vérbeli pulykák már csak ilyenek. Surranósak. 
Na ja
2010. július 04. 02:39
#3866
Idézet (Candies @ 2010.07.04. 02:38)
Na ja
amúgy szerintem én nem bírom ki péntekig, és letöltöm a VD következő részét 
Töltsd. Én inkább kivárom
2010. július 04. 02:42
#3867
Megint ismételten megijedtem az ikonomtól
De azt hiszem, ez már várható volt. Most gondolj bele, h én ennyiszer megijedek, akkor egy védtelen Staritys aki nem tud a TEAM PULYKA & TEAM DAMON-ról, az szívinfarktust kap?
2010. július 04. 02:43
#3868
Idézet (Rileah @ 2010.07.04. 02:42)
Megint ismételten megijedtem az ikonomtól
De azt hiszem, ez már várható volt. Most gondolj bele, h én ennyiszer megijedek, akkor egy védtelen Staritys aki nem tud a TEAM PULYKA & TEAM DAMON-ról, az szívinfarktust kap? 
Valószínű
2010. július 04. 02:44
#3869
Idézet (Candies @ 2010.07.04. 02:43)
Valószínű
nézem de nem lehet megállni röhögés nélkül
Hát ezt nem
2010. július 04. 02:45
#3870
Damon be akar jönni. Valaki kopogtat a redőnyön. Halál komolyan. Vagy csak a szél. De most be vagyok szarva
2010. július 04. 02:46
#3871
Idézet (Rileah @ 2010.07.04. 02:45)
Damon be akar jönni. Valaki kopogtat a redőnyön. Halál komolyan. Vagy csak a szél. De most be vagyok szarva 
Ne már, nálam is!
2010. július 04. 02:46
#3872
Akárhányszor rápillantok az ikonomra megijedek, majd egy hosszú röhögés fog el, attól is, csak ha az ikonomra gondolok
2010. július 04. 02:47
#3873
Idézet (Candies @ 2010.07.04. 02:46)
Ne már, nálam is! 
Az nem lehet. Akkor az egyik Stefan.
2010. július 04. 02:47
#3874
Idézet (Rileah @ 2010.07.04. 02:46)
Akárhányszor rápillantok az ikonomra megijedek, majd egy hosszú röhögés fog el, attól is, csak ha az ikonomra gondolok 
Már röhögök ha látom az ikonodról van szó
2010. július 04. 02:47
#3875
Idézet (Candies @ 2010.07.04. 02:47)
Már röhögök ha látom az ikonodról van szó 
Nekem mondod?
2010. július 04. 02:48
#3876
Idézet (Rileah @ 2010.07.04. 02:47)
Nekem mondod?

Te választottad! mostmár ne kritizáld!
2010. július 04. 02:48
#3877
Most nézem, az ikonod olyan, mintha a pulyka rákotlott volna a gyémántra, ami a gyűrűn van
2010. július 04. 02:49
#3878
Idézet (Candies @ 2010.07.04. 02:48)
Te választottad! mostmár ne kritizáld! 
Jólvanna
2010. július 04. 02:49
#3879
Idézet (Rileah @ 2010.07.04. 02:48)
Most nézem, az ikonod olyan, mintha a pulyka rákotlott volna a gyémántra, ami a gyűrűn van

Te csináltad!
2010. július 04. 02:50
#3880
Idézet (Candies @ 2010.07.04. 02:49)
Te csináltad! 
Tudom
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
